Autor Tema: Vicevi :)  (Pročitano 1171764 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže kargus

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1083
  • Age: 51
  • Lokacija: Zaječar
  • Karma: +27/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2940 poslato: Januar 24, 2013, 02:26:11 posle podne »
Novi termin u srpskoj gramatici: "Koruptiv"-kome, koliko...

Van mreže MACNE_GTI

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3510
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd-kaludjerica
  • Karma: +53/-31
  • Pol: Muškarac
  • Tata kako se pise ljubav?? Pisi sine GTI
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2941 poslato: Januar 24, 2013, 04:58:38 posle podne »
On:De si ribo??
Ona:Nisam ti ja riba!
On:Kako bre nisi??
Ona:Pa nemam skrge,nemam rep,ne zivim u vodi...
On:Al zato imas brkove ko som!
lollol
PRODAJEM PLAVOG KAMELEONA.
Ne, crvenog...
Ne, zelenog... Uuuu... Ekstraaa... Ne prodajem ga !!
XD

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2942 poslato: Januar 24, 2013, 07:17:15 posle podne »
Nisam znao gde da stavim, rekoh, hajde, neka bude vic biggrin .Molim da pročitete, može biti poučno big_boss biggrin

Decko (najcesce pitanje) : - Jesi li svršila?

Devojka (najiskreniji ali neizgovoreni odgovor) :

- Nisam i najverovatnije neću nikad, a sad ću ti reći i zašto. Ti si najdosadniji čovek na svetu. Kad sam bila mala, imali smo komšiju Slavka, dedu od 80 i kusur, koji je po ceo dan šetao ulicom i smarao prolaznike. Jednom je moja pokojna baba tetka, ostala s njim da priča 9 sati, samo zato što je bila kulturna i nije znala da ga otera u pičku strininu. E ti si i njega zajebo. Urnišeš me pitanjima. Te da li mi je udobno, te da li si me stegao prejako, te da li smeš da mi izejakuliraš u oko, i što je najgore, da li sam svršila. Pa nisam jebeno svršila, ustvari ja sa tobom nikad ne svršim, a znaš li zašto? Ne znaš naravno. Ti si seksualni analfabeta. Ne, sad bez zezanja, da je ovo školski predmet, ti bi polagao popravni u avgustu. Dok se druga deca zajebavaju, Lola Smiljanić uči zapreminu kupe a ti da razlikuješ klitoris od džojstika za simens s65. Ne možeš bre da drndaš to tako, nisam ga nabavila na vikend akciji u maksiju. Sa druge strane, kad mi ližeš, nikako da ga potrefiš. Kao da ga namerno mašiš. Ustvari, naša kompletna predigra je očajna. Hej, ako ti pušim, ne mora da znači da hoću da u moja usta uđu i tvoja jaja i celo abdomenalna regija. Ok, čupanje volim, al ne bih da za dve godine imam frizuru kao Nenad Krstić, lakše malo, posle svakog seksa bi mogla da prodam Panjkoviću pola kila dlaka. Ljubljenje katastrofa, jezik ti je mrtva kuna zlatica, iako pojma nemam kako izgleda to čudo, al je sigurno pokretljivije od tvog jezika. Što se vatanja tiče, možda si primetio da mi sise imaju podlive. Ne, dragi moj, nisam ispala iz tramvaja u pokretu u mešalicu za beton, to je od tvojih dunđerskih šaketina. Kapiram da ti je ćale pre 30 godina sišao sa Dinare, ali bih sigurno bolje izgledala nakon 7 rundi sa Kličkom...
Земунчанин

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2943 poslato: Januar 24, 2013, 07:20:36 posle podne »
 lollol
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže kargus

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1083
  • Age: 51
  • Lokacija: Zaječar
  • Karma: +27/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2944 poslato: Januar 24, 2013, 07:25:45 posle podne »
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2945 poslato: Januar 24, 2013, 07:41:10 posle podne »
heheh

Van mreže Milos GTD

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 919
  • Age: 36
  • Lokacija: Popovic
  • Karma: +23/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2946 poslato: Januar 24, 2013, 08:07:15 posle podne »
 lollol

Van mreže Strbac

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2306
  • Age: 20
  • Lokacija: Beograd-Dorcol-Cukarica
  • Karma: +136/-118
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2947 poslato: Januar 24, 2013, 08:20:33 posle podne »
 lollol lollol lollol
"Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobediti na iskustvo"

Zrnojed

  • Gost
Одг: Vicevi :)
« Odgovor #2948 poslato: Januar 24, 2013, 10:17:40 posle podne »
Ovo je sa tarzanija.com. Dobra fora.

Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Van mreže MICOB

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1223
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +39/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 5,5
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2949 poslato: Januar 24, 2013, 10:34:07 posle podne »
 lollol lollol

Van mreže Mašinac

  • 7th Son of a 7th Son
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3141
  • Age: 39
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +67/-17
  • Pol: Muškarac
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2950 poslato: Januar 27, 2013, 03:18:22 pre podne »
Pitam se koji je najbolji pretraživač - Google, Yahoo ili Bing?

Hmmm, odoh to da proguglam...

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2951 poslato: Januar 27, 2013, 11:30:25 pre podne »
Za braću iz CG  jedan pismeni zadatak kao odgovor na viceve o zemuncima  biggrin .Molim vas da pročitate biggrin

Ovo je pismeni rad ucenika šestog razreda škole na Cetinju koji je ocijenjen vidjeceš na kraju kako.Ta ocjena i pismeni su došli do ministra obrazovanja i bice svuda objavljeno. Živa istina.Velika greška nastavnice. Pismeni je remek djelo.

Jesen na Cetinju

Pocela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi, kao i u svakoj jeseni. Meni ih je žao, ali Živku Orlandicu baš i nije. On cesto kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata majka gadala medu rogove nije tako mislijo. Domacice spremaju zimnicu. Ja sam srecan. Grad je pun lišca a tata kaže da bi smecari trebali da idu u k… jer evo vec treca jesen kako ništa ne rade. Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kucu, pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna govna, a nije mislila na tom nacinu kada nam je kuca bila puna struje. Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu. To je mala od pašenoga-Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva. I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezašticene, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Ðed kaže da su one pticji proletarijat, a nije tako mislio kad nam se roda posrala na ficu, pa je tata jurio do Špadijerskog vrha. Ðed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijama rukama. On kaže da se branila ka covjek. Meni je bilo žao a žao mi je i deda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije rodu jer je ded živ a roda ne a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomionogu a da je ona ubila deda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje da se ujak Vlado posra dedu na ficu i da ga je ded ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put, a da se roda ne miješa. To je radi toga što me je ujak Vlado(rak ga izijo)šlepio u glavu kad sam prnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji. Brat od tetke mi Vojo, je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevica u Donje Polje. Oni menaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu de je ded i njegovi penzioneri igra fircik u pare. Jesen mi je još draga radi strika Želja što dolazi sa broda. On je bogat covjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod. Poslije ih mi teško izbacimo iz kuce. Nedo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pecinu pošle tri plate pa je ijo u našu kucu.
Ne znam šta bi još pisa od jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama djeci daju vitamine da bi smo postali jaki.

Radencevic Slaven VI 3
ocena (1)
Obrati pažnju na genitiv. Tema je promašena
Земунчанин

Van mreže archi

  • Redžo je drifter, on ga tera u crveno po bašči
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Age: 34
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +43/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 74KW ATD
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2952 poslato: Januar 27, 2013, 11:47:45 pre podne »
Pričaju Bosanac i Crnogorac te će njemu Bosanac :
- Čitam baš juče u novinama da su neki tamo stručnjaci k'o biva utvrdili da je doručak bitniji i od ručka i od večere". Kad će na to Crnogorac :
- "Pa čoče potpuno su u pravu, treba organizam da dodje sebi poslije spavanja"!

Na mreži Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2953 poslato: Januar 27, 2013, 12:23:44 posle podne »
Nisam znao gde da stavim, rekoh, hajde, neka bude vic biggrin .Molim da pročitete, može biti poučno big_boss biggrin

Decko (najcesce pitanje) : - Jesi li svršila?

Devojka (najiskreniji ali neizgovoreni odgovor) :

- Nisam i najverovatnije neću nikad, a sad ću ti reći i zašto. Ti si najdosadniji čovek na svetu. Kad sam bila mala, imali smo komšiju Slavka, dedu od 80 i kusur, koji je po ceo dan šetao ulicom i smarao prolaznike. Jednom je moja pokojna baba tetka, ostala s njim da priča 9 sati, samo zato što je bila kulturna i nije znala da ga otera u pičku strininu. E ti si i njega zajebo. Urnišeš me pitanjima. Te da li mi je udobno, te da li si me stegao prejako, te da li smeš da mi izejakuliraš u oko, i što je najgore, da li sam svršila. Pa nisam jebeno svršila, ustvari ja sa tobom nikad ne svršim, a znaš li zašto? Ne znaš naravno. Ti si seksualni analfabeta. Ne, sad bez zezanja, da je ovo školski predmet, ti bi polagao popravni u avgustu. Dok se druga deca zajebavaju, Lola Smiljanić uči zapreminu kupe a ti da razlikuješ klitoris od džojstika za simens s65. Ne možeš bre da drndaš to tako, nisam ga nabavila na vikend akciji u maksiju. Sa druge strane, kad mi ližeš, nikako da ga potrefiš. Kao da ga namerno mašiš. Ustvari, naša kompletna predigra je očajna. Hej, ako ti pušim, ne mora da znači da hoću da u moja usta uđu i tvoja jaja i celo abdomenalna regija. Ok, čupanje volim, al ne bih da za dve godine imam frizuru kao Nenad Krstić, lakše malo, posle svakog seksa bi mogla da prodam Panjkoviću pola kila dlaka. Ljubljenje katastrofa, jezik ti je mrtva kuna zlatica, iako pojma nemam kako izgleda to čudo, al je sigurno pokretljivije od tvog jezika. Što se vatanja tiče, možda si primetio da mi sise imaju podlive. Ne, dragi moj, nisam ispala iz tramvaja u pokretu u mešalicu za beton, to je od tvojih dunđerskih šaketina. Kapiram da ti je ćale pre 30 godina sišao sa Dinare, ali bih sigurno bolje izgledala nakon 7 rundi sa Kličkom...
Predmeti usporedbe: telefonski dzojstik, kosarkas, fudbaler, gradjevinski alati, prevozna sredstva, geografija, hardcore sex ... definitivno muskarac napisao tekst.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2954 poslato: Januar 27, 2013, 12:32:06 posle podne »
Hehehe Wele objasnio si

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2955 poslato: Januar 27, 2013, 02:02:22 posle podne »
Predmeti usporedbe: telefonski dzojstik, kosarkas, fudbaler, gradjevinski alati, prevozna sredstva, geografija, hardcore sex ... definitivno muskarac napisao tekst.

hrv. : usporedba

srb. : poređenje

prim.aut.  ;)
Земунчанин

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2956 poslato: Januar 27, 2013, 07:00:19 posle podne »
U vozu, pita kondukter decaka:
- Decko, voznu kartu molim!
- Ali ja sam Srbin!
- Bas me briga sto si Srbin, pokazi mi voznu kartu.
- Ali ja sam Srbin!
Kondukter ga uhvati za uvo i izbaci na sledecoj stanici.
Nakon nekog vremena ulazi drugi kondukter i upita ga:
- E kolega jesi'l video mog sina,ne mogu da ga nadjem?
- Jao brate Srbo, izvini.

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2957 poslato: Januar 27, 2013, 07:03:14 posle podne »
 lollol
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže GT267

  • BBS Fanatic
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4835
  • Age: 36
  • Lokacija: Bar, Crna Gora
  • Karma: +166/-42
  • Pol: Muškarac
  • Danke Herr Benz
  • Auto: Mk3 GT 74 kw, MB W201E 9O kw
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2958 poslato: Januar 28, 2013, 02:02:23 pre podne »
Kako mali Beranac trazi tati da mu kupi Nike patike..

Tajo, ja bi one sa kosijerom. . .

Van mreže topmarko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2563
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +191/-14
  • Pol: Muškarac
  • Firefighter K-540
  • Auto: golf
Re: Vicevi :)
« Odgovor #2959 poslato: Januar 28, 2013, 06:57:48 pre podne »
:-D :-D :-D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2