Autor Tema: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma  (Pročitano 20392 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« poslato: Septembar 27, 2012, 04:44:43 posle podne »
ljudi ja ne znam za vas , i ako ova tema nije prikladna obrisite je ali uz objasnjenje zasto ste to uradili , ali meni se cini da je ovo postaje jedan forum za decicu od 15g , toliko neozbiljnih komentara , napisanih gluposti , ili pak nekih saveta koji nisu potkovani nicim jer je neko to tako napisao zato sto on mili da tako treba a tvrdi da je tako i u stvarnosti , na konkretna pitanja o automobilima / problemima itd.dobija se malo dobrih i pozitivnih odgovora , uglavnom su to neke prepirke , na pitanje se postavlja pitanje itd... , do sada sam na forumu koliko sam vremena proveo uvideo da ima mozda 30-tak clanova koji vole automobile sredjuju ih i generalno se bave sa time u zivotu , ostatak cine ljudi koji sredjuju aute i potrebna im je pomoc , a najveci deo je tu da samo lupeta i pise post za postom kako bi nakupio zvezdica i dobio sto veci status , oglasi se ne postuju nece da ostavi broj ili cenu sto mene izuzetno iritira itd. , teme se ne pregledaju neko tako postoji 50x tema sa slicnim problemom umesto da se otvori jedna recimo za neku podrgupu i samo u njoj postavljaju pitanja , primer
: problemi sa karburatorom i paljenjem kod mk1/mk2 , a u zadnjih par dana sam procitao i odgovarao na 5 ovakvih tema ... umesto da se u jednoj svi ukljucimo i resimo sve potencijalne probleme makar kroz dopis na forumu , a onda bi bilo lepo da taj isti clan koji je resio problem da napise sta je bio i kako je resio i da se zaokruzi celina , a ne ovako resi problem napise popravljeno i pobegne , a onda neko drugi sa istim problemom ostane uskracen za odgovor , pa zasto smo onda prvobitno i pomagali tom coveku ako on nece posle nekim drugima .... kapirate poentu , onda su tu price koje mene izuzetno nerviraju vozio 200 sto sam malopre procitao u temi kod nekog decka koji ima siroko , inace ima 16g. ja da sam admin ja bih ovakvu temu obrisao , em sto po toj brzini krsi zakon o saobracaju jer kod nas je maksimalana dozvoljena brzina 120km/h na autoputu , em sto mladi vozaci kao on ginu zbog nekog dokazivanja u kantama od auta  ... i nije to samo u ovoj temi u jos gomili tema sam nailazio na ovakve postove , sve opasni vozaci imaju 16-18g. ...  ja nemam nista licno protiv ovog clana ako su mu to godine kao sto pise jos je mlad , pa odakle njemu uopste dozvola da vozi auto i to pri ovim brzinama itd.... ja se slazem da svoj auto treba predstaviti , svako voli svoj auto najvise i njegov je , ali da to bude objektivno i realno , ne price za malu decu ... na forumu ima par kriticara bas onako , primer koji je meni ostavio najveci utisak , clan gedora
covek na mestu , sredjivao motor , ima znanje mozda i najvece na forumu , svima va je odgovarao na probleme , onda dodju neki balvani prozivaju ga , pisu mu kojekakve gluposti u temi itd...i ja sada vise te teme ne vidim na forumu ili sam glup pa ne mogu da proadjem a u toj temi je bilo vise informacija neko u ostatku rubrike o mk2  , a onda kada se iznervira i udari iskljucivo po istini , sankcionisanje , kritike itd... njega sam dao samo kao primer , makar se i on naljutio sada na mene ... jos ni jednu temu nisam video da je neko sredjivao auto ali bas komplet ali da je sve moguce slikao , opisivao , rekao i napisao od kojih materijala je radio kojim postupcima itd... mislim da ste skapirali sta zelim da kazem , ja se druzim i sa drugim ljudima sa drugih foruma , i oni su mi zaista drugari i smatram da imaju realno misljenje o nasem forumu , a to je sprdacina ! , bas upravo zbog pojedinih ljudi , a ima ih pogolemo na forumu koi ucestvuju u svim mogucim temama i sve znaju (ali oko menjanja guma i sipanja benzina u rezeorvar) ...

jos jedna stvar po meni forum nije dobro osmisljen , zasto ???

trebao je da se napravi po rubrikama

golf 1 : gume-felne / motor-problemi / limarija-farbanje ....
golf 2 : gume-felne / motor-problemi / limarija-farbanje ....
golf 3 : gume-felne / motor-problemi / limarija-farbanje ....
pasat... itd

i onda u jednoj rubrici za dati model  imas sve , a ne udjes u rubriku problemi servisi i tamo 2000 tema o svim mogucim problemima kod svih modela i vozila .... znam postoji pretrazivac ali on izbaci 200 slicnih tema i teme se bas zbog tog razloga gomilaju sto nije uredno slozeno sve na jednom mestu ... svaka cast adminima , veliki je to posao al mislim da bi olaksali sebi 100x ovakvim sredjivanjem ....

i ima jos 1000 drugih stvari al koce sada da nabraja , ja bi voleo da se cuje jos necije misljenje sem moga , al nemojte se stiskati zbog par minusa nego recite iskreno da unapredimo forum i poostrimo pravila ...

sto se mene tice bio sam zaista iskren , mozete da me banujete ili obrisete temu , meni je svejedno .... ja sam dosao ovde jer volim vw , a ne opel ili fiat ili neki drugi auto , opel zafiru vozim jer nemam drugi da kupim trenutno mi je tako kako je , ja cu auto zavrsiti sa vasom pomoci ili ne ali smatram da ce te ostati bez dosta korisnih informacija jer najbolje tek dolazi od mene ... isto tako ako nekoga nesto zanima neka pita ja cu mu zaista odgovoriti , a ne ko ja kada pitam nekoga nesto on iskulira pitanje prebaci se na nesto drugo itd...

pozzz ...


 
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Limited

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2469
  • Lokacija: Montenegro
  • Karma: +45/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: IMT 539
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2012, 04:52:44 posle podne »
Brate ovo si odlicno obijasnio
podrzavam sve sto si napiso +1

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2012, 05:04:22 posle podne »
Jel si ti svestan da ovoliki post jedno 80% članova neće pročitati ? ;)


Za neke stvari si u pravu, a to je ozbiljnost, odnosno neozbiljnost ali puno članova foruma ima(to je i zato što je forum otvorenog tipa i svi mogu da ga prate, da je zatvoren, dok se ne registruješ, ne bi svako ko je dokon, a ne zaista ljubitelj vw se registrovao i bulaznio).Nije loš predlog da se klasifikuju održavanja i servisi ali ne verujem da će to neko od admina i moderatora uraditi...Recimo ni u predstavljanju auto nisu sva kola pojedinačno po modelima predstavljena :polo,lupo,jetta,vento....
Imaš i nekih subjektivnih zamerki i to je ok..za ostalo si u pravu.. coilleo2tj beer
Земунчанин

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #3 poslato: Septembar 27, 2012, 05:17:17 posle podne »
Skoro da se potpuno slazem sa tobom pogotovo za ovo oko napisanih gluposti, neozbiljnih komentara itd... al na zalost tu ne vidim nacin na koji bi to mogli da promenimo  boodala wacko
ocigledno fali jos strucnog kadara... tj mi ga imamo al ne dovoljno...  bonk cak i ti ljudi koji se nesto razumeju nemaju vremena da non stop vise na forumu i odgovaraju na jedna te ista pitanja  boodala wacko

Citat
jos jedna stvar po meni forum nije dobro osmisljen , zasto ???

Po meni forum je odlicno osmisljen pogotovo za to vreme kad je kreiran.. tad je bilo fazon 500 clanova i totalno je bilo glupo da se pravi potkategorija za svaki auto...  sad kada je forum dostigao veci broj clanova i postao mnogo veci mogli bi da napravimo i takvu neku izmenu radi lakseg snalazenja....

po tebi bi znaci trebalo da forum "servisi i odrzavanja" ima podkategoriju za svaki auto ponaosob (ako sam te dobro razumeo) ?!? 

Golf 1, 2,3,4,5,6,7 passati svi zivi itd itd ??

Pisite u ovoj temi svi svoje konstruktivne predloge radi unapredjenja foruma pa cemo se zajedno dogovoriti oko svega.. sta i kako uraditi ;)  najbolje tako... ne mogu ja da znam sta nekom odgovara sta nekom smeta itd.. najbolje svako da napise neke svoje primedbe i onda cemo da vidimo kako to najlakse da resimo...

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #4 poslato: Septembar 27, 2012, 05:23:46 posle podne »
a da samo da napisem nesto na konto ovoga:

Citat
, a onda bi bilo lepo da taj isti clan koji je resio problem da napise sta je bio i kako je resio i da se zaokruzi celina , a ne ovako resi problem napise popravljeno i pobegne ,

ovoga sam se slucajno setio bilo je jos ovakvih primera ako te ne mrzi samo procitaj ovu temu:

http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=32114.0

 mahac

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #5 poslato: Septembar 27, 2012, 05:25:53 posle podne »
Mislim da nema tu mesta nerviranju.Sve što si napisao stoji i na mestu je,ali uvek ima ono ali...
Na njoj će se pisati par dana i svi će učestvovati u diskusiji.Biće puno predloga,sličnih,pametnih,boljih i lošijih.Zatim će se neko usprotiviti (ne znam ko?),opet će se zakuvati,krenuće svađe i onda bum.Presećiće neko i tema odlazi u zaborav kao i mnogo sličnih njoj.Evo,sad će meni neko reći da sam se nalupao i da nemam pojma i da sam nov na forumu...
Forum je moderan,popularan,dobar,poštujem nekolicinu starih forumaša koji se trude da pomognu (ne da odmognu i pišu gluposti tipa:"Riknuo mi menjač na Pasatu.-Brate kupi mk2-rešio si problem." i dalje slično).
Milane,moraš se pomiriti sa tim da sad svaki dečak koji položi gleda da pazari auto i isti da vozi 200 km/h(?).Svi znamo koji je to auto  i za koju se siću može kupiti.E,kad nešto tom autu rikne,od metlice brisača do supersoničnog alarma ili,nedaj Bože,motora na forum ti dođe,lupam "Lordofmasturbacije" i sa problemom na autu se registruje na ovom forumu.Onda kreće ono što si ti napisao,neki se trude da pomognu,drugi pametuju,treći psuju,problem retko kad dobije odgovor u temi i zato se isto pitanje,slična tema naizmenično vrti na svake 2 nedelje.Evo,sad će zima,biće 10000 tema sa naslovom:Upomoć,mk2/mk3 neće da upali.Zaledila se brava/keder,Koji antifriz da kupim,može li bez njega?,Zimske gume (tu imamo 2 široke teme)....
Rupa + alu felna = Reparirano rame

npetrovic

  • Gost
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2012, 05:43:14 posle podne »
Vecina ljudi koji dodju na forum krenu da pametuju - oni sve znaju i najbolji su majstori!!! Niko se nije naucen rodio... Ucio je i ucice dok je ziv...
Iskren da budem nisam kadar da pomazem ljudima jer o automobilima ne znam kao sto zna neko ko je prosecan,ali samo mogu reci da mi se dopada ideja koju je Milan predlozio.
A sto se tice svadja na forumu recicu samo jedno: "deca uvek ostaju deca"!!! Naviknes se vremenom :)

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #7 poslato: Septembar 27, 2012, 05:49:06 posle podne »
E moj imenjace Milane, kad bi svi tako razmisljali... Ovde kad nekome obrises jednu glupu off poruku on te smara sa po 10 pp-a i napljuva te sto se qrcis i isproziva da si napaljeni klinac koji je platio status moderatora. Kad bih obrisao celu temu jer je napisao da ide 200 izbio bi 3. srpski ustanak na forumu.
Ljudi jednostavno sve previse licno shvataju i najbitnije niko NE CITA PRAVILA. Pise lepo da se ne otvara ista tema ako je postojala slicna i da se koristi pretraga, ali dzabe. Previse ima tema da bismo sve brisali itd...

Ovo za podelu foruma na golf 1, 2, 3 itd sam video na ceskom forumu, nije lose, mada je fora sto wagen dosta deli delove, pa su i problemi slicni za mnoge modele. Mada mozda i nije lose, samo bi zahtevalo bas mnogo rada na forumu dok se sve teme ispremeste.

Gedorina tema je obrisana, zbog toga ne mozes da je nadjes. On je sam trazio da se obrise, mogu da ti pustim pp sta se desilo. ;)

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #8 poslato: Septembar 27, 2012, 06:02:04 posle podne »
evo ja cu licno dobrovoljno na papiru da skiciram koncept kako ja mislim da  bi moglo da izgleda pa mozda se i dopadne nekome , naravno ako admini budu ilami zivaca i vremena da se pozabave sa tim  , pa ce od nas 10 dobrih i pocetne ideje nastati nesto ... a ako ne makar ovim i nekim narednim postovima da unapredimo nesto

pusti mi u poruci imenjace za ovo bas me zanima i zao mi je zbog te teme zaista pratio sam je redovno al se nisam mesao posto je van moga domasaja  beer

http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=42543.0 evo o cemu sam pricao , samo jedan od mnogih primera neozbiljnosti i ne zelje da se nesto nauci , svi mu izlazimo u susret al clan se bas nameracio da zeza... , a da nepricamo o poravnavanju prednjih diskova brusilicom itd ...

devile ovome si trebao dozivotno da zabranis pristup , e i na to sam mislio , cist primer ...

za 3-5 dana kacim koncept u vidu slika i neke moje ideje

pozzz

. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #9 poslato: Septembar 27, 2012, 09:22:59 posle podne »
Ja vas samo posmatram odavde,samo da znate !
Bice ovo zanimljiva tema dok neode pod kljuc.
FORUM JE - da se druzi , svadja , pljuje i sve ostalo , uvek bilo i bice.Uvek ce biti Seronja,Idijota,Budala,Pametnica itd i to nemoze da se promeni.

Van mreže debelizmaj

  • VW Početnik
  • Poruke: 188
  • Lokacija: село Врачар, Београд, 11111
  • Karma: +13/-24
  • Pol: Muškarac
  • немам лични текст, потрошио сам га прошле среде ..
    • www.debelizmaj.com
  • Auto: ekoloska katastrofa u pokretu
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #10 poslato: Septembar 27, 2012, 09:32:10 posle podne »
ko nemože da podnese sve gore navedeno nije da bude na otvorenom forumu ...
-_/\/[ без доброг потписа ]\/\_-

Van mreže Strbac

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2306
  • Age: 20
  • Lokacija: Beograd-Dorcol-Cukarica
  • Karma: +136/-118
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #11 poslato: Septembar 27, 2012, 09:37:24 posle podne »
Moram da spomenem da na nasem forumu ima vrlo uravnotezenih i normalnih ljudi. Veliki pozdrav za sve njih.
"Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobediti na iskustvo"

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #12 poslato: Septembar 27, 2012, 10:29:21 posle podne »
citat @ Madison:

Gedorina tema je obrisana, zbog toga ne mozes da je nadjes. On je sam trazio da se obrise, mogu da ti pustim pp sta se desilo. ;)
[/quote]mene zanima,ako nije problem..... clan sam vwcrs,
a i  poznajem gedoru licno,tj saradjivali smo....
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2012, 10:31:23 posle podne od strane misa-goga gti »
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže Coxi TD

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1272
  • Age: 31
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +33/-12
  • Pol: Muškarac
  • Oo==w==oO
  • Auto: Golf mk2 TD
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #13 poslato: Septembar 27, 2012, 11:19:03 posle podne »
@milan_b mk1     druze a sto se ti nerviras?    tako je kako je i da admini banuju 10
Seronja,Idijota,Budala,Pametnica
  docice drugih 20...   


meni je samo malo bzvz sto forum Kao ima 11k clanova a od toga 30% ako ne i vise nije predstavljeno, samo su pokusali da se registruju i posle zaboravili... ;)

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #14 poslato: Septembar 27, 2012, 11:26:16 posle podne »
Onaj ko se nije ulogovao u zadnjih godinu dana,mislim da treba da se brisu a ima i bas dosta.

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #15 poslato: Septembar 27, 2012, 11:51:43 posle podne »
tema ne treba da se brise u svakom slucaju , mozda ja nisam u pravu ali eto sto vise misljenja docicemo do zakljucka ... , ovu koncepciju cu bas da sastavim i posaljem adminima kao predlog nevezano da li ce da je usvoje ili ne . isto tako nije da se ne nerviram ali zaista imam volje i zelje da pomognem svakome onoliko koliko ja znam i kada vidim da se taj neko glupira smori me nacisto .

debeli zmaj druze da li je forum da se neko zeza ili ne to nije na meni da odlucim , ali ako je tebi recimo poravnavanje brusilicom prednjih diskova normalno, a pritom mu pola foruma kaze da se to neradi on i dalje insistira na tome uradi to smontira i posle napise kako je privremeno , i kako ne koci jako i kako ce jos da proda auto !   , ili pak neke druge stvari da ne nabrajam , onda zaista ovaj forum nije za mene i ja vas pozdravljam sve .

pile slazem se ja bi brisao sve one koji se nisu logovali 3 meseca to bi uveo kao pravilo kao i mnoga druga nova jer samo onaj ko postuje pravila moze da bude na forumu ...

strbac ne razumem sta si zeleo da kazes druze ... niko ovde nije imenovao , i ja verovatno smaram i nerviram nekoga imam i ja neke minuse za koje me iskreno dusa boli al za malo ... , al poenta je sustinska , kvalitet foruma , tema , odgovora itd... ako neko zeli da napise da je ugradio akvarijum u auto sa ribicama neka napise , ali ukoliko neko nesto konkretno napise , dobije savet , ili pak ga da , a ne samo prepucavanja i namisljanja ...

tema je super i treba da ostane , niko nikoga ne vredja ne imenuje , samo se pisu misljenja .
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Strbac

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2306
  • Age: 20
  • Lokacija: Beograd-Dorcol-Cukarica
  • Karma: +136/-118
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #16 poslato: Septembar 27, 2012, 11:56:50 posle podne »
Druze ja nevolim opsirno da pisem, ali sam hte da napomenem bas ono sto sam rekao, da ima vrlo uravnotezenih i normalnih ljudi , a uz to se zna sta ide. I zbog takvih ljudi sam ovde. I jos jednom da napomenem ovo je samo moj stav i ne zelim nikome da ga namecem. A da forum i ma nedostataka pa ima ali ima, i vrlo dobrih stvari.

Inace slazem se za vecinu stvari koje si izneo.
"Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobediti na iskustvo"

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #17 poslato: Septembar 28, 2012, 12:02:45 pre podne »
meni je bezveze sto mogu da svedem 80% postova na par recenica koje se vrte u krug... a koje su maksimalno nebulozne

konstruktivan predlog od mene... vecina stickija treba da leti sa te pozicije.. zagusuje forum,  pogotovu razne teme npr.. stoje stvari svuda od pre hrista, vecina slika ne radi, linkovi pukli, i slicno.. al eto.. to ne zahteva nikakvo tumbanje pola foruma i slicno.

sto da brises clanove? to je nebuloza.. ja sutra da prodam golfonju, normalno da me nece biti nakon par nedelja.. isto tako ako nakon godinu dana uzmem passata, ocekujem da mi user/password radi najnormalnije, kazem cao staroj ekipi i udri dalje..
lollol

Van mreže Coxi TD

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1272
  • Age: 31
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +33/-12
  • Pol: Muškarac
  • Oo==w==oO
  • Auto: Golf mk2 TD
...
« Odgovor #18 poslato: Septembar 28, 2012, 12:10:23 pre podne »
Ne slazem se samo za ta 3meseca. . . Godinu dana je najbolje. I ja ovo msm samo za one koji se nisu uopste predstavili. . .
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 12:13:10 pre podne od strane Coxi TD »

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: VW - forum i clanovi - kritika i predlog o unapredjenju foruma
« Odgovor #19 poslato: Septembar 28, 2012, 12:13:42 pre podne »
Dobro,ovo zadnje sto si napisao,to jeste. Ja sam mislio za one sto se nisu predstavili a nisu logovani duze od god.dana samo se nisam izrazio dobro,jbg , polude u africi,sta cu,haha