Autor Tema: Zvucnici u zadnjm vratima passat  (Pročitano 1158 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milorad

  • VW Početnik
  • Poruke: 94
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5,5 TDI
Zvucnici u zadnjm vratima passat
« poslato: Mart 24, 2013, 12:22:36 posle podne »
Pukla mi je ona bzv. plastika sto stoji u tapacirungu na mestu zvucnika,e sad hteo bih nazad da stavim fabricke zvucnike,gde se mogu naci i posto su,ili bih zamenio plastiku tu ako moze?

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Zvucnici u zadnjm vratima passat
« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2013, 01:38:37 posle podne »
plastike se kupuju posebno , imam ja ako su crne , a mogu da nabavim i sive i bez , cena je oko 1500din par, sto se fabrickih zvucnika tice ima ih na svakom vw otpadu, cena izmedju 15 i 20e par za dobre zvucnike

Van mreže milorad

  • VW Početnik
  • Poruke: 94
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5,5 TDI
Odg: Zvucnici u zadnjm vratima passat
« Odgovor #2 poslato: Mart 24, 2013, 02:10:37 posle podne »
Hvala za informaciju shvexoman.Vise se isplati kupiti zvucnike,samo me interesuje dali je ostavljen kabal za njih i ako nije kuda ga onda provuci?

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Zvucnici u zadnjm vratima passat
« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2013, 12:51:03 posle podne »
Ocigledno da nisi razumeo, te mrezice na tapaciru nemaju veze sa zvucnicima, to je posebna stavka i ako je pukla mrezica moras da kupis posebno, a to da li ima instalaciju to stvarno ne znam, , to mozes da proveris ako izvadis radio pa ako na braon konektoru ima 8 zica onda ima , ako ima samo 4 onda nema. Sto se tice razvlacenja kablova ides ispod pragova pa kroz srednji stub pa kroz onu gumu izmedju vrata i stuba(moras da busis plasticni konektor u stubu) , onako nije bas tako prosto ako nemas iskustva sa tim stvarima.

Van mreže milorad

  • VW Početnik
  • Poruke: 94
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5,5 TDI
Odg: Zvucnici u zadnjm vratima passat
« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2013, 07:14:27 posle podne »
Ne razumeo sam i video,da ta nazovi mrezica sto je meni pukla je ustvari obicna plastika,ona cisto daje vizuelni efekat da se zadnji tapacirung ne razlikuje od tapacirunga na prednjim vrata,e sad ako ona kosta 1500din a zvucnici 20eura kad vec menjam vise mi se isplati da stavim zvucnike,instalaciju cini mi se da nema pozadi koliko sam video,nije mi problem da sve to povezem (elektrotehnicar sam po struci,nego tesko se skidaju oni tapacir s vrata,i plus moram onada nabaviti i one visokotonce kod brave sto stoje.