VW - Forum > Razne Teme

Kupovina automobila - saveti, iskustva, preporuke...

(1/1389) > >>

Zlatko gsi:
Ako moze neko da mi kaze nesto o tom motoru.Kakav je, koliko trosi itd.Imam u planu da ga kupim.Unapred hvala

Turbo:
1.8T 150KS, ubrzava za 8.5s. Kod mene u Passatu trosi 10-11l,a kad ga przis hoce i 15,a na otvorenom putu 7-8l. Postoji i verzija sa 180KS (>2001.god.) kod koje je smanjena turbo rupa, cipovanjem se moze dobiti snaga i preko 200KS.
Ja sam prezadovoljan, nisam imao nikakvih problema sa motorom, a do sad sam presao sa njim preko 100.000km, prava je zvijer. Samo mu das dobro ulje i na vrijeme mijenjas filtere i zivjece 100 godina...

GT267:
Ukoliko ste potencijalni kupac nekog automobila i interesuje Vas necije misljenje, savet, iskustvo, ovde mozete okaciti link, sliku, napisati tekst i mozda dobiti koju korisnu informaciju. . . .

dzoniJ:
evo oglasa pa bilo kakav komentar je dobro dosao,da li neko zna od ranije ovaj auto,mozda je vlasnik i clan na forumu,na sta obratiti paznju (limarijski) etc...

http://www.polovniautomobili.com/oglas858224/volkswagen_golf_3_gti/

Guarana:
taj auto stoji na istom tom mestu vec dugo vremena, ili ga vlasnik parkira bas tu jbg... stalno ga vidim kad prodjem pored kineza, deluje ok u prolazu

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju