Autor Tema: Buba StreetMacshine- evo nekih slika  (Pročitano 81874 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #200 poslato: Decembar 10, 2011, 06:19:16 posle podne »
ne bih da ispadne da se hvalim ali svaka riba posle sexa u autu izgleda kao vanzemaljac posle mene  lollol lollol lollol mala sala, razumem te i videcemo jos sta ce biti jer trenutno sam u situaciji kao i devil "Oce kaki, nece kaki" i prodao bih je i ne bi wub sta znam videcu jos  beer

IZMENA
sutra bi trebala da se radi pregrada i dovod hladnog vazduha za pecurku  mahac
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2011, 07:25:19 posle podne od strane Garfield »
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #201 poslato: Decembar 11, 2011, 04:35:34 pre podne »
gari jbte mnogo druskas te snajke ... cuvaj amorte mojne da procure :D
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #202 poslato: Decembar 11, 2011, 09:23:04 pre podne »
KOJE AMORTE  lollol lollol lollol lollol auto mi lezi na distancerima od tvrde gume bicedobro tako da samo se ljujla levo desno nema gore dole  lollol zato mi je voznja u bubi ista kao da sam u kartingu  bonk ali i to se mozda uskoro promeni i ja nju dignem malo  mahac danas cu da vidim da resim pitanje hladnog vazduha za pecurku  clap
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #203 poslato: Decembar 11, 2011, 11:07:38 posle podne »
ne bih da ispadne da se hvalim ali svaka riba posle sexa u autu izgleda kao vanzemaljac posle mene  lollol lollol lollol

AHAHAHAHA kakav si car  lollol lollol lollol!
Brate i ja mislim da je najbolje da samo rub uradis u zuto,nekao mi ne lezi ovo ovako...A Bubica je  wub!
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2011, 11:09:46 posle podne od strane vladairon »
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #204 poslato: Decembar 12, 2011, 12:09:40 pre podne »
cure kad izadju iz bube sve krive  lollol lollol  jaoo opasan si ti svalercina  bleh

nego kao sto sam ti reko .. mnogo je sareno ovo ,,

najlepse bi bilo da ofarbas celu felnu u floro narandzasty
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #205 poslato: Decembar 12, 2011, 07:03:19 posle podne »
danas je skinuta boja sa ove felne i na sve 4 ce se raditi samo rub, eventualno i ovaj plavi poklopac srafova danas sam isekao pragove od rebrastog lima a sutra ce verovatno da sledi farbanje i montaza istih ako mi ne sine ideja da ispoliram  biggrin a resenje za pecurku za vazduh je jos uvek u fazi izrade  angry2
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #206 poslato: Januar 09, 2012, 03:45:26 posle podne »
evo malo da osvezim temu, posle dolaska musterije da kupi bubu shvatio sam da je ipak ne zelim prodati wub jos kad sam cuo da je maronce prodao golfa a ja isto tako jurio bubu i da je sad prodam tako nekome pa svisnuo bih, takoda sam def resio da je zadrzim bleh danas poceti radovi na enterijeru, izvadjeni zadnji bocni tapaciri, zadnja klupa pojacalo a elipse i vufer cekaju lemilicu jer je bivsi vlasnik umesto buksni lemio kablove za zvucnike angry2 angry2 a kad to izvadim izvadicu i naslon sa tablom koji ce pretrpeti velike promene ako cak ne ubacim komplet novo sve tu pozadi. Odlucio sam se da buba ide u Candy Blue nijansu i u potrazi sam za mrezastom felnom BBS rs,rm, mahle kao drugi set.... cekaju se finansije da se ubace i bi-xenon projektori kao i gabaritna svetla na blatobranima kao kod americkih buba, osim potrage za felugama traze se jos i jaci motor kao i neke original stop lampe ali sa buba od pre 1967 godine kao sto je @Goran79 na nekoj od predhodnih strana objavio, slike cu vrv veceras da okacim da budete u toku,ah da umalo da zaboravim uradjene su i dve nalepnice po mojoj zelji a treba jos da ih stigne  mahac toliko za sad
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #207 poslato: Januar 09, 2012, 04:29:08 posle podne »
Lepo lepo!Extra sto si resio da je zadrzis!!!!Sa svim ovim sto si napisao se potpuno slazem,samo ne bih dirao naslon sedista sa woferom,do jaja izgleda!Planiram da uradim isto,samo da dodje red na Bubu...
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #208 poslato: Januar 09, 2012, 04:41:21 posle podne »
planiram da umesto jedne 12' ubacim dve 10' ali na mestu gde su sad elipse, elipse da premestim u bocne tapacire pozadi pojacalo u sredinu po duzini izmedju putnika na naslonu gde je bio woof i mozda ubacim srednjotonce u vrata, ali to je za sad sve samo planiranje ovo prvenstveno radim da odradim zvucno-toplotnu izolaciju jer je nema sve je go lim boodala pa mozda i sredim neko grejanje mada ne verujem jer mi grejanje nije hitno buba se pos negu ionako nece voziti zbog letnjih guma i nedostatka kesa za kupovinu zimskog seta ali ove neke sitnice su mi bitnije mahac sutra nastavak radova jer pao je mrak a nisam u radionici nego na sred dvorista  angry2 jbg meca je preca nego buba ali sta da se radi  :rolleyes:
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #209 poslato: Januar 09, 2012, 04:45:20 posle podne »
Aha,u to slucaju te potpuno podrzavam!A sto se izolacije tice sta planiras da stavis?Ja sam samo na go lim nalepio tepih  boodala,ali tako je valjda i fabricki.....
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #210 poslato: Januar 09, 2012, 05:01:40 posle podne »
za ovu "kutiju" tj naslon sam planirao da je iznutra odradim prvo staklenom vunom pa preko sto ti kazes tepih mada sam u planu imao vojno cebe, sa time sam pravio bass kutije za kucnu upotrebu i stvarno je super, mada verujem da ce neko od malo strucnijih forumasa pogledati temu i dati mi savet da ne bih otvarao novu temu i slicno mahac polako jos sam na pocetku  boodala
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #211 poslato: Januar 11, 2012, 08:34:25 posle podne »
evo obecanih slika  biggrin nece biti texta ali sta vas bude zanimalo vi pitajte  mahac







 To bi bilo od prilike sve sto se do sad uradilo mada cekam coveka da donese pare sto sam polirao felne pa da se ide po azmafon da se fino sve izoluje pa da vratim sve unutra.... doduse naisao sam na pukotinu a daljim "ispitivanjem" sa cekicem sam utvrdio da je ta pukotina u stvari rupa  velicine lista A4 formata pa cu to morati da krpim i saniram jer nemam pare za nove podove ali imam taj lim u izobilju  kao i zastitu i farbu pa mi malo muke oko varenja i brusenja nece skoditi da to napravim da valja  biggrin
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #212 poslato: Januar 11, 2012, 08:40:26 posle podne »
Bas ti lepo izgleda Buba unutra!Ma zavari nemas frke,samo pazi d ane zavaris sa strane ako nekad budes hteo da odvijas i menjas pod!A sto si stavio kabl punog preseka za woofer?Covece isti woofer ko moj! biggrin Pioneer 500W je l da? biggrin A od cega si pravio ovaj naslon da odradim i ja to?Mnogo mocno izgleda! wub
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže sreckoas

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4515
  • Age: 34
  • Lokacija: smederevo
  • Karma: +43/-16
  • Pol: Muškarac
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #213 poslato: Januar 11, 2012, 09:05:56 posle podne »
nisu losi planovi,samo mi se ovo oko bbs felni ne svidja nikako,jedino bi mogle bbs rs ali da se srce okrene kontra,ali u svakom slucaju to je ogromna investicija posto ti trebaju i siri obruci....inace na bh tuning forumu se prodaju celicne 13 ice od 8,5J i 10J,koje bi kod tebe extra legle
 

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #214 poslato: Januar 11, 2012, 10:06:28 posle podne »
To @ Vladairon Buraz ti kablovi sto vire to su kablovi od pojacala ;) kablovi od vufa su manji  B)  jeste taj je voof i hocu da ga menjam za noviji pioneer vufer koji je bio u njoj pre nego da dodje kod mene inace imam i neke slike od bivseg vlasnika sad cu da ih okacim, naslon koliko sam uspeo da vidim mislim da je medijapan znaci nije iverica sto mi se mnogo svidja. tapsac
To @ Sreckoas Buraz 13' na bubu svaba nije pakovao ni fabricki a kamoli ja sad da joj stavim  lollol lollol ispod 15' ne idem ni u kom slucaju, rs i okretanje srca je po meni prvo preskupa a zatim i mnogo bolesna ideja jer bih tako narusio izgled ove prelepe felnenista ja tu ne bih diro i kad bi ih nabavio mada sam na netu nasao odlicne keskin 17' koje lepo izgledaju na brabusu :D ali iznenadilo me je to sto ima 4 a ne 5 rupa tj ova ima 8 jedan promer je 4x100 sto mi odgovara za moje adaptere a drugi je 4x108 sto je opet super za nekog ko ima forda lollol
evo slika bube od prvog vlasnika  mahac



gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže sreckoas

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4515
  • Age: 34
  • Lokacija: smederevo
  • Karma: +43/-16
  • Pol: Muškarac
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #215 poslato: Januar 11, 2012, 10:28:22 posle podne »
ne razumem,kako bi ti to narusio izgled felne?? pogledaj malo kako izgleda na golfa 2 koju je rieger odradio...inace buba sama po sebi sa tim blatobranima izgleda siroko i glomazno tako da tu mora da bude neki ogroman falc,ako vec gledas takve felne...a te RS su specificne zbog toga sto mozes lagano da okrenes srce felne i da onda onaj deo koji je bio unutrasnji,koristis da bude kao rub felne ( stim sto je ova felna na golf 2 oko 10J ) a da je samo postavis normalno ne ide....u ostalom tvoja stvar

http://gallery.vwcult.com/pictures/vw_golf/vw_golf_mk2_gto/vw_golf_gto_worthersee_1.jpg
 

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #216 poslato: Januar 11, 2012, 10:51:30 posle podne »
hvala na ovoj informaciji ja se zablentavio skroz u drugom smeru biggrin ne znam videcu jos dali cu to da radim ili ne mada ovo se meni licno ne svidjapre bih ubacio ats cup ili one borbetove  slicne njima ;)
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Goran79

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #217 poslato: Januar 12, 2012, 09:10:17 pre podne »
Mnogo mi je drago sto si odlucio da zadrzis bubu  clap
A isto tako slazem se sa @sreckoas oko felne:



Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #218 poslato: Januar 12, 2012, 01:10:27 posle podne »
Goxy bas tu kombinaciju sam i ja imao u glavi ;)
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #219 poslato: Januar 12, 2012, 01:38:35 posle podne »
I ja se slazem za kombinaciju i da budu falcare i minimum 15"!!!A preko nije na odmet  biggrin!
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!