Autor Tema: auto obrazovanje  (Pročitano 910 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže buzUki

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 211
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Mjetal!!!
  • Auto: Golf Mk2 1.6D
auto obrazovanje
« poslato: Oktobar 03, 2010, 01:53:55 pre podne »
Pozdrav svima! Ne nameravam da postajem ne znam kakav vele majstor mehanike,elektrike itd,ali mislim da je uzasno korisno znati neke stvari da covek zna i da uradi sam.Ruzno zvuci,ali verujem da ima ljudi koji su imali uzasna iskustva sa nepostenim majstorima,te kada im ovi kazu da se "pufna otkacila sa lambda sonde i da zbog toga je crko dihtung dekle i da je kataklinger zapusen,a da sve to kosta" ne znajuci sta tu znaci(DAKLE NE ZNACI NISTA) ljudi su davali pare "na slepo",a dosli su jer su rekli majstoru da se cuje nesto "napred" pri kocenju.Dakle...mozda sam malo iskarikirao,ali mislim da je jaaaaakoooooo pozeljno da ljudi znaju,ne samo imena delova automobila,vec i da znaju mehaniku pomalo,koliko koga zanima...Sva stiva i programe,pdf-ove linkove,e-knjige,obicne knjige,bilo sta sto moze da bude kosino molim vas kacite ovde...uzdravlje svima i izvinjavam se na romanu...
Golf MK2 till death...

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: auto obrazovanje
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2010, 02:02:08 pre podne »
pa zato postoji tema i odrzavanje i ice i tehnicki kutak ,malo tu svrati pa ces da vidis mahac

Van mreže buzUki

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 211
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Mjetal!!!
  • Auto: Golf Mk2 1.6D
Odg: auto obrazovanje
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2010, 02:09:40 pre podne »
znam...stvarno se mnogo nauci...ima ljudi kao sto sam i ja izmedju ostalog,a verujem da ima njih mnogo,koji eto...muce se i nece da nesto pitaju jer se boje da ne lupe,tvrda glava - urodjena mana. I mene ponekad blam,kada se na mojim kolima nesto desi jer ne znam svu terminologiju pa bih za iberlauf rekao "Ona guma iz motora sto izlazi"  lollol mislim da nije na odmet u svakom slucaju,cisto onako...kada neko nadje neki clanak na netu da postavi link ili nesto slicno...
Golf MK2 till death...

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13079
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: auto obrazovanje
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 03, 2010, 10:38:40 pre podne »
Ma brate ima vec u tehnickom kutku dosta tema, a da sad ovde nabacujemo sve sto nam padne pod ruku, bilo bi bezveze prenatrpano, i ne bi moglo da se nadje ono sto se trazi  ;)

Nemoj da se brines, naucices vremenom sta cemu sluzi, niko se nije naucen rodio, a i na greskama se uci, svojim, ali i tudjim  biggrin beer