VW - Forum > Održavanje i servisi

Veliki servis delovi (gde, koliko... diskusija)

(1/119) > >>

MasterChief:
Ok pošto sam zvao lokalnog VW dilera i čuo cenu kaiševa, španera, vodene pumpe za veliki servis i blago se frapirao. Rekoh ajde da se raspitam od kojeg proizvođača oni uzimaju i lepe onaj svoj original teile sticker? Znači interesuju me od kojeg proizvođača su delovi za tzv prvu ugradnju? A može i preporuka za neke zamenske. Hvala unapred pozdravw mahac

pokemoni:
Zubcasti kajs Dayco teflonski ,spaneri i roleri Ina ili Ruvile vodena pumpa Skf ili Airtex.To ti je sve slicno ili isto originalu i neces imati problema.Naravno trebalo bi zameniri i pk i rolere i spanere pk i najbitniju stvar oko toga jednosmernu remenicu alternatora.

MasterChief:
OK Tražio sam predračun za sve baš ovim redom u Delmaxu i lik koji radi tamo me je blago rečeno čudno pogledao. blink Sutra će mi javiti cenu. Realno gledam samo da izbegnem varijantu uzmi Febi pa se .....

pokemoni:
E to je problem prodavnica sto svi drze robu iz Eura07,i pogotovu sto na skoro svaki deo koji kupis nemas garanciju dok ne zapretis trzisnom inspekcijom.Mozda je to neka manja prodavnica i uglavnom mu zbog cene ide losija roba i nije navikao da mu traze nesto bolje.

nemanja7:
Idi u tiki vent neces pogresiti sve imaju i odlican kvalitet

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju