VW Caffe > OFF Topic

Pomoc na putu

(1/6) > >>

jerotije318:
Imate li iskustva sa nekim od putnih osiguranja [pomoc na putu] ?
Citam po netu da se VOZZI uopste ne javlja na telefon a AMSS se javi, kazu javice se kasnije da nadju pomoc i vise nikad se ne jave. Za Atlas nisam nista nasao osim reklame tako da za njih nemam pojma.
Pored toga sto se ne javljaju na telefon citam za VOZZI da su u finansijskim problemima, ne isplacuju ni plate zaposlenima, ovo, ono.....a ja bas kod njih vec godinama imam medjunarodni paket pomoci na putu koji mi nikada nije trebao.
Kakva su Vasa iskustva ?

Ivan:
Ja imam AMSS i dva puta sam koristio usluge slepanja.
Doduse, oba puta mi je auto stao ispred zgrade i imao sam paket za Srbiju.
Oba puta sam cekao najvise 40-ak minuta da stigne kamion.
Javili su se na prvu, dao podatke i to je to.

Pekar:
ma taj VOZZI je tesko s...... nego ovi inflenseri ih promovisali zestoko pa se ljudi napalili, a dosta njih ispalili kada je trebalo, ja vec 5 godina koristim atlas, za sada mi nisu bili potrebni, pu pu da ga ne urocim lollol ali znam par njih iz mog grada koji su koristili njihove usluge i nikada nije bilo problema, a koliko sam upucen za AMSS kod njih je valjda do 180km besplatno ali to ti racunaju oba pravca i slepa odakle dolazi, tako da je fakticki samo 90km besplatno a ostalo preko placas po kilometru....

jerotije318:
.
Hvala drugari, svako iskustvo je dobro za sve nas.
Odgledajte video, vredi......

.
 NA PUTU DO MORA, POKVARIO NAM SE AUTO - AMSS NAM NIJE POMOGAO !!!

.

Ogish4:
I ja imam VOZZI do Maja kada moram da obnovim. Prosle godine sam se dvoumio izmedju Atlasa i njih.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju