Autor Tema: Buba StreetMacshine- evo nekih slika  (Pročitano 81955 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže daRee

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 697
  • Age: 30
  • Lokacija: Beograd-Borca
  • Karma: +7/-5
  • Pol: Muškarac
  • Rabbitiiii :D
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #120 poslato: Avgust 14, 2011, 03:34:05 posle podne »
Mojne je prodavati!!!
To sam mu i ja reko  :rolleyes:
Sinoc sam sanjao strasan san - bio sam sin Pamele Anderson i dojila me je na CUCLU!!!
 lollol

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #121 poslato: Avgust 14, 2011, 03:42:34 posle podne »
videcemo prvo da vidim koliko mogu da dobijem za nju pa ako mi se isplati ide ako ne kuburicu sa njom  lollol
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #122 poslato: Oktobar 07, 2011, 12:33:45 pre podne »
drugari evo posle 3 meseca cekanja i smaranja sa raznoraznim ponudama danas sam prelomio! Naime jos za 2,3 automobila cu da vidim da zamenim bubu pa ako ne moze definitivno ostaje u mom vlasnistvu i svi projekti koje sam zamislio polako ce se zajedno sa finansijama (nadam se u vecim kolicinama) ostvarivati.  mahac
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #123 poslato: Oktobar 07, 2011, 12:54:34 pre podne »
buba sija ko psece mudo  biggrin

nego sta ima u ponudi za trampu ?
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #124 poslato: Oktobar 07, 2011, 12:57:56 pre podne »
svasta: Drva,trabant u metalik boji sa alu felnama blink solidni trulex jugo,pa me onda zovu izbeglice (bez uvrede) pa mi pricaju teorije oko buba kao da ja zelim da slusam da mi on prica bajke o mom autu, pa mi dolaze likovi koji su prodali alfu 1156 pa idu u projekat sklapanja old timer bube pa je moja buba krs i tako sve u svemu sad razumem onog lika sto je prodavao onaj zuti VW Scirocco sto mu nude harmonike i belgijsku cokoladu bicedobro
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #125 poslato: Oktobar 07, 2011, 01:01:15 pre podne »
ista prica i kod mene ... samo sto je meni jedan lik rekao da kola treba da se farbaju  bonk lollol 

slabo ljudi imaju kes .. zato i nude drva
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #126 poslato: Oktobar 07, 2011, 12:52:23 posle podne »
ma... videcu jos mada ne verujem da cu je prodati jer ako ne nadjem interesantno nesto ili ako ne naidje neko za nju samo cu da roknem cenu 3000 soma i neka stoji na oglasu dok je ja sredjujem za sebe  lollol jer ima stvarno ludih ponuda a ja necu da je poklonim preprodavcima angry2 tako da je sada sredjujem i planiram jos 750 evra ulaganja u farbanje,plin i neke sitnice jos  mahac
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Goran79

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #127 poslato: Oktobar 07, 2011, 01:31:40 posle podne »
Sta ce ti plin u Bubi?  blink

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #128 poslato: Oktobar 07, 2011, 02:08:24 posle podne »
iz prostog razloga sto nemam finansije da placam dok moj auto guta oko 15,16 litara bezolovnog i to ovog krzljavog od 95 a kamoli onaj euro od 98 koji je skuplji  lollol tako da cu preci u plindije ne bi li buba presla u stanje aktivne voznje  wub jer dzabe mi registrovan i sredjen auto kad je rezervoar prazan i ne moze da se vozi. u principu preterao sam sa potrosnjom ali opet mi je mnogo jos pogotovu sto nemam skalu za rezervoar  boodala to jos nisam resio, ali nema veze
sad kad dodje zima plavusa ide u toplu garazu na rastaqvljanje i sredjivanje, skidam joj rubove i pragove, u planu je dobra zvucna izolacija prerada blatobrana tj skidanje stare zastite i radjenje nove,promena stop svetala, preuredjenje farova, pravljenje novih pragova, tapaciranje kadica promena komponenti za muziku i tako to a na promenu mog misljenja je uticao samo jedan jedini video klip gde sam uvideo sta cu izgubiti ako je prodam a sta cu dobiti ako je zadrzim i potrudim se a to je ovaj klip, uzivajte :rolleyes: mahac
http://www.youtube.com/watch?v=brnfPdA6Jjs&feature=related
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Goran79

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #129 poslato: Oktobar 07, 2011, 02:12:54 posle podne »
Pa komso, to se zove projekat!  clap
Reci ako treba da se pomogne

Goran79

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #130 poslato: Oktobar 07, 2011, 02:18:19 posle podne »
Bilo bi extra kada bi mogao da mu malo chop tj. "spustis"  krov, na primer nesto u ovom fazonu (krov):
http://www.youtube.com/watch?v=3oYodmboFaQ&feature=related

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #131 poslato: Oktobar 07, 2011, 02:22:29 posle podne »
ova je preterano spustena ali da imao sam u planu spustanje krova ali mi to sa sobom povlaci i nova stakla tako da mislim da cu to preskociti trk ali mozda jednog dana ako bude bilo kesa odradim i to a umesto stakala bocnih i zadnjeg odradim plexi, svasta mi se mota po glavi ali prvo da se dodje do finansija  bonk
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #132 poslato: Oktobar 07, 2011, 10:20:12 posle podne »
I mene zovi ali samo da sedim ,ja da lemim diode ,dok me ti i Darre zezate NECE da moze  biggrin

Na koju od ovih buba si tacno mislio  beer

dzalecar

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #133 poslato: Oktobar 08, 2011, 12:29:35 pre podne »
samo napred..kad skupis pare ne znas sta bi pre krenuo raditi  biggrin tako ja kad skupim za jedno hteo bi sve ali ne ide  boodala

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #134 poslato: Oktobar 08, 2011, 12:44:56 pre podne »
@14henry
mislio sam na sve po malo ali taj fazon znaci ne neki german nego pomesano German i Extreme look bice posla i oko dioda lollol polako samo  beer
 
@ Dzalecar
Ma znam ja sta je sledece kad stigne kinta  biggrin PLIN, a posle ide grejanje pa na kraju farbanje  bicedobro
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

dzalecar

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #135 poslato: Oktobar 08, 2011, 12:46:24 pre podne »
mene sad jebe fabranje trebam se izuti dosta kesa a taman bi uzeo neke druge stvari  boodala inace samo polako i daleko ces stici  clap

Goran79

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #136 poslato: Oktobar 24, 2011, 12:53:53 posle podne »

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #137 poslato: Oktobar 25, 2011, 08:21:19 posle podne »
Hvala goxy ali nemam toliko finansija  boodala nego hteo bih da se pohvalim da sam sproveo grejanje u plavusu ali i dalje kuburim sa derivatom koji trosi  lollol lollol tako da je plavka i dalje ususkana u dvoristu, ali velika je verovatnoca da ce plavka ako ne bude prodana otici u zamenu za 2 tocka, jer juga da vozim zakleo sam se sebi da necu sve dok ne dodje trenutak da mi je on poslednja opcija a za nekog golfa 1,2 niko ne bi menjao za ovako nesto tako da cu jos videti,cekam ishode oglasa i mojih finansija,ali je pokloniti nekome za 800 evra necu sigurno  mahac
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #138 poslato: Oktobar 27, 2011, 02:17:27 posle podne »
ja samo da se pohvalim da sam poceo da radim plan i skupljam jos potrebnih komponenti jer radim AirRide na svojoj plavusi wub pa eto cisto da se zna da zlatkov golf u americi nece biti jedini na forumu sa ovim tipom ogibljenja  mahac :rolleyes:
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih

Goran79

  • Gost
Odg: Buba StreetMacshine
« Odgovor #139 poslato: Oktobar 27, 2011, 02:20:19 posle podne »
Kako radis air ride? Mislim, jel je nesto home made ili si kupio? Daj majke ti da se vidimo, bas me zanima to