Autor Tema: k glava  (Pročitano 944 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zlatko

  • VW Početnik
  • Poruke: 134
  • Lokacija: velika plana
  • Karma: +7/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado 16v
k glava
« poslato: Jun 02, 2014, 03:26:35 posle podne »
jeo sam ono sto se ne jede i sad problemi.ovako corrado 16v do pre mozda dve god. je imao plin pa sam ja to izbacio  jednom prilikom zbog loseg razvodnika je napravio zescu detonaciju i zakrivio disk na protokomeru k glave posto je od nekog zajeb matrijala jedva sam ga nekako ispravio ali nije to to,ler je dosta varirao ali sam vozio tako bez ikakvih drugih problema cak sam i na more isao.bilo mi dosadno pa pre dva dana resim da zamenim iskrivljen disk od druge rezervne glave kojoj je razdelni deo sjeban i umesto da zamenim samo disk ja ko uz k...c zamenim kompletnu polugu ovu zaokruzenu desava se sledece na leru radi perfektno i prma gas bez ikakvih promena ali u voznji cim predje 3500 obrtaja totalni prekid kao da si isklucio pumpu za gorivo kad padne na 3000 kao da nista nije bilo normalno radi i ide. jedino sto mi pada na pamet je osovina na koju se drzi poluga ona je u sklopu neke elektronike(crna kutija sa tri pina u sklopu  glave)deluje da u sebi ima potenciometar i da sam tu sjebo neku vrednost.rucnim pomeranjem poluge taj poenciometar menja vrednost u omima u donjem je 1.9k om a u gornjem blizu 20.zna li neko koje su tacne vrednosti ili da ga zapalim :28 ili je esto peto u pitanju pozdrav.
« Poslednja izmena: Jun 02, 2014, 03:45:19 posle podne od strane zlatko »
zasto ajkula nema rogove.........pa koj ce joj k...c.

Van mreže zlatko

  • VW Početnik
  • Poruke: 134
  • Lokacija: velika plana
  • Karma: +7/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado 16v
Odg: k glava
« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2014, 06:14:53 posle podne »
malo pre sam merio sistemski pritisak na leru malo ispod 5bar ali pri dodavanju mnogo oscilacija to se da srediti ali mi nejasno sto skoci preko 6bar kad se oduzme gas. evo ga i video https://www.youtube.com/watch?v=MsAk0BPqO94.da ne pisem novi post povecao sam pritisak na regulatoru za pola kruga sam okrenuo i idalje varira ali kad iskljucim struju sa potenciometra drzi na 5.2bar i auto ide normalno vise nema prekida znaci definitivno je problem u potenciometru(i u meni) pa ako neko zna koliko oma treba da pokazuje u mirovanju i u fazi punog gasa da ne vozim ovako raskacenog verovatno nije dzaba stavljeno jebo me neznam ko sto ne zameni samo disk
« Poslednja izmena: Jun 02, 2014, 06:43:02 posle podne od strane zlatko »
zasto ajkula nema rogove.........pa koj ce joj k...c.