Autor Tema: Felne/Gume za Golf 4  (Pročitano 3626 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kreka

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16v
Felne/Gume za Golf 4
« poslato: Jun 13, 2014, 03:59:58 pre podne »


Ovako izgleda moj automobil.  Hteo bih da kupim nove neke felne u skorije vreme a, relativno skoro sam poceo da se interesujem za mackanje mog mezimca  wub. Hteo sam da vas pitam da mi preporucite gde da pogledam felne (polovne naravno)? Ako imate neke predloge sta biste vi radili, da li 16" ili 17"? Koliko kostaju gume za takve felne i kakav je to izbor? Vulkanizeri me plase da to nije dobro za ove puteve, ali estetika je estetika. Dakle sve u svemu, ne trazim nista prepucano i skupo samo smatram da za leto zasluzuje nesto malo egzoticnije sto kazu.

P.S. Felne cu placati sam dao bih izmedju 150-250e, gume su mi veci problem za to mi rekose da je veliki trosak. Ali to mi uglavnom govore stariji ljudi koji podrazumevaju kupovinu svega novog radi bezbednosti itd. Izvinite sto dosadjujem ali kao sto rekoh vrlo slabo sam informisan od skoro citam forum koliko stignem od posla tako da nemojte da mi zamerite na neznanju congratulations

PSS Kada pogledam auto odpozadi nekako su mi gume previse tanke, ruzno mi to izgleda od nazad. Izgledaju kao da su za bicikl, ako me razumete. :)
« Poslednja izmena: Jun 13, 2014, 04:10:19 pre podne od strane kreka »

Van mreže mboy87

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1724
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9 TDI
Odg: Felne/Gume za Golf 4
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2014, 09:32:59 pre podne »
Po meni najlepša fabrička 16-ica felna za Golf.Za relativno male pare ćeš potpuno promeniti izgled tvog auta.  biggrin

Potraži na oglasima imaš ih sa i bez guma.Gume su isto relativno jeftine za tu felnu (205-55/16) sve zavisi od marke koju budeš hteo.

Srećno i da što pre kupiš i staviš felne.  :26



Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Felne/Gume za Golf 4
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2014, 09:42:41 pre podne »
kreko slobodno prošvljaj po forumu
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=58525.0
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže kreka

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16v
Odg: Felne/Gume za Golf 4
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2014, 03:48:45 posle podne »
Hvala wele, tesko je malo ubosti temu i ovolikim gomilama. :) Pricekajte koji dan pa cu da predstavim auto kako valja, u sekciji automobili clanova, samo da se nakanim da sve lepo slikam i uploadujem.  :)

I meni se svidjaju ove 16, ali znam da ce biti lepsi ako bude imao 17, jos pogotovu sto je plan i da se spusti jednog dana posto trenutno vise lici na traktor nego na golfa, previse lufta ima po meni iznad guma. Gledao sam one Santa Monice te felne mi se mnogo svidjaju, prelepe su a opet nekako fabricke.  :)
« Poslednja izmena: Jun 13, 2014, 03:52:14 posle podne od strane kreka »

Van mreže archi

  • Redžo je drifter, on ga tera u crveno po bašči
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Age: 34
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +43/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 74KW ATD
Odg: Felne/Gume za Golf 4
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2014, 04:09:10 posle podne »
Ako budes htio da ga spustas ja imam sve 4 originalne opruge od gti-a koji ce ga spustiti nekih 2-3cm. To je taman na felne 17. Evo kako je to kod mene izgledalo sa santa monikama.


Sent from my LT22i


Van mreže kreka

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16v
Odg: Felne/Gume za Golf 4
« Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2014, 04:57:30 posle podne »
Sjajno. Nadam se da ce i moj ovako da izgleda u skorije vreme. :) Spusten po mom ukusu, felne vrh, i prokleti kacket koji nemam a toliko je lepsi auto sa njim da je to smesno.  thumbup

Van mreže PabloKs

  • VW Početnik
  • Poruke: 42
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16V
Odg: Felne/Gume za Golf 4
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2014, 12:52:57 pre podne »
Imam ja H&R opruge crvene i menjao bi za fabricke jer auto prelazi kod zene...Evo kako izgleda na 17-icama.. Ai njih bi mozda prodao..:D