Autor Tema: Klupski Auto  (Pročitano 68694 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže GT267

  • BBS Fanatic
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4835
  • Age: 36
  • Lokacija: Bar, Crna Gora
  • Karma: +166/-42
  • Pol: Muškarac
  • Danke Herr Benz
  • Auto: Mk3 GT 74 kw, MB W201E 9O kw
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #60 poslato: Mart 29, 2011, 12:15:14 posle podne »
Ako ce motor biti ona munja od DOHC, poliran, onda hauba off. . . biggrin

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #61 poslato: Mart 29, 2011, 12:47:21 posle podne »
ja mogu da nabavim onu nalepnicu ABS i Katalysator, mozda cak i Injection , pa da se vidi lepo sta sve ima  biggrin

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #62 poslato: Mart 29, 2011, 12:50:04 posle podne »
 biggrin

Van mreže petko.89

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2183
  • Age: 35
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +20/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk1 1.3i
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #63 poslato: Mart 29, 2011, 12:50:31 posle podne »
I to sto kazes, samo ostavimo kod Srecka auto  lollol
me ne smemo da mu ostavimo ,mora neko da ga nadzire ...covek bi ispolirao i krila haubu...   lollol lollol

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #64 poslato: Mart 29, 2011, 01:25:46 posle podne »
 lollol bio bi kao zepter posudje  lollol

Van mreže fleepy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 670
  • Age: 37
  • Lokacija: Lozovik
  • Karma: +18/-23
  • Auto: Golf 3 ABF EDITION
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #65 poslato: Mart 29, 2011, 07:17:27 posle podne »
Ajd da i ja dam neki predlog... Ako bi vec bio stranac, onda bi mozda bolje bilo Golf 2, nije skup, i pre moze dvojka stranac da se nadje, nego kec. Mada, ja sam imao u ponudi vec dve, tri Golf dvojke, naravno, na nasim tablama, sa cenama od 600 do 900 evra. Nisu u extra stanju, ali mislim da to i nije bas toliko bitno, posto bi se radio od nule (pa makar i godinu dana +). Tako da bih vise bio za varijantu na nasim tablicama, posto vec moze da se nadje i za male pare.

Isto tako, bilo bi lepo uraditi i enterijer, kao projekat, da bude cakum pakum, a ne kao za trke, nego da bude lep eksponat, bez ijedne mane, da ljudi balave dok ga gledaju... biggrin Najbolje bi bilo uraditi neki netipican auto/kombi, koji se ne vidja stalno, ali ako bi vec bio neki od ovih, onda ispod haube da bude neko ludilo, a i spolja da 'krivi' linije... :huh:

I, ja sam spreman da se cimam koliko god mogu, i za sta god mogu, i mislim da nije losa ideja da clanovi, ili pak svi koji zele da ucestvuju u tome, daju dva puta po 300-400 dinara, prvi put za kupovinu, a za mesec-dva jos jednom, kad budu pocela ulaganja. Znam da svi gledaju/mo u svoj dzep, ljudi smo, i briga ih da daju nekome, za tamo neka okupljanja. Mislim, i kod mene nije zavidna finansijska situacija, jos ni na jednom okupljanju nisam bio, zbog raznih razloga, i niko me ne zna :rolleyes:, ali ako vec 'volimo' 'to', klub, automobile i sve oko njih, onda mislim da za nesto tako nije mnogo dati 3 paklice cigareta, turu pica vikendom ili slicno...

Prvi se javljam za tu soluciju, soluciju 'darivanja'... big_boss

Van mreže D@rko

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1359
  • Age: 38
  • Lokacija: okolina Sapca
  • Karma: +10/-9
  • Pol: Muškarac
  • biker for life!
  • Auto: mk4- mk3- b5.5- gsxr 750
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #66 poslato: Mart 29, 2011, 08:24:48 posle podne »
ja bi bio eto voljan da iskesiram osnovu tj platim taj auto.. naravno ako je do 300-400e  biggrin posle bi na red mogli da dodju sponzori ;)

tipa lupam.. ljuboje da neke svoje felne mi ih sredimo... vlada sandokan recimo svetlosnu grupu.. ne mora da pokloni.. platimo recimo upola cene.. isto tako svex za xenone itd itd... mogao bi lep autic da se napravi.. i da ga vucaramo na sve skupove i njega da prezentujemo..  gedora bi mogao da se pozabavi motorom.. da ga nasvira opasno  biggrin svi mi imamo viske nekih delova i mislim da bi mogla opasna makina da se napravi od toga  biggrin

sto se unutrasnjosti tice.. ja sam samo za 2 kadice.. pozadi kavez i pun gas  driving
Odlicna ideja, podrzavam potpuno... Nek uplati 100 clanova u roku od 2 meseca po hiljadu kinti i eto dobre osnove da se pocne sa radom. Posle 2- 3 meseca opet da se organizuje uplacivanje na taj racun, ili non stop da bude otvoren za uplate, tako da priliv novca bude stalan... Mislim da svako moze izdvojiti bar hiljadu din. na svaka 2-3 meseca, a clanova ima sasvim dovoljno tako da bi moglo dosta da se skupi za taj projekat.
A motor bez turpijanja, skupo je, samo ubaciti nekog vr-a ili gti  wub

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #67 poslato: Mart 29, 2011, 08:32:41 posle podne »
najbolje je da se organizuje masovno uclanjivanje u klub ... ima dosta nas koji ne placamo clanarinu i koji nismo memberi  big_boss
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #68 poslato: Mart 29, 2011, 10:51:09 posle podne »
Darko, lepa je to ideja ali nerealna  ;)
Ali neka od tih 100, bude 30 clanova, ja cu biti zadovoljan :)

U cacku cete moci da se uclanite i dobijete clansku kartu na samom skupu, pa ko bude hteo moze  ;)

Bile bi razne akcije sa vremena na vreme, za prikupljanje automobila...

Van mreže MarkoMirijevo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 665
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +5/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #69 poslato: Mart 29, 2011, 11:02:21 posle podne »
Kao i svi Srbi kad se dogovaramo svi su tu,svako daje predloge a kad treba pare da se daju svako na svoju stranu ...salu na stranu lepa je ovo ideja i sve to,necu da baksuziram ali u skorije vreme od ovoga nema nista

Van mreže fleepy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 670
  • Age: 37
  • Lokacija: Lozovik
  • Karma: +18/-23
  • Auto: Golf 3 ABF EDITION
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #70 poslato: Mart 29, 2011, 11:10:49 posle podne »
Realnije je da novac da ko hoce, jer vise je tih, tj. i clanova i onih koji nisu, a voljni su da pomognu, nego samo onih koji bi se uclanili u klub. Ali dobro, moze kombinacija oba, i bice lepih priliva... ;)

Treba da se razmotri lepo to pitanje, i da se otvori nova tema, gde ce se svi 'potpisivati', i videti ko je voljan, zeljan i u mogucnosti da pomogne, pa tek onda da se predje u neko ozbiljnije bavljenje tom temom!

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #71 poslato: Mart 29, 2011, 11:23:52 posle podne »
ma nema tu sta mnogo da se prica.. treba samo naci neki auto da je u iole korektnom stanju.. ja sam napisao vec.. da sam voljan da platim za osnovu.. i voljan sam da smirglam to znam.. i eventualno neke jos stvarcice.. ja da radim generalnu sredjujem motor popravljam itd ne znam.. i nebi zeleo to dodatno da placam ako u klubu imamo majstore koji se u to besprekorno razumeju i kojima to nije problem.. isto to mislim i za farbanje... mogu da osmirglam "pripremim".. ne znam da ispricam nemam ruku za to..  al eto ima dobrih ljudi koji su se ponudili da to odrade...  nisu tu pare bas toliko bitne... ako ima sponzora za felne koji imaju 50 garnitura.. ne shvatam sta im je problem da daju jedan set 14" tica u bilo kakvom stanju gratis.. isto tako i za farove i ostale sitnice...  izbrendiracemo auto njihovim firmama... stavicemo reklame na sajt forum.. itd... sve je to izvodljivo samo terba malo dobre volje...

Van mreže fleepy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 670
  • Age: 37
  • Lokacija: Lozovik
  • Karma: +18/-23
  • Auto: Golf 3 ABF EDITION
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #72 poslato: Mart 30, 2011, 12:03:00 pre podne »
Ti tako razmisljas, ne razmisljaju bas svi isto... ;)

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #73 poslato: Mart 30, 2011, 12:05:20 pre podne »
ma sve se moze kad se hoce ... samo treba malo dobre volje ... i para naravno  ;)
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže guluaz

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1213
  • Age: 39
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +23/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #74 poslato: Mart 30, 2011, 02:42:17 pre podne »
ja sam za da svi ucestvujemo sa po ko kolko moze 100, 200 , 500 , 1000 din, i da se otvori tema ,koje koliko dao, cisto da se zna kolko smo sakupili , i sta ce od tih para da se kupi ,odradi i td , da svi odoka imamo u vidu koja se cifra vrti i sta se sa njom radi na tom autu


Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #75 poslato: Mart 30, 2011, 10:14:28 pre podne »
Dovoljno je da 5 ljudi ozbiljno ucestvuje, a ostali kad se mogu... i moglo bi se ovo odraditi.
Moci cemo lepo, uzivo popricati o ovome na Zlatiboru  ;)
Od ovog piskaranja nista.

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #76 poslato: Mart 30, 2011, 06:22:26 posle podne »
svi predlozi oko automobila su mi ok,ali najrealnije nam ne gine mk1 ako se dogovorimo.Ako se i dogovorimo i oko auta i oko para treba nam stil u kojem ce se raditi,po meni vagen klub nikad nije bio nesto trkacki raspolozen tako da racing varijanta golfa nije bas za skupove i prezentovanje jer mi se na skupovima ne trkamo i ne divljamo vec izlazemo svoje sto bolje sredjene ljubimce,a vecina nas fura German style.i ja bih voleo da se mk1 odradi u sto boljem German pravcu znaci patos,polirane felne,neka predivna metalik boja i iznutra da bude nadrkan sa presvlakama tj da bude pretapaciran opasno,da ga vratimo maltene u salonsko stanje i napravimo pravi auto za prezentaciju fabrike cije ime nosi klub,a ispred njega okacimo reklame sponzora i ljudi koji su ucestvovali u projektu(naravno mislim na sponzore,mehanicare,farbare i tapetare), sto se tice nabavke auta ja sam za soluciju stranca u sto boljem stanju.Auto bi trebao da se voza na prikolici ali treba mu naci i mesto gde ce biti parkiran i ususkan ne bi li sacuvao ulozen trud i novac.Nisam aktivan clan ali s obzirom na to da je tema otvorena za predloge mislim da ce se nekome svideti.  mahac mahac
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže bane17

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 942
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #77 poslato: Mart 30, 2011, 06:24:22 posle podne »
evo i neka dvojka na prodaju...deluje u dobrom stanju,e sad cena.....
http://www.polovniautomobili.com/oglas431091/volkswagen_golf_2_gt/#1

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #78 poslato: Mart 30, 2011, 06:32:09 posle podne »
ovo je dobra ideja, ali mislim da je tema trebalo da se otvori u delu foruma koji vide samo clanovi kluba...

Van mreže Coxi TD

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1272
  • Age: 31
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +33/-12
  • Pol: Muškarac
  • Oo==w==oO
  • Auto: Golf mk2 TD
Odg: Klubski Auto
« Odgovor #79 poslato: Mart 30, 2011, 08:38:44 posle podne »
TAKO JE MARTINI... skroz si upravu.. ja nisam clan ali se slazem.. mogu ovde da lupam nesto sto bih ja radio ali nisam clan kluba i glupo je da neko kao ja daj vama predloge.. bas je glupo... samo se dzabe tema zatrpava... VI su glavni (clanovi, admini itd) vi cete i vidjati i voziti ta kola zato vi treba da odlucite kako ce da izgleda taj auto... ja ne zelim da dajem predloge jer mi je bzvz zato sto sam ja ovde niko i nista...  toliko od mene!  mahac