Autor Tema: obavezno procitati-prevara  (Pročitano 18378 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 952
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #40 poslato: Jun 07, 2011, 11:30:19 pre podne »
najstrasnije je sto je taj satro majstor bio nadrkan sto ga ovi prevareni ljudi proveravaju pa jos preti da ce da ih bije


Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13097
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +199/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #41 poslato: Jun 07, 2011, 11:38:13 pre podne »
Meni nije jasno gde ti majstori idu kad nikad nisu kod kuce, je l' ima neka tajna organizacija svih majstora prevaranata, pa idu na sastanke ili sta?

jbt kad sam video one panjeve iza prednjih sedista... Mogu da zamislim kako je tebi bilo, ovako pedantan auto seljak da unisti...

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #42 poslato: Jun 07, 2011, 11:54:50 pre podne »
Znas gde idu? Jure pare ili beze od onih kojima duguju pare. Ja, na zalost, mogu knjigu o prevarantima da napisem, a najcesce je da oni svoj problem samo gomilaju tj seku usi da bi zakrpili dupe.
Uglavnom svi imaju tri ista razloga koji se dalje dele na nijanse.
-Neko im je u bolnici/jalo lose/umro, pa su zauzeti da resavaju tvoj problem
-Neka neverovatna malerozna situacija im se desila (njima ili nekom imaginarnom liku od kojeg treba da uzmu pare)
-Tebe okriljvljuju sto si im pozajmio pare (indirektno)
U svakom slucaju rec je o ljudima koji su bez morala i osecaja odgovornosti bez sposobnosti da normalno rasudjuju (psihicki rastreseni od svakodnevnih pritisaka) i cesto su na sve spremni jer su ocajni.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 952
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #43 poslato: Jun 07, 2011, 12:07:33 posle podne »
nikad ne treba dati pare majstoru unapred,kapiram ja da covek hoce da ispadne fer i posten pa plati unapred,li to je najveca greska i ja sam se par puta tako opekao ali vise necu
jel postoji na ovom forumu neki pravnik da napravimo vw kancelariju,da svi skupljamo po malo para i placamo coveka,pa
kad naidjemo na prevarante da mozemo na kulturan nacin krvi da im se nasisamo

Van mreže petttar

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 326
  • Age: 33
  • Lokacija: Banjica-Popovic
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #44 poslato: Jun 07, 2011, 12:11:53 posle podne »
ako nece da ti vrne pare...lepo se pokupite pa pravac u radnju,pokupis mu masine i sav materijal koji nadjes tamo...i ostavis mu lepo poruku,kada skupi pare da vrati i ti ces njemu vratiti alat...ja bi ga ceko 5 dana ispred radnje dok ne dodje...

Van mreže pokemoni

  • VW Početnik
  • Poruke: 178
  • Age: 40
  • Lokacija: Vrsac
  • Karma: +7/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat B8 Transporter T6
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #45 poslato: Jun 07, 2011, 12:46:23 posle podne »
Po tvom scenariju sam ja isto prosao sa autolimarom Stance iz Vrsca.Covek je dripac i nevidjeni prevarant.Da ne pricam sto mi je devojka dozivela stres kada je jednom isla samnom sa vidimo radove pa je na mene krenuo metalnom stanglom od metar samo zao sto sam pitao kada ce auto biti gotov.Jedno dogovoreno para pola dato i posle te zajebava pa te rastura od posla od mesec dana obecanih radio je godinu dana nije uradio nista kao po dogovoru.A prica je imao milion kao bajke za laku noc da mi je pricao.Samo so sam ja vise popizdeo i angazovao advokata,pa je na kraju sve odradio ko preko one stvari.

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #46 poslato: Jun 07, 2011, 12:59:17 posle podne »
Svaka cast ja ga ne bih cekao ni dve nedelje, pa ne znam kakav da je majstor a , sto se tice pretnji bar bi mu ruku polomio da nemoze da sije vise  beer
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #47 poslato: Jun 07, 2011, 01:14:54 posle podne »
Naravoučenije: pare nikako unapred  batine
nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #48 poslato: Jun 07, 2011, 01:38:23 posle podne »
Interesantno je kako bi ste svi vi polomili nekoga, oteli masine i sl, ali u teoriji. Ocigledno se podrazumeva da je taj prevarant neki mutavi nepokretni cvikeras od 30 kila koji nema nikog iza ledja.
Medjutim uglavnom nije tako jer on je na svom terenu. On obitava u prevari i haoticnim situacijama, a vi ste tu nesrecnim slucajem. To je kao da padobranom sletite u mocvaru i vlaznom maramicom hocete da udavite anakondu.
Mnogo losih situacija proizlazi iz tih pretnji i tuca, a korist moze samo da izvuce taj pervarant jer za bilo sta da uradite prijavice vas u najmanju ruku zbog novcane odstete. On svoju tuzbu moze da dokaze veoma lako, a vi vasu gotovo nikako jer ste u startu naopako postavili stvari.
Stoga ne terajte ljude u krivicna dela za 70e, najebace neko od silnih strucnjaka ovde.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #49 poslato: Jun 07, 2011, 01:46:33 posle podne »
Lepo si im to rekao Wele, a ja bi vas jos jednom zamolio da prekinete da pisete sta bi ste vi radili i kako i zasto. Zna Srecko sta ce da uradi. U redu je da ga podrzite, ali sve preko je potpuno nepotrebno.

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #50 poslato: Jun 07, 2011, 01:50:14 posle podne »
Nedaj se Srecko  alealeee
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže ilija

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2129
  • Age: 31
  • Lokacija: Hamilton, Ontario
  • Karma: +17/-13
  • Pol: Muškarac
  • DAS AUTO
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #51 poslato: Jun 07, 2011, 01:52:23 posle podne »
Žao mi je što ti se to desilo, sada ćeš morati da radiš enterijer opet, i bolje idi kod Ajkule kog ti Mili preporučuje bar je proveren majstor, ako možeš finansijski, a ne nadaj se da će ti taj čovek vratiti pare i da sam na tvom mestu ne bih ni mnogo zahtevao da vrati, jer nikad ne znaš kakve veze ima, i od takvih ljudi (neproverenih) treba bežati. Možda jesi išao kod njega jer je jeftiniji od drugih, al vidi šta se sada dogodilo.
nedao bog da imas 16v. isao bi oko 290

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20541
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #52 poslato: Jun 07, 2011, 02:20:16 posle podne »
Ja Zokija Ajkulu znam od pre par godina i njemu sam nosio delove na tapaciranje,dosta mojih drugara je bilo kod njega i svi su bili prezadovoljni,decko radi-ubija i kad kaze da je gotovo tad je i gotovo,obicno par dana...nije jeftin al nije ni skup.Ja sam ga preporucio na forumu i svako odavde ko je bio kod njega nije imao zamerku,svi su bili prezadovoljni...nosili su od drugih tapetara kod njega na popravke i ono sto drugi nisu umeli da urade on jeste...

Clan foruma Fica mi je napisao da je otprilike slicnu neprijatnost doziveo i kod ajkule  boodala wacko

Meni licno je odradio sve ekstra i kad je rekao.. kao i Andriji.. al eto.. ovo su izgleda neki novi momenti.. ja stvarno ne znam shta je sa tim ljudima...  bonk

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #53 poslato: Jun 07, 2011, 02:44:35 posle podne »
evo ja sam danas pokupio od ajkule sediste za jedno sediste i to ne kompletno da ga sredi uzeo je 6000 din a cimao sam se 5 puta kod njega ispalo je dobro kako umeju da urade  ali morao sam da ga cimam da prepravlja stvari koje nije ni uradio a rekao je da hoce sad cu kod mene okaciti slike sedista pa vidite kako je pre bilo i sad. govori mi sve kao gotovo ce biti veceras ja dodjem sutra on ga nije zavrsio onda ga ofrlje zavrsi pa mu vratim i kaze mi da ce biti gotovo taj dan ono nije bilo gotovo narednih 3 dana i tako.
Ocigledno mora da im se dvori nad glavom da bi odradili posao.
p.s. ali na kraju je ispalo ok jeste da sam se cimao ali sta je tu je sad.
« Poslednja izmena: Jun 07, 2011, 02:50:53 posle podne od strane Fica »

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #54 poslato: Jun 07, 2011, 03:00:22 posle podne »
ma ima raznih majstora, i najboljima nekad dok*rci posao sa kojom klijentelom rade, ne kazem da je to ovde slucaj daleko bilo, ali tako je. A cini mi se da je @sreckoas bio na wagenfestu jer je bio sa autom ispred mene i upamtio sam ga jer se naravno razlikuje a i ima slika u albumu wagenfest#2


tako da verujem da se to desilo posle 16.04 ali ok nema veze datum. Bitno je da su ljudi saznali kakav je to covek-majstor i da ne idu vise kod njega, jer ce nagrabusiti kao @sreckoas i ko zna jos koliko ljudi

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #55 poslato: Jun 07, 2011, 03:03:15 posle podne »
Cisto da te obavestim ovo je Petko a ne Srecko. Ako sam rekao da se desilo pre Wagenfesta, onda sam u pravu, jer ne pricam napamet nikad.

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #56 poslato: Jun 07, 2011, 03:20:31 posle podne »
onda se izvinjavam, ja sam pomesao automobile jer su slicni a iz istog mesta...

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #57 poslato: Jun 07, 2011, 03:31:49 posle podne »
Petko ima crn krov, Srecko nema  ;)

Van mreže sreckoas

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4515
  • Age: 34
  • Lokacija: smederevo
  • Karma: +43/-16
  • Pol: Muškarac
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #58 poslato: Jun 07, 2011, 04:16:36 posle podne »
evo ovako novo obavestenje od danas....poslao sam mu poruku koja glasi ovako:batice spremi materijal min 2-3 kvadrata eko koze,ili spremi pare pa da ja tebi vratim ove dronjke ili cemo drugacije da razgovaramo...a njegov odgovor je bio:ajmo drugacije da razgovaramo molim te bas mi to treba.Nebo kosta 10000 din.ja ti ne dodjem nista za jucerasnje ponasanje ste prijavljeni policiji i dat je broj tablica tvog golfa.a ako cete neke druge varijante cekam vas biggrin...inace sad cu da prekopiram poruke dok smo se dopisivali ovde na forumu cene njegovog rada
 

Van mreže sreckoas

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4515
  • Age: 34
  • Lokacija: smederevo
  • Karma: +43/-16
  • Pol: Muškarac
Odg: obavezno procitati-prevara
« Odgovor #59 poslato: Jun 07, 2011, 04:20:43 posle podne »
kazi mi koliko naplacujete za ceo auto da se odradi,znaci sve...osim sto bih za nebo ja doneo svoj materijal...a sto se tice tapacira zeleo bih da ostanu sve one linije koje idu fabricki na njima samo znaci da se presvuce drugim materijalom...tj mislio sam da se odradi nekom kvalitetnijom eko kozom i radio bih kombinaciju bez(krem) eko koza i onu kao prevrnutu kozu (alkantru) samo nju bi u malo drugacijoj nijansi od ove eko koze odradio,tako da mi se sve lepo uklopi sa ovim materijalom za nebo...posto ce golf biti na vecinu manifestacija i takmicenja pa bih hteo da se to odradi lepo....koja je cena sa svim popustima...u pitanju je golf 1 sa 5-oro vrata

 



druze ovako o rukama pricam pa ti racunaj popust jer neznam da li si clan, nebo-6000 din.ako je sa siberom 7000 din., tapaciri po komadu 900 din., sedista od 17000 din. do 24000 din. naravno sa krpljenjem i ojacavanjem sundjera, uz to dobijas gratis kozicu menjaca

cek jel to vazi za onaj materijal koji sam ja naveo,znaci eko koza u kombinaciji sa alkantrom,tj jel to ulazi u ovu cenu koju ste rekli ili to ide dodatno?ovako izgledaju prednja sedista u pitanju su recaro sedista,a zadnja klupa je standardna od golfa 1...i jel dajete neku garanciju na sve to? jel imate neke slike sedista koje ste vec uradili da vidim..hvala unapred



jedino sto poskupljuje cenu je oblik sedista tj. ricaro. a sve osta lo je isto i to je skuplje na celu cifru za 30 eura sad cu probati da ti pustim sliku
inace ovde gde je razmak,tu treba da budu slike mog materijala i slike sedista,pa od jednom je njegov rad poskupeo sa 6000 na 1000 pri tom je moj materijal bio za nebo koji je 70e bio i koji je ukenjao