Autor Tema: Skinuta farba u vidu malih tackica pri dnu vrata-kako to reparirati bez farbanja  (Pročitano 1646 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Radenko GTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Age: 40
  • Lokacija: Pirot
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Skinuta farba u vidu malih tackica pri dnu vrata-kako to reparirati bez farbanja
« poslato: Avgust 03, 2010, 11:11:46 posle podne »
Posto na mom GTI-ju imam alu felne sa gumama 205/45/R16 i prilicno su siroke, vremenom od sitnih kamencica su i se pri dnu vrata pojavile bele tackice nastale skidanjem farbe od kamencica.Da li je moguce da mi u nekoj farbari naprave istu boju i da recimo tamponima za usi popunim te tackice a nakon toga ispoliram ceo auto.Da li je to neko radio ili bilo sta drugo da bi resilo ovaj problem.Sve dolazi u obzir osim farbanja celog auta.
Radenko

Van mreže MACNE_GTI

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3510
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd-kaludjerica
  • Karma: +53/-31
  • Pol: Muškarac
  • Tata kako se pise ljubav?? Pisi sine GTI
Odg: Skinuta farba u vidu malih tackica pri dnu vrata-kako to reparirati bez farbanja
« Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2010, 12:18:40 pre podne »
nznm dal moze sve da skine polir pasta...daj neku sliku da vidimo o cemu se radi..
PRODAJEM PLAVOG KAMELEONA.
Ne, crvenog...
Ne, zelenog... Uuuu... Ekstraaa... Ne prodajem ga !!
XD

racer330

  • Gost
Odg: Skinuta farba u vidu malih tackica pri dnu vrata-kako to reparirati bez farbanja
« Odgovor #2 poslato: Avgust 04, 2010, 12:59:27 pre podne »
probaj da nadjes farbu onako kao lak za nokte....ne znam gde to ima se kupi ali pitaj verovatno negde ima......inace isto je kao lak za nokte (mislim na bocicu) pa sa tim zamazes.....naravno pre toga dobro operes.....

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Skinuta farba u vidu malih tackica pri dnu vrata-kako to reparirati bez farbanja
« Odgovor #3 poslato: Avgust 04, 2010, 02:33:16 pre podne »
I taj lakic je neko privremeno resenje jer se vide tackice, samo u boji ;)