VW - Forum > Razne Teme

Prednja vuca protiv zadnje

(1/69) > >>

Ivan:
Da ozivimo malo temu. Da cujemo vasa iskustva sa prednjom/zadnjom vucom, za i protiv.

mujo_g1:
sa zadnjom smo sleteli sa puta ja i buraz po kisi tako da glasam za prednju, nejlepsi je osecaj kad putujes iz visegrada do sarajeva i one krivine hvatas za zverkom od 150 ks i prednjom vucom pri 120 km/h (audi a4 TDI) ;)

milepn:
13 god.sam vozio Mercedes Miniku 200D,koja je naravno imala zadnju vucu.Auto mi nikada nije proklizao ili da me je ostavio negde zaglavljenog u snegu,dok sam sa pojedinim vozilima koja imaju prednju vucu imao problema pogotovo na usponima kada je klizavo. Po mome,puno je stabilniji u krivinama,a i na pravom putu od ovog Audija kojeg sada vozim.Za te 13 god nism imao nikakvih problema sa diferencijalom,kardanom,poluosovinama i homokinetickim zglobovima iako su mi sve 4 manzetne na njima bile pocepane.Tako da nemam nista protiv zadnje vuce-naprotiv.

mujo_g1:
da milenp to je zadnja vuca i 65 ks ili tako nesto, ali uleti za BMW-om od 175ks malo brze i muda ti budu ko kikiriki koliko zanosi  biggrin

pimbe:
Prvo ako je prednja VUCA, onda je zadnja GURA . . .   bleh

Meni svejedno, tj 60% napred, a resto pozadi, osim ukoliko se drugacije ne naredi  bleh

Ipak mislim da je prednja sigurnija, a za paljenje guma zadnja (BMW 325i 6 u liniji  boodala) nisam mog'o guma da nakupujem  wacko

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju