Autor Tema: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV  (Pročitano 2996 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže roki

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« poslato: Mart 18, 2011, 11:15:33 posle podne »
   Zdravo svima, da li neko ima informacije šta se fabrički od CAR KIT Handsfree uredjaja ugradjivalo u Golf četvorku?
Hteo bih da ubacim u svoj auto Handsfree koji odgovara za neki noviji model Nokia telefona. Trenutno imam u kolima
KIT sa Simens S45 telefonom koji perfektno funkcionise i za moje potrebe se ovakva kombinacija pokazala kao najbolja i najpouzdanija,jedini problem mi predstavlja svakodnevno prebacivanje Sim Kartice i starost S45 koji mi ne odgovara za upotrebu van vozila.
    Ukoliko neko ima iskustva sa ovom problematikom, neka mi odgovori.

               Unapred Hvala, Pozzz!     

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2011, 01:26:57 pre podne »
Pa preusmeri pozive na simens kad si u kolima i reshen problem...
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2011, 08:34:00 pre podne »
pocupaj to i ubaci neki nivije generacije tj Bluetooth handsfree
http://www.parrot.com/uk

Van mreže roki

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2011, 11:24:25 pre podne »
Vec imam Nokia bluetooth slusalicu i na Garmin navigaciji, ali mi je d..anje da stalno povezujem kad ulazim u kola,a pošto mi je priroda posla takva da često ulazim i izlazim iz kola u toku dana, ova varijanta sa CAR KIT najbolja.
   Extra funkcionise i prosto je za manipulisanje,udješ u auto staviš fon na holder i sve šljaka bez ikakvog podešavanja.
     Ukoliko neko ima ideju kako da ovo resim sa ovakvim sistemom, neka javi! Uzgred imam dva aparata Nokia 6700 clasic i 6233, ako postoji neki KIT za ove aparate bice super,ako ne, nabavio bih adekvatan NOKIA aparat pod uslovom da nije mnogo mator model.

                        Hvala Pozz!

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« Odgovor #4 poslato: Mart 19, 2011, 01:37:35 posle podne »
ne postoji, to je zastarela tehnologija, sad sve radi preko bt, i nema razloga da se povezujes stalno, dovoljno da ti bude ukljucen bt na telefonu i cim das kontakt on se sam poveze, kod parota imas opciju i ceo imenik da prebacis tako da telefon ne moras ni da vadis iz dzepa, sve se vidi na displeju, tu se i javljas i prekidas vezu i zoves iz imenika , bukvalno sve sto imas na telefonu radi i preko tog uredjaja, zvuk ide na prednje zvucnike, gasi muziku kad zvoni ili kad zoves itd itd

Van mreže roki

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2011, 04:14:14 posle podne »
Ok Shvex,pogledao sam na brzinu "Parot" na linku koji si poslao,"Spravica" ne izgleda uopšte loše,koliko sam ukačio "Mali"radi sve radnje, interesuje me još gde može da se nabavi kod nas u Srbiji,da li postoji još neki proizvođač ovakvih uređaja i koliko to zadovoljstvo košta!

                  Hvala unapred!

Van mreže roki

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« Odgovor #6 poslato: Mart 19, 2011, 04:16:04 posle podne »
I još jedno pitanje, mogu li dva aparata sa dva različita tel.broja da sljakaju preko ovog aparata?

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki CAR KIT handsfree uredjaji za Golf IV
« Odgovor #7 poslato: Mart 19, 2011, 04:44:43 posle podne »
Mozes 5 razlicitih telefona da ukodiras, a i Nokia radi istu foru ali je Parrot ubedljivo broj 1 za te stvari