Autor Tema: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma  (Pročitano 20395 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #20 poslato: Septembar 28, 2012, 12:23:39 pre podne »
A sto vam smetaju ljudi koji su se registrovali i nisu bili recimo 2 godine na forumu ?!? brine vas da li imamo dovoljno mesta na serveru ili sta ?!?  blink

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #21 poslato: Septembar 28, 2012, 12:29:40 pre podne »
To su Spijuni Djavole.
Isti princip , ajde ti sada nama lepo priznaj pa ce moj brat Djura da ti oprosti sto te je tukao.
Za nepredstavljene clanove,kako sam napisao.

Van mreže RUS

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #22 poslato: Septembar 28, 2012, 12:31:37 pre podne »
A sto vam smetaju ljudi koji su se registrovali i nisu bili recimo 2 godine na forumu ?!? brine vas da li imamo dovoljno mesta na serveru ili sta ?!?  blink


Nisu znaci ljubitelji, vec samo korisnici VW vozila.
Boban-Rus

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #23 poslato: Septembar 28, 2012, 12:43:08 pre podne »
Otkud ti to majke ti.. pa ja znam bar 20 clanova sa kojima sam se druzio koji su veci ljubitelji od mnogih ovde.. to sto vise ne dolaze na forum ne znaci da nece dolaziti i da ih zbog toga treba izbrisati...

evo recimo primer ovog decka:  http://www.vw-club.rs/forum/index.php?action=profile;u=126

kacio se na forum pre 2 dana... jer sam ga ja zvao nesto smo se dogovarali... inace poslednji post mu je u 2010-toj.. a ljubitelj je vw-a veci od mnogih ovde.. cak eto i moju belu cetvorku je on farbao i radio...  koristio je ovaj forum i pomagao ljudima dok mnogi nisu ni znali da postoji... i sad ja njega treba da izbrisem i tako neke.. samo zato sto se nisu ulogovali godinu dana...  a takvih kao sto je boki ima mnogo... (da ne govorim sto ispostuje svaki skup wagenfest i ostalo) i samo zato sto konstantno ne lupeta po forumu vi savetujete delete  blink boodala wacko

nije mi poenta da teram nikog da se druzi na silu.. ko hoce da dodje nek dodje ko nece ne mora.. obrisani ce biti samo oni clanovi koji sami to traze...

ukoliko mislite na nepredstavljene clanove ni za to se nebi slozio... sa mnogima komuniciram i ako nisu predstavljeni.. to sto se oni nisu predstavili to je njihova stvar... ko god mi je od njih poslao poruku u vezi mojih automobila kako si uradio ovo ili ono itd.. svima sam lepo odgovorio.. nikog nisam iskulirao....

a da ne navodim primere ljudi koji imaju malo poruka.. posto mnogima je to izgleda merilo...

evo ovaj decko: http://www.vw-club.rs/forum/index.php?action=profile;u=35502 ima jedan post a uclanio se sve full polepio nalepnice  itd.... voli covek vw i to je to.. jel mora da lupeta nesto i postavlja glupa pitanja i offuje da bi ga mi vise uvazavali ?!?  pa uvek cu vise uvazavati takvog coveka nego nekog spamera od hiljadu i kusur postova  boodala wacko

Citat
To su Spijuni Djavole.

a sto se tice spijuniranja stvarno mu tesko da se registruje za 2 min i spijunira...  uostalom forum nije ni zakljucan ne mora ni da se registruje ;)
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 12:51:27 pre podne od strane DêvîL »

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #24 poslato: Septembar 28, 2012, 12:46:46 pre podne »
 Obaveštenja Administratora
Obaveštenja Administratora/Moderatora
ZA NOVE ČLANOVE OBAVEZNO PROČITATI !!!      
Pitanja, kritike, predlozi...
Admin/Mod Ekipa Vam stoji na raspolaganju...       
Predstavljanje članova
Forum rezervisan za predstavljanje clanova...
KADA SE PREDSTAVITE MOĆI ĆETE DA VIDITE CEO FORUM !!!
Urednici: LEMI, Modus
International
International Section Discussions in English for non-Serbian speakers
Urednik: DamirK
Ovo je ok samo bih promenio pravilnik :
Postrio bih pravilnik u oglasima  - telefon , slika , detaljan opis ukoliko je deo polovan (u zavisnosti od rubrike oglasa)
Davao bih neke negativne poene samo admini ko skupi odredjeni broj ban na 7 dana / 14dana /mesec /trajni – pa bi onda vodili racuna sta pisu
Isto tako davao bih pozitivne
Brisao bih clanove koji  s pristupili jednom ili vise puta a nisu predstavljeni  itd… nadovezite ili skratite nesto



VW - Tuning
Teme vezane za pojačavanje snage i performanse vasih automobile
-Podkategorije posebno za svaki model
Urednici: DêvîL, Boban-Rus
   
VW - Styling
Teme vezane za stajling odnosno budženje automobila
Urednici: Goran79, GT267
-Podkategorije posebno za svaki model
   
In Car Electronics (ICE)
Forum o auto ozvucenju i elektricnim instalacijama..
Urednici: Rogi, Dino
-za muziku treba da bude sve u jednom dosta je slicno za sva vozila ono sto se napise za najnovija bez problema se primenjuje I na starija , ali bi elektricne instalacije odvojio po kategorijama 
   
Održavanje i servisi
Vaši problemi i njihovo otklanjanje
Urednici: Mily, Boban-Rus
podkategorije
   
Automobili Clanova
Ovde možete postaviti slike vaših automobila
Urednici: DêvîL, LEMI, Goran79
   
Potforumi: Projekti, Golf 1 / Jetta, Golf 2 / Jetta / Rallye / Country  , Golf 3 / Vento  , Golf 4 / Bora / Jetta  , Golf 5 / Jetta, Golf 6, Golf 7, Polo / Lupo / UP / Fox, Passat  , Scirocco / Corrado  , VW Buba / New beetle , Ostali VW, Ostali VAG
Ovo je odlicno

VW Galerija
Pogledajte slike tuniranih VW automobila....
Urednici: Ivan, Boban, Dino, GT267
300 postova za mk2 recimo , zasto ne podkategorija mk2 pa unutra trpaj za g60 za reli za kantri za gti modele itd .. I tako za svaku kategoriju

Okupljanja
Sve vezano za okupljanja VW-cluba
Urednici: DêvîL, DamirK, martini_u_kuci, Boban
Potforumi: Slike sa okupljanja VW-Cluba, Dogovaranja o okupljanju 
ok

Razne Teme
Razne teme vezane za automobile...
Urednici: Mily, LEMI, Boban-Rus
ok

      
 Uradi sam
Na ovom forumu možete pogledati razne stvari koje "ako ste u mogućnosti" možete i sami uraditi...
Urednici: LEMI, Goran79, GT267, Boban-Rus
Podkategorije
   
Tehnicki kutak
Podelite vasa iskustva o odredjenim modelima VW-a sa ostalima...
Urednici: Turbo, Boban-Rus
Podkategorije
   
Auto Gas
Pitanja, problemi i saveti u vezi sa uredjajima na Gas
Urednik: IvanT
Ok  u sustini svi problem su slicni I nadovezuju se
   
Auto-moto sport
Domaci automoto sport, F1, WRC i ostala reli takmičenja...
Urednici: Rocky Balboa, Boban
Ok



Zasto podkategorije ?

dodje novi clan i vozi mk2 recimo , ima problema sa limarijom sa motorom , trapovima , karburatorom itd... da ne bi sada lutao poforumu i trazio u pretrazivacu i lista 1000stranica da nadje neki slican odgovor
-ja bih u rubrici odrzavanja i servisi napravio podkategorije :  Golf 1 / Jetta , Golf 2 / Jetta / Rallye / Country , Golf 3 / Vento , Golf 4 / Bora / Jetta , Golf 5 / Jetta, Golf 6, Golf 7, Polo / Lupo / UP / Fox, Passat , Scirocco / Corrado , VW Buba / New beetle , Ostali VW, Ostali VAG
i onda u zavisnosti sta ko vozi udje u tu rubriku i trazi svoj problem

nema pretrazivaca i lutanja pretraga se svodi na minimum i zna se gde da se trazi odgovor , ukoliko postoji slicna tema nema potrebe da je pokrece ponovo nego se samo nadoveze na postojacu , tako teme nece zastarevati i bice mnogo odgovora i resenja za odredjeni problem .

inace pretrazivac lista sve teme tako je neko ko vozi mk4 u njegovom postu moglo da se spomene rec pretrage (tipa mk2 ima isto kao i mk4 taj deo) ,  koja se trazi i on otvara tu temu kao mogucnost citanja i informacije a ustvari neko je zeleo da procita nesto za sasvim drugi model ....

ukoliko nekoga zanima kako sam da uradi servis mali  a vozi recimo mk1 , udje u temu uradi sam u rubriku -mk1 i tu ima sve sto se moze uradi sam  za mk1 , nema potrebe da se cima i da cita postove i naslove tema  za mk3/5/6 itd... opet pretraga se svodi na minimum nema dupliranja tema . otvori se jedna tema za mali servis za mk1 i svi pisu u njoj sta su radili .


isto tako kada neko nesto odradi bilo bi lepo da napise kako je to odradio , koliko je to kostalo itd.... da bi neko mogao ko nije iskusan da sam proceni da li je u stanju da to odradi , da li mu se isplati itd...

nadam se da kapirate pravac , ako sam nesto pogresio ispravite me i nadovezite se , tj.ako neko ima volje , pozdravljam sve koji su se ukljucili u temu , mnogo je pregleda a malo ideja , za sada samo par  beer  pile , Coxi TD , Guarana , Strbac , misa-goga gti , debelizmaj ,Madison , npetrovic , 2busy ,  devil , limited , Fred Peric ,  i ostali .... ali to samo govori kome je stalo do foruma i unapredjenja da svima bude pristupacniji informacijama
      
@devil , samo oni koji nisu predstavljeni , a to je krsenje pravila i ti si to propisao , udje pola njih tako na forum udari pitanje i onda ga neko opomene 1000x sam to procitao , uvedi opciju dok ne popuni sve opcije da ne moze nista da pise ...

ja sam se sada zapalio majke mi , ali volim ovaj forum i zelim da doprinesem makar 0.1% da bude bolji



. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #25 poslato: Septembar 28, 2012, 12:53:48 pre podne »
Milane ti si lud , potrosi tastaturu.
Nije lose ali ima posla da se sve to svrsta sada i poubacuje u te nove podkategorije.
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 12:56:10 pre podne od strane Pile »

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #26 poslato: Septembar 28, 2012, 12:54:21 pre podne »
Citat
@devil , samo oni koji nisu predstavljeni , a to je krsenje pravila i ti si to propisao

a zasto ?!? ne smeju da pisu kao ne predstavljeni i postovi ce im biti  momentalno obrisani... a sta ima lose u tome sto ljudi citaju... gledaju slike teme itd ?!? mi nismo zakljucan forum kao nekii.. nemamo sta da krijemo svako ko voli VW i ko se interesuje je dobrodosao !!!!

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #27 poslato: Septembar 28, 2012, 12:58:49 pre podne »
ja imam drugara zakleti fordovac tamo je na forumu , samo najcrnje misli za vw , 2 puta smo se toliko natezali da smo se posvadjali i potukli skoro , da takvi likovi ne bi uletali red bi bio da se predstavi ako se vec uclanio to mu je jos 1 posla ! , sto se tice da ulete na forum kao gosti to se u potpunosti slazem sa tobom neka citaju , gledaju slike itd. al da ne ucestvuju u temama i neprave se pametni ! ako nisu predstavljeni i ako lupetaju gluposti ...
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #28 poslato: Septembar 28, 2012, 01:01:14 pre podne »
to da naravno,  nepredstavljeni ne smeju nista da pisu tj odma im brisemo postove biggrin

a sto se tice kategorija, mislis da uradimo styling, tuning i odrzavanje i servis kao automobili clanova ?!? tako da ga razdelimo ?!?

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #29 poslato: Septembar 28, 2012, 01:01:33 pre podne »
@ pile znam da ima posla al zamisli koliko bi bilo lakse i pristupacnije , evo ja se dobrovoljno javljam uzecu papir i olovku neka mi daju kategoriju citacu teme i belezicu koja ima korisnih informacija koja je krs bez odgovora i poslacu to adminima , bolje mi je i to nego da citam neke ''bezvezne''teme i pomazem ljudima koji sve znaju a imaju 16g.i voze 200 km/h sa kantom od auta

dobrovoljac sam !
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #30 poslato: Septembar 28, 2012, 01:02:50 pre podne »
da devil , mislim da bi to bio pun pogodak . pogotovo za nove clanove , izbegi bi gomilanje dve iste teme , i u jednoj temi imali 100 odgovora za isti problem - sigurno ili priblizno resenje , a i sama preglednost bi bila sjajna
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #31 poslato: Septembar 28, 2012, 01:04:52 pre podne »
potpuno se slazem sa tobom  tapsac  jos da vidimo sta ostali misle pa da se bacimo na posao  biggrin

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #32 poslato: Septembar 28, 2012, 01:05:29 pre podne »
 tapsac to care !  beer
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #33 poslato: Septembar 28, 2012, 01:11:04 pre podne »
Daj mu Djavole zvanje malog Moda,oboji ga u zeleno pa nek organizuje-ozbiljno.Ako sjebe nesto,banana na 3 meseca + drustveni rad kod mene u afriku , haha.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #34 poslato: Septembar 28, 2012, 01:24:53 pre podne »
Drustveni rad medju crnci! sex

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #35 poslato: Septembar 28, 2012, 01:43:46 pre podne »
heheh videcemo biggrin evo ja poceo sa radovima, prvo cemo odrzavanje i servise pa kad tu isprebacujemo teme onda styling pa tuninga pa daljeeeee

auuuuuuuu 127 stranica u odrzavanjima  boodala wacko wacko wacko
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 02:10:15 pre podne od strane DêvîL »

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #36 poslato: Septembar 28, 2012, 04:25:50 pre podne »
Citat
Održavanje i servisi
Vaši problemi i njihovo otklanjanje
Urednici: Mily, Boban-Rus
podkategorije
Problem koji se uglavnom izbegava na forumima jeste preterano grananje jer postaje nepregledno. Vec sada ima dosta podkategorija-podkategorija.
Konkretno ovo za odrzavanje sto je ovako uradjeno mislim da je bas nepregledno jer vecina kvarova je ista ili slicna. Druga stvar, otvorim temu onako na gomilu, pa vidim sta moze da bude interesantnan post. Iako ne vozim Passata mogu da naucim nesto ako je dobar post. Ovako moram da otvaram za Golfove, pa za Pola, pa otvaram Passata, a tamo isti remont letve kao kod Golfa i sl.
Nadam se da sutra nece biti podela ICE na muzika za golfa / muzika za pasata / muzika za Lupa itd itd
Mozda vise truda uloziti na slikovitom opisu za nove (i neke stare) clanove kako napraviti dobru temu sa konkretnim pitanjem i kako sto lakse pretraziti forum. Mislim da na tim poljima forum najvise gubi kvalitet.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže debelizmaj

  • VW Početnik
  • Poruke: 188
  • Lokacija: село Врачар, Београд, 11111
  • Karma: +13/-24
  • Pol: Muškarac
  • немам лични текст, потрошио сам га прошле среде ..
    • www.debelizmaj.com
  • Auto: ekoloska katastrofa u pokretu
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #37 poslato: Septembar 28, 2012, 07:05:36 pre podne »
ok, ali kakva ti je garancija ``predstavljanje`` ... ja recim na poslu imam podatke od brda, ali ponavljam brda ljudi ...
kao svaki od njih mogu napravim nalog, chaki IP adrese sa kojih dolazim, toliko ima free proxy, bouncera itd...
i ? ... to su ``pravi`` nalozi ?:0 ... zvuchite malo paranoichno ... ako hoce nek se predstavi, ako nece, ok nema ljutnje
ali ljudi mu onda nece pomoci prilikom postavljenog pitanja ...
ja sam se reg daaavno .. neshto sam jurio po forumu ... vishe nisam ulazio dok nisam posto vlasnik jednog golfa ...
i svima cool :) a mogao sam i josh 2-3 godine da budem neaktivan ... :) to ne znachi da je lazan nalog ili da sam od istog
odustao :)
-_/\/[ без доброг потписа ]\/\_-

Van mreže Limited

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2469
  • Lokacija: Montenegro
  • Karma: +45/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: IMT 539
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #38 poslato: Septembar 28, 2012, 07:15:59 pre podne »
Ja bi predlozio sa se ukine karma samo je unela negativnu energiju na forumu.

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #39 poslato: Septembar 28, 2012, 07:47:28 pre podne »
ma jok,karma je extra. Manje-vise se vidi ako je neko ok ili je debil,taman sam usao u stos da lupam minuse na glupe podpise i neke izjave.
Za odrzavanje i servise se slazem sa Weletom. Bolje napraviti naprimer . Dizel,nece da upali,Nepuni alternator,nevergla alnaser i tako na tu foru i kako ko ima taj problem,samo se tema nastavlja. O podeli kola neide posto su svi modeli u neku ruku slicni. Kad krene - golf 4 tdi,nece da upali pa isto tako za pasata,pola i sve modele sa istim motorom,bice istih tema pun q.
U tuning sekciju moze da se ubaci Projekti Clanova ali da ima pravilo sa velikim slovima,da se nepisu nebuloze kao sto su , skinuo sam cat sa golfa 4 gti i sad mi auto ide 7sec do 100,izuva i te jadne nebuloze i isto - uradio sam cip itd.,to je elektro tuning,ne tuning. Moze i tema,odradio sam cip tuning i dajte TT-u da komanduje tamo,posto je tatamata za te stvari.