Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2710891 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže zuca92

  • VW Početnik
  • Poruke: 190
  • Age: 32
  • Lokacija: Vranje - Novi Sad
  • Karma: +8/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Bora 1.9 TDI 74 kw
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17120 poslato: Oktobar 09, 2014, 12:39:31 posle podne »
@Guarana
Pa Kure i Mikri su Prti Bee Gee, jedino sam Moskrija zaboravio...
Konji inače rastu na drvetu,pa se to začas nabere koliko treba! Majko moja,pa vi se gađate tim konjima,ko grudvama.  boodala

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6701
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17121 poslato: Oktobar 09, 2014, 12:42:35 posle podne »
Moja koleginica prezivela tezak udes i taj dan slavi kao jos jedan rodjendan. Redzo pamet u glavu.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17122 poslato: Oktobar 09, 2014, 12:54:34 posle podne »
"jedino"
lollol

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17123 poslato: Oktobar 09, 2014, 02:07:55 posle podne »
Ja sam lud, ja sam za..ban
Jesi vala i lud i za ban;D

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаток 2

Земунчанин

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5028
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17124 poslato: Oktobar 09, 2014, 02:26:33 posle podne »
Sad i on sve to zna. Svaka skola se placa. Ne znam ko je bese od forumasa rekao: ,, Na tuđim greskama se uci, a na svojim se nauci,,. Nazalost tako je.

Najvaznije je Redzo da to sto ti se desilo nije ostavilo posledice. I da ces ti biti dobro. A sada dalje i ti znas kako ces. I cega ces se paziti. Sa obzirom koliko si, slobodno mogu da kazem, skupo platio ovu skolu.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6701
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17125 poslato: Oktobar 09, 2014, 04:31:28 posle podne »
Nadam se da ne smeta, a može nekome da koristi.
Moja firma traži još ljudi, posao izgradnje kablovske mreže, poželjno iskustvo u radu sa strujom. Ako neko ima nekog normalnog i zaintersovanog neka se javi na MAIL SA MOG PROFILA, pa ću da objasnim detaljnije.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže MkTrihi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 834
  • Age: 43
  • Lokacija: Neresnica>N.Beograd
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
  • one love
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17126 poslato: Oktobar 09, 2014, 05:03:26 posle podne »
Kapiram da ste mlađa garda pa Vas to negde gađa, Đusov stil pojava ''muzika'' ali ono što ovi danas ''repuju'' ''nema pojma''..

Sunshine
Straight Jackin
Vudu Popaj
Gru(90 ih)
Who Is The Best
Black In Soul
Rhythm Attack
Blegrade Ghetto
C-Ya


evo "+"-a brate...

sunshine i bane su biblija srpskog repa... srednja skola sam bio kada su u nbg hali sportova napravili  koncert za pamcenje... prvi underground bend koji je to uradio na nivou mainstream-a...
c-ya i 187 su takodje prvim albumima razbili, kasnije su popustili... mozda vutra, city rekords, ko zna sta im bi  :72

spomenuo bih i malo poznate S.K.I.D.S.-e (sima kosmos iz dalekog svemira).. malo tvrdji fazon ali takodje u vrhu
I dont drive fast i just fly slow

Van mreže Gandra

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 439
  • Lokacija: НБГД
  • Karma: +12/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: тројкаш
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17127 poslato: Oktobar 09, 2014, 05:08:17 posle podne »
Flip out.  B)

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5028
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17128 poslato: Oktobar 09, 2014, 05:26:07 posle podne »
Nas Blejd je porastao :) Interesantno kod tebe je sto dobro uocavas stvari, ali ne znas zasto.
Sve se menja. I ti i muzika. Sigurno mnoge stvari ti sada izgledaju drugacije kako si stariji. To ces tek da vidis.
RAP tj Rhythm And Poetry je oduvek bio odraz situacije u getu gde nasilje i siromastvo uvek prisutno. Iz takve sredine sigurno nece izaci pitoma kantri muzika. Stvar je sto te to lozilo dok si bio mladji, sad vidis da je sranje :)
Naravno vremenom se RAP komercijalizovao, pa se gubi smisao, ali ti reperi i dalje prave pesme za one sto nemaju leba da jedu. Ljudi pevaju o onome o cemu ceznu. Crnci o parama i hlebu, belci o zemlji i zenama.
Meni deluje da ovaj momak ima talenta, samo da je promasio kategoriju. Bar po mom misljenju.

Ja sve slusam sto ima dobar ritam i melodiju. Iako nikad nisam slusao nista od narodnjaka, zadnjih par veceri uvukla mi se u glavu Korita Ivanova  thumbup



Druze Wele,

Ja ni kad sam bio klinac, osnovna skola, kada je rep kod nas poceo da se razvija, nisam kapirao te tekstve kakve sam opisao u prethodnom postu u ovoj temi. Bilo je toga i tada. Imao sa dovoljno godina da se secam. Ali nije bilo u ovoj meri. A to mi se nije dopadalo ni tada ni sada. Dakle, nema veze sa mojom promenom stava sa godinama. Tada su bili Sunshine, Gru(koga kao muzicara veoma postujem i ako ne slusam tu vrstu muzike). Pa bila CIA posle, ali ni ona nije imala tako agresivne tekstove. Posle 187, oni onako, sta znam. Na ivici normalnog.

Nemam nista protiv da neko ima iluziju o tome da se zene naloze cim ga ugledaju i da o tome peva. To i moze da se pripise normalnom. Ali da peva o tome da kolje i da ubija, to nikako ne mogu da kazem da je normalno. Mada je mozda poenta takvih pesama ismevanje oni koji su takvi u stvarnom zivotu. Ili kako bi nas prost narod rekao, koji misle da su uhvatili Boga za onu stvar.

Npr. Beogradski Sindikat, koji u svojim pesmama ismeva napaljene klince koji hoce da budu veliki kriminalci, politicare i ostalo...

Normalno da ti neke stvari izgledaju drugacije kako si stariji. Ali isto tako, neke stvari ostaju iste i gledas na njih isto i kad si bio klinac i sada.

E posle ovi novokompanovani, u zadnjih 10-15 godina, Juice, Bad Copy, Mu.a, Cuda, Valcer,...One pesme kad se glupiraju gde izgledaju kao karikature su smesne i protiv toga nemam nista. I Ajs Nigrutina i Juice-a smatram vrhunskim komicarima. Oni su meni smesni da nemam reci. Ali muzicari su nikakvi. To sto oni izvode, nije muzika, nego je cirkus. Ja sam covek iz naroda i takvu muziku pretezno slusam. Ali nikad necu reci da nesto ne valja , samo zato sto ja nisam ljubitelj toga.

Mada i narodnu muziku sada peva ko hoce i kako hoce. Cast izuzecima. Svako ko ima novca moze da snimi pesmu. I kad se veselis, tesko mozes uz nesto novije. Bez starijih narodnih pesama, nista! :26

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17129 poslato: Oktobar 09, 2014, 06:08:29 posle podne »
http://youtu.be/EYNYZnwMnec

evo malo evergreen-a
Земунчанин

Van mreže simkee

  • VW Početnik
  • Poruke: 61
  • Age: 32
  • Lokacija: PODGORICA
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Corrado
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17130 poslato: Oktobar 09, 2014, 07:15:48 posle podne »
Jedno pitanje.
Odlucio sam da porolam blatobrane na Corrado prije lakiranja jer ce se auto spustati pa da ne kaci.. Ima li neko da je to radio da mi kaze koliko da prosirim da moze da stane 8-9j felma i na koji nacin? Jer su mi limari predlagali da isecem visak lima...

Van mreže Mare Wolf

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 464
  • Age: 34
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +26/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17131 poslato: Oktobar 09, 2014, 09:36:36 posle podne »
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin can openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed-interest mortgage repayments....

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17132 poslato: Oktobar 09, 2014, 10:52:43 posle podne »
2:44 na prvom klipu, rub zadnje felne.  boodala

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17133 poslato: Oktobar 09, 2014, 11:00:01 posle podne »
Carina prevarila kupce: Država neće da registruje automobile prodate na licitaciji

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/501076/Carina-prevarila-kupce-Drzava-nece-da-registruje-automobile-prodate-na-licitaciji

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17134 poslato: Oktobar 09, 2014, 11:37:51 posle podne »
Jedan veliki pozdav !

refko brate da nam brzo ozdravis  mahac

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
  champ1

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6701
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17136 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:16:44 pre podne »
Ugovor o poklonu auta na zenu i mogu da te povuku
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17137 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:49:39 pre podne »
halloween   :17

Jedna od strašnijih bundeva novijeg doba...




 :53

Van mreže zuca92

  • VW Početnik
  • Poruke: 190
  • Age: 32
  • Lokacija: Vranje - Novi Sad
  • Karma: +8/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Bora 1.9 TDI 74 kw
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17138 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:38:25 posle podne »

 I Ajs Nigrutina i Juice-a smatram vrhunskim komicarima. Oni su meni smesni da nemam reci. Ali muzicari su nikakvi. To sto oni izvode, nije muzika, nego je cirkus. Ja sam covek iz naroda i takvu muziku pretezno slusam. Ali nikad necu reci da nesto ne valja , samo zato sto ja nisam ljubitelj toga.



Smesni? Nikakvi muzicari? Cirkus?  I DA nisi rekao da nesto ne valja samo zato sto ne slusas...

Ni ja ne volim to sto Juice sad radi, ali coveku trebaju pare i ok je to, u repu nemas zarade ko u grandu... Postujem njegov rad sve dok nije presao u vec pomenutu kucu... ali to nije razlog da pljujem po njemu.
Konji inače rastu na drvetu,pa se to začas nabere koliko treba! Majko moja,pa vi se gađate tim konjima,ko grudvama.  boodala

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5028
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #17139 poslato: Oktobar 10, 2014, 05:25:49 posle podne »
Ja ne pljujem nikoga. Ja samo kazem svoje misljenje o njima dvojici. Bolje da se bave komedijom, tj. onim sto im ide i za sta su talentovani.
Npr. Gru-a smatram vrhunskim muzicarem, a njegove pesme ne slusam. Njegov rad na polju muzike ne moze da se ospori. Treba biti objektivan.

Za mene je jedno kakav je covek, drugo kakav je muzicar, a trece da li ja slusam to sto on izvodi ili ne. Recimo, Đorđa Bačasevića, ne vrednujem kao coveka zbog njegovih antisrpskih stavova i jos po nekih, da se tako blago izrazim, a mogao bi mnogo grđe. Sto je doticni zasluzio. Ali njegov muzicki rad, je neosporan. On je vrhunski muzicki umetnik. I po neku njegovu pesmu volim da cujem.

Isto tako Olivera Dragojevića ne mogu da postujem kao coveka, iz razloga sto ne mogu na taj nacin da postujem nekoga ko misli zlo i mrzi moj narod i zemlju. Ali on je takođe vrhunski pevač i umetnik. I volim da slusam njegove pesme. Ali kada bi se desilo da on nekim cudom napravi koncert u Beogradu, ne bi otisao iz principa. Ali ovo vec polako prelazi u politiku koja je na forumu zabranjena i to bi bilo svesno krsenje pravila, pa cu se ovde zaustaviti. A mogao bi jos sto sta na tu temu da kazem.
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2014, 05:28:58 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.