Audi - Forum > Predstavite svoj AUDI

Audi A8 quattro 3.0 V6 Tiptronic - By Modus

(1/7) > >>

Modus:
Evo i ja da predstavim svoju munju, kupio sam ga septembra, ali nije bilo vremena da ga predstavim.

Od opreme nema sta nema. biggrin

Ima predjenih 316.000 km, godiste je 2005, motor je 3.0 TDI od 171 kW (232 KS).

Evo i koja slika.















Zuja:
Jako lepo izgeda bas pristojno, motor taman da kruziras a mozda i najbolji u tim modelima v8 tdi je ipak dosta zahtevniji od ovog v6, jedino obrati paznju na vazdusno vesanje, gledaj u garazi da ga drzis preko zime da mu bude toplije jer zna ujutru kad poranis da se ne podigne kad ga upalis, msm mozes i tako da ga vozis ali tvrd ko kamen, a zamena vesanja ti je preko 2000eur mozda je sad manje ali eto da znas msm vrv i da znas i sam sve. Inace bas lepo deluje ne vidim lepo slike ali msm da mu je svaki zazor na mestu

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Modus:
Ma audi je bas lep, kupio sam ga od drugog vlasnika, bas ga je dobo cuvao, on mu je vazdusno vesanje prosle godine menjao + kompresor, radi sve onako kako i mora, ma nema problema brate za zimu, imam garazu, Hvala brate. cheers

Zgubidan:
Odlicna 8. ... prava krstarica ...Ladja na putu ...pravi auto za voznju i uzivanje ...i samo rezi kad mu dodas gas

Cestitam kupovinu i bar jedno 300 puta do bosne i nazad  :84

jer on nosi 18 ili 19 cola
 
unutra kao u salonu za uzletanje

:26 Modus

Modus:
19 su gume, bas to, ladja na putu, ma ide solidno za 3.0 TDI, bas me je iznenadio, oduvek mi je bila zelja imati osmicu, nemam para za noviju, ali ovaj model mi sa bas svidja.
Hvala bruda. cheers

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju