Autor Tema: Passat b5.5 problem sa alarmom  (Pročitano 161 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže CaptainCrash

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 41
  • Lokacija: Rome
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Mesta su numerisana...COVECE!!!
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9 TDI
Passat b5.5 problem sa alarmom
« poslato: Maj 08, 2024, 11:40:00 pre podne »
Pozdrav forumaši!
Imam problem kao i mnogi drugi sa Passat b5.5 limuzinom 2001 godište.
Alarm je u pitanju koji se nalazi na stubu vozačevog pojasa sa donje strane.
Pre par godina sam imao problem sa vratima,neko je zverski zalupio vrata i gotovo 2.godine zadnja iza vozača nisu bila u funkciji nikako.Pored toga i air bag je javljao gresku ispod vozacevog sedista.
Vozio sam auto kod majstora koji nije popravio ni vrata ni air bag ali je raskacio dzek od air bag i kao prebrisao ulaze itd...medjutim kada sam dosao kuci nasao sam dugme sa stuba od alarma na podu,mislio sam...pa dobro,ispalo,slomio sta sad...posle toga ali doata posle toga vrata su nekim cudom sama od sebe proradila ali s vremena na vreme se palio alarm iz cista mira.
Sada je to postalo ucestalo i evo za praznike se pali sam nocu,danju,kad mu je volja!
Deluje mi da nije nista slomljeno ali ne znam gde se nalazi alarm konkretno kako bi majstor skinuo,raskacio...cak sam prodao da raskacim akumulator da ne pisti nocu ali dzabe,samo se za nijansu slabije cuje.
Crveno svetlo iz te rupe sija non stop znaci da je aktivan stalno,sta da radim,ima li leka i pomoci???
Menjao sam kljuc tj ulozak,uzeo neki sa Ali expressa kao original i menjao sam svetla u kabini takodje neka led svetla za kabinu,ne bi to trebalo da pravi problem?
Hvala!