Audi - Forum > AUDI kvarovi i popravke

Upaljac ima stalan napon i nakon zakljucavanja auta.

(1/4) > >>

Kojic1212:
Zdravo ljudi imam pitanje vezano za upaljac u autu. Auto je audi a4 b6 iz 2003god naime radi se o tome da mi upalj ima napon i kad je kljuc izvadjen iz brave i kad se suto zakljuca i non stop je pod naponom takodje i radio moze da se upali kad je kljuc ozvadjen, e sad mene bi trebalo da nema napon kad je kljuc izvadjen jer u toj uticnici mi je transmiter za muziku, i ne bi da mi ostaje ukljucen dok nisam u autu msm dok je zakljuca , jel ima neka fora kako to da se sredi. Unapred hvala na odgovorima.

jerotije318:
Verovatno da mozes upaljac prespojis preko brave mada i kod mene je uvek upaljen tj nezavisan od kljuca.
Sigurno to tako treba zbog navigacije, punjenje telefona i sl.
Da ne bude uvek na kontaktu auto :rolleyes:

Kojic1212:
Pa znam al nekako mi je rizicno da bude ukljucen dok nisam tu, a iskreno nzm ni zbog akomulatora da ne vuce struju bezveze. 🤔😆

bogdanPG:
Pa meni se cini da se na skoro svako auto moze upaliti radio kad nije kljuc u bravi i tipa radi 10ak min i sam se isklj ...kod mene je tako i na audija i na golfa

jerotije318:

--- Citat: Kojic1212  Mart 11, 2024, 07:10:30 posle podne ---Pa znam al nekako mi je rizicno da bude ukljucen dok nisam tu, a iskreno nzm ni zbog akomulatora da ne vuce struju bezveze. 🤔😆

--- Kraj citata ---


Ma nece, opusteno....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju