Autor Tema: Plastikaneri vs Old skula  (Pročitano 77134 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #380 poslato: Mart 03, 2021, 10:29:40 pre podne »
Eh moj admine, pa nedrndam ja plastiku pa da cekam leto da bi isao u grekos da sadim breskve na plazi  thumbup ...

Ja sam se sa mojom sculom pre 15ak dana vratio sa albansko grcke granice, dalje nije moglo.  Imas putopis u mojoj temi, voleo bih da cujem tvoje misljenje o njemu a onda ces i videti o cemu sam  pisao u postovima iznad.

Za 1.maj planiram voznju tursku, sculom, ali mislim da nece biti nista od  toga,  neke info mi govore samo AL, MK, BIH, CG ovog leta mada ko zna.

Evo ga mart mesec a nigde niko ne spminje  more i aranzmane sto dovoljno govori.

Mene boli uvo, prosle godine 4 puta u neum.
Krenem u petak sa posla i subotu se kupam a nedelja povratak.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #381 poslato: Mart 03, 2021, 06:04:59 posle podne »
Citat
ovo mi je stvarno glupo i da iskomentarisem  :)
...
Citat
Pokusacu veceras da nadjem jedan komentar sa drugog foruma pa ga slobodno prokomentarisi, nemojj da ti bude glupo. Nije moj, da nemislis da sam ga ja pisao.
...
Pošto su ti neke stvari iz predhodnih postova bile glupe da komentarišeš ja bih samo da ispunim dato obećanje.

Tema je bila slična ovoj o kojoj smo mi diskutovali pa otud i ovaj komentar.

...
Toliko o kafić vozačima i ogromnoj kubikaži u premijum klasi. Pozeraj  uz priče kako se otišlo na zlatibor na kafu  boodala ....

Naravno, ovo nema veze sa tobom. Samo sam hteo da ti dokumentujem ono piskaranje par redova iznad ....

...
Mnogi će misliti kako deda travi kenja ali neka, neka misle.

Ali zato braća sculeri neka znaju kako se jedna old scula tretira tamo negde ...

...

...
Brate admine sigurno znaš šta znači kada ti kralj stavi mač na rame a onda izgovori par reči ...

...
Ako bude trebala neka pomoć samo zovi ... ima nas svugde  :26 ...

...

...
Braćo sculeri, samo polako i pun gas  driving ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #382 poslato: Mart 03, 2021, 06:11:32 posle podne »
E moj brate ovo mi je TEK glupo da komentarisem boodala wacko cime se ti bavis biggrin   beer

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #383 poslato: Mart 03, 2021, 06:17:44 posle podne »
Nemoj ni da komentarišeš, pa nisam ugradio led diodicu u pikslu pa da očekujem komentare  ;) ...

BBS, dupli izduv, presvlačenje volana i slično je za komentarisanje, valjda imam i ja pravo da okačim par slika scule posle one tvoje galerije slika  :) ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #384 poslato: Mart 03, 2021, 06:43:49 posle podne »
ma ne mislim na to nego na ove citate sa drugih foruma  :) deluje mi kao da se u nedostatku argumenata potpomazes nekim rekla kazala pricama, nekih tamo likova, sa nekih tamo foruma  wacko boodala van svake pameti... 
btw, ja danas krenuo od komande uz Ljutice bogdana.. par automobila ispred mene neka cvaja zapurnjala... ne vidi se od oblaka dima.. ne znas da li gori cvaja il neko zapalio kontejner... pakao.. sreca pa ima ono dugmence da vrti vazduh u kabini inace ne znam sta bi... wacko malo nam ovih zagadjenja nego jos te tarabakule treba da nas truju... dace bog od Jula da se krene sa punom primenom novih propisa o ispitivanju izduvnih gasova.. pa da se te krsine napokon sklone sa ulica...

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #385 poslato: Mart 03, 2021, 07:50:55 posle podne »
Hahahaaaaa lollol...Cuj cvaja zapurnjala :).Kako sam ja slatko nagonio moju pravcem Kc-zgrada vlade...kad su ono jednom bile neke demonstracije...,Samo se pubovi okrecu da proprate Bata sport free-flow driving..A bas tada A6 s'podignutu haubu na Pancevcu,a drugi jos noviji A6 s'baru ispod motora na Milosu V,a cvaja samo kusura na auspuh do prolazi :)..Tako da prvo te lomatine plasticne,sa bitaj boga kolko kkm pravih,da se sklone s'ulice,a cvaja je kult koji ce ziveti i posle S klase lollol.
Ima ona izreka ili kako li vec,parking amg,S,Rs,G,...sve dokazi ko ima "duzi" sta li vec... lollol
Samo ta duzina kod prave sose slabu vajdu ima,sosa najvise voli kad digne none u klimavu old sculu,gde joj ne treba vrtlog vazduha,vec ona ima vrtlog u glavi od prave duzine,dubine ili sta li vec... lollol.
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #386 poslato: Mart 03, 2021, 08:09:44 posle podne »
ma mogao si ti taj dan da vidis i petnaest A sestica sa podignutim haubama i barama ispod motora...  njihove bare njihova stvar.. al ove tarabakule ugrozavaju zdravlje svih nas.. da imate bar malo ekoloske svesti i osecaja prema ovoj nasoj napacenoj planeti.. drugacije bi i pricali i razmisljali a ne.. "kako sam onomad nagonio moju..." nego vazda bilo cega se pametan stidi....................

A sto se tice duzine, vala ni jedna se do sad nije zalila :73

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #387 poslato: Mart 03, 2021, 08:10:10 posle podne »
Pre svega dobro je za forum da je zivnuo malo , zdravo je da imamo razlicita misljenja -sad ja ono demokratski  ;)

sto se tice kola svaki ima prednosti i mane , i svako od nas ima ima zelje i mogucnosti -sta ga cini srecnijim ili manje srecnijim

dosta vec svi napisali da bi ja sve ponavljao ...

Licno ja ... mozda bih kupio jednu Peglicu kad bi nasao dobru , da se vratim u decacke dane ...  :84

ali ne bi se ni malo bunio da imam (skromno) nekog R-line VW-a , Audi ...

evo jedne slike od pre neki dan kod SC sam uspeo u voznji da slikam  :26


da dodam ja se jos lozim da kupim za Sharana sad za prolece da ga ulepsam  biggrin

https://www.olx.ba/artikal/40944502/vw-felge-passat-touran-sharan-golf-5-6-monte-carlo-17/

prosli put sam isao u Zivinice ... sad cu malo dalje kako je krenulo  lollol
« Poslednja izmena: Mart 03, 2021, 08:15:19 posle podne od strane Zgubidan »
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #388 poslato: Mart 03, 2021, 08:10:38 posle podne »
Ja kolko znam svi skulasi prolaze ove mere i zakone (za ocuvanje planete) na teh,kao 1-2..a plasticni se ubise za katalizatorima,dpf-ovima,opf...itd
Mi smo u napacenoj Srbiji,neka planete...
Ma ja volim da nagnam i svoju i tudju! lollol
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #389 poslato: Mart 03, 2021, 11:13:13 posle podne »
.

  :28

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #390 poslato: Mart 04, 2021, 07:00:01 pre podne »
https://youtu.be/TVCWKa1mbkE
E jesi naso ko da testira juga..pogodio si ko prstom u .....  lollol.Njima valja ono sranje na tri tocka a ne valja jugo lollol lollol.Kolko su nakaradni vidi se odma cim sednes u auto sa ostrva.. lollol lollol lollol
Al evo i ti gledaj kako prolazi pvc asistencija na дороге!Covek odlepio,vise stajo u servisu nego sto je vozen lollol
 :28 :28 :28
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #391 poslato: Mart 04, 2021, 08:10:22 pre podne »
Reliant Robina su ismejavali isto ovoliko i to vise puta. Ali dobro, sta bi o kolima mogao da zna voditelj najpoznatije svetske emisije o automobilizmu.  :54

Dovoljno da u guglu ukucate "Worst car in history" i da vidite koji se to auto uvek nadje u "top" 10.  :84

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #392 poslato: Mart 04, 2021, 08:27:12 pre podne »
Jes vala..kad ukucas The worst Vw gti model. lollol Ispadne onaj koji ste svi do pre koju godinu ismevali kako ne valja nicemu a sad vidim skoro vecina ima taj isti 1.8T s'chip ili bez.. boodala...Al dobro ljudi uce i grese,valjda ce shvatiti nekad da L ulja nije uopste zanemarivo na 1000 km lollol
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #393 poslato: Mart 04, 2021, 09:02:32 pre podne »
Bez obzira sto ga imam, ego mi ne brani da potvrdim da je cetvorka najgori GTI ikad napravljen. To sto ima potencijala je nesto drugo. Jedini model koji stvarno zasluzuje znacu GTI je Jubi, inace je sramota da u osnovi GTI ima sedista kao obican 1.6 benzinac, nikakav detalj u enterijeru i eksterijeru da ga istakne kao sto je to slucaj sa svim drugim generacijama. Da ne pricam sto ima 150 konja isto kao i golf trojka, pritom agilan kao slon, kevin ford fokus isto godiste klotara precizniji na volanu. Sta reci kad je u cetvorci znacku GTI nosio i onaj dizel od 110 konja...


Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #394 poslato: Mart 04, 2021, 09:25:29 pre podne »
Ne znam o kakvom ti ulju pricas? nikad mi ni jedan auto nije trosio ni gram ulja.. tj jeste al OLD skula! ako se to racuna u old skulu.. mk3 GTI 2.0l 8v.. sto je ta krkela pila ulja.. pa ono nije normalno...  A6, CC, Mecka.. ma kakvi... ni gram... isto vazi i za kvarove sa gore pomenutim automobilima (hvala bogu nikad nista!) samo sipaj i vozi.. dok mk3.. agregat je bio OK ako zanemarimo trosenje ulja.. ali zato je stalno nesto crkavalo.. i to kad crkne ostavi te na putu.. mislim recimo na bobinu.. to mi se desilo par puta.. posle sam nosio po 3 komada za rezervu... amortizeri su se raspadali.. stavim nove odma odu u Q... mada ima to i lepih strana.. kad bi ja upoznao Goranceta iz Bataje sa ovim plastikanerima ? sto se tice one usrane potapajuce pumpe za gorivo u rezervoaru.. ona me isto ostavila na cedilu.. ako ih nisam 3-4 promenio nisam ni jednu... o koroziji i trulim sajtnama..gepeku.. necu ni da komentarisem...  a kad se setim tek moje benzinjare mk2 1.3B sa karburatorom.. koja je to agonija bila.. nikad necu zaboraviti taj docek nove godine davne.. 2002-3 god.. kad me prodao ostavio u gradu nisam mogao da ga upalim doslo mi da ga zapalim.... kakve su to tarabakule bile..
Poenta je sto sam ja vozio i OLD SKULU i to duuugo vozio.. a sada vozim i ove nove "plastikanere" pa sam kompetentniji od vas dvojice po tom pitanju... dok vi tu samo lajete a u novu plastiku niste ni prismrdeli.. povezo vas neko nekad negde i to je to... videli ste "ako ste videli" par novih audija sa otvorenim haubama i mislite to je to  biggrin   

Ja se drzim samo argumenata i licnog iskustva! ne prica rekla kazala.. kapiram da u nedostatku toga moraju da se ubacuju screenshotovi sa drugih foruma i ove glupe opaske koje ni oni sami ne znaju kako idu  lollol
"Ima ona izreka ili kako li vec,parking amg,S,Rs,G,...sve dokazi ko ima "duzi" sta li vec..."  al dobro... sto se mene tice mozemo da se spustimo i na taj nivo konverzacije.. i onako je tema vec dovoljno degradirana  :26

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #395 poslato: Mart 04, 2021, 09:35:12 pre podne »
Pa jeste "degradirana" vidim,a nije vam ceo forum degradiran kad zavlada parastos,pa nit ima ni komentara ni nicega to vam nije degradirano!!! lollol A vidim i kako se plasticni ne kvare,zato kad servisima dodje Bmw sa lancom nazad,za glavu se hvataju...ceo motor se rastura zbog jebenog lanca...pa Vw usis spada na km do 70 000 km,o njegovom lancu necu ni komentarisati...Pa famozna Mecka,kolko revizija kompletnih serija vozila u zadnjoh 5 god.Vozis ti admine sta vozis,al nisu ni sculasi pali s'kruske,sve se danas vidi i zna...Sad kome treba nesto poput licne karte ili zova na parenje,pa ispljune 100-150 000 e za plastiku  to je samo njegova stvar..Meni licno opet pominjem Mustang eleanor neuporedivo vise emocija i zadovoljstva daje nego neki tamo Brabus 2021 god..Nas dvojica.. lollol A vas dvojica... lollol lollol Ceo svet zna za problem potrosnje ulja na Audi/Vw motorima samo nas admin veze nema.. lollol
« Poslednja izmena: Mart 04, 2021, 09:38:50 pre podne od strane Nenad Petakovic »
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #396 poslato: Mart 04, 2021, 09:38:12 pre podne »
 pop1

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #397 poslato: Mart 04, 2021, 09:39:37 pre podne »
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #398 poslato: Mart 04, 2021, 10:11:47 pre podne »
E jbg admine, glupo je sto kazes da mi lajemo.
To je kao kad bi ja rekao da ti i Hans prdite.

Jedna obicna tema u kojoj je poenta sala i zezanje dospela je do omalovazavanja.

Nije higijenski ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #399 poslato: Mart 04, 2021, 01:17:38 posle podne »
uhhh ako od svega sto sam ti odgovorio do sada ti imas repliku samo vezanu za ovo "lajanje" onda mi je sve jasno :) evo ja ti se izvinjavam ako te je to toliko uvredilo! naravno da je sala i zezanje.. ja tako i kapiram ovu temu a i vas dvojicu generalno...kroz sprdnju i zajebanciju jer od ozbiljnih argumenata nema nista!  nije valjda da te i ova sprdnja i zajebancija uvredila ? evo izvinjavam se jos jednom unapred  beer

Citat
Pa jeste "degradirana" vidim,a nije vam ceo forum degradiran kad zavlada parastos,pa nit ima ni komentara ni nicega to vam nije degradirano!!!

Nazalost svi smo ga po malo degradirali... pogotovo sa tim nestrucnim naglabanjima, rekla kazala pricama i ostalim glupostima.. jos ako se na to doda i neki kompleks malo sujete.. auuuu dobro ovaj forum i postoji.. meni samo nije jasno sta ti onda radis tu evo punih 7 god.. kad je degradiran tj parastos tj nema komentara ni nicega.. meni nesto kad ne odgovara gledam da tu ne budem ni 5min.. a kamoli 7 godina..

elem

Citat
Ceo svet zna za problem potrosnje ulja na Audi/Vw motorima samo nas admin veze nema.. lollol

Ja stvarno ne znam ceo svet kakve ima probleme.. znam kakve ja imam odnosno NEMAM, Passat CC CR motor 140ks 2 godine je bio kod mene i kod bobana evo 4god.. nikom od nas dvojice nije potrosio ni gram ulja.. od zamene do zamene 4l ako se ne varam... sto se tice Audija A6 C7 2.0 177ks.. (4 god sam bio vlasnik) ista situacija.. mislim da je bilo 4.8l od zamene do zamene i to je to.. tako da ja ne znam o kakvom trosenju ulja svet prica ?! naveo sam svoja dva motora jedan VW jedan AUDI koje sam ja vozio i radio servise!