Autor Tema: zene vozaci, da-ne?  (Pročitano 37199 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #180 poslato: Februar 08, 2014, 11:48:28 posle podne »
Usko vezano za onu temu sa guzvama u Beogradu
Ponedeljak: Kod Dejtonke 7:45 ujutro guvza probijam se do chepa kolone, kad crni C2, napirlitana tetka plave kose i zeljom da je pola veka mladja vozi 40 u levoj traci.
Utorak: Preko Brankovog mosta crveni jaris vozi baba 30 na sat. Jedva ide, a baba visoka do volana. Dalje, u despota stefana neka devojka iz pravca pancevca hoce da skrene levo ka hali Pionir. U levoj ruci telefon i cela kolona stoji iza nje.
Sto kaze Cvarkov "U titovo vreme im nisu sudili vec su odma trazili najblizi zid da ih streljaju"
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5027
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #181 poslato: Februar 09, 2014, 01:00:56 pre podne »
Kako ti to slikovito opisujes brate. Koji si ti kralj! lollol

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #182 poslato: Februar 24, 2014, 11:14:26 posle podne »
DejaVu - Dejtonka u petak, pola 8 ujutro, u skroz levoj traci opet crni C2 i dve milfare se vuku 30 na sat, svira joj 5 automobila da odjebu iz najbrze trake i sa ove planete.
A one privatnike sto zalutaju u Beograd, pa prave polukruzno na Brankovom mostu kod Usca za ja.ja bi ih vesao. Danas neki sleper(!) oce da se okrene, a vozac ruralne glave uredno ignorise kolonu od 50m sto je napravio iza sebe. Kad moze kod njih u selu, sta fali i na Brankovom mostu?
« Poslednja izmena: Februar 24, 2014, 11:16:15 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže nester

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 557
  • Age: 44
  • Lokacija: teslic,republika srpska
  • Karma: +26/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gti,3bg v5 4motion
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #183 poslato: Februar 25, 2014, 09:02:15 pre podne »
A one privatnike sto zalutaju u Beograd, pa prave polukruzno na Brankovom mostu kod Usca za ja.ja bi ih vesao. Danas neki sleper(!) oce da se okrene, a vozac ruralne glave uredno ignorise kolonu od 50m sto je napravio iza sebe. Kad moze kod njih u selu, sta fali i na Brankovom mostu?
jel to znaci da ti nikad ne gresis u saobracaju,u normalnom svijetu odmah ti pomognu da se sto prije rijesi problem,pogotovo kad vide da nisi odatle,skoro nikad ni policija to ne kaznjava vec te izvede ako treba na pravi put a jedino u nasoj okolini odma vozaca treba razapet ko Isusa :26

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #184 poslato: Februar 25, 2014, 01:28:46 posle podne »
Pa u normalnom svetu bi vozac morao da postuje pravila saobracaja i onda nema potrebe da se bilo sta pomaze, jer su znaci i propisi ti koji pomazu da se bezbedno i bez ometanja ostalih ucesnika prodje regularno.

Sto se teme tice ja obicno nemam predrasude kada su zene-vozaci u pitanju ali sam se jutros zapanjio kada sam video stariju devojku-zenu da vozi bulevarom sa sklopljenim retrovizorima, i to nije bio u pitanju neki jugo ili tako nesto vec neki od novijih chevrolet-a
« Poslednja izmena: Februar 25, 2014, 01:32:23 posle podne od strane Boban »

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #185 poslato: Februar 25, 2014, 02:11:34 posle podne »
Gresi svako, ali drugo je kad namerno pravis prekrsaj i to prekrsaj gde OCIGLEDNO zaustavljas ceo frekventni saobracaj. To razmisljanje "ma samo ja malo da se okoristim ovde, jebe mi se za ostale" nas je i dovelo do ovde. I ono zaustavicu se u desnoj traci da kupim pljeskavicu, upalicu sva 4 zmigavca i boli me penis za sve ostale sto cu da blokiram. Ne krivim ja stoku sto to radi vec policiju, a opet i oni debili nema ko da im kaze da kaznjavaju to. Dokle god se zakon svodi na moralni zakon nema nista od toga posto taj koji ocigledno blokira ostale ucesnike i nema nesto preterano morala, zar ne?
Iako ljude samo u sali delim po geografskim podrucjima, ovde je provereno da 100% (ne 99%) ljudi koji rade polukruzno na Brankovom su ne beogradske tablice. Ne zato sto su u Beogradu kulturni vozaci vec zato sto znaju da tu ne smes da se okrenes, pa ranije isplaniraju putanju. Sta radi onaj koji ne zna da je tu zabranjeno? Pa on se naguzi i blokira sve umesto da se regularno okrene na sledecoj raskrsnici. Napravice 200m vise, ali niti ce praviti prekrsaj niti ugrozavati nikoga. Zar ovo treba da se napise? Zar nije logicno svakome ko je polagao vozacki ispit?
« Poslednja izmena: Februar 25, 2014, 02:14:13 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #186 poslato: Februar 25, 2014, 05:42:32 posle podne »
Evo malopre Audi PA table (vozač tipičnog intelektualnog pogleda) iz pravca pančevačkog mosta ka gradu hoće da skrene levo preko pune linije i 4 trake ka isključenju za most. Samo zato jer ne želi da odradi regularno krug ispod mosta 200m duže. Lakše mu je da stane na sred puta, pravi prekršaj i da rizikuje da napravi udes jer je zamalo istrčao ispred mene. Za muda obesiti...
« Poslednja izmena: Februar 25, 2014, 05:45:25 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže nester

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 557
  • Age: 44
  • Lokacija: teslic,republika srpska
  • Karma: +26/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gti,3bg v5 4motion
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #187 poslato: Februar 25, 2014, 07:02:12 posle podne »
prije neke 3 godine u Bratislavi kolegu navy navela u 3 p.materine i doso sleperom u ulicu gdje nije mogo napred metra,dosla policija i izvela ga,preko travnjaka ga preveli da izadje i isli oko 7 km pred njim da ga odvedu na put gdje on trebo ici,eura kazne nije platio,logicno da ce neko ko dodje sa strane grijesiti a ne onaj ko zivi 20,30 godina u Bg. to da je neko iz Bg. radio bilo bi za osudu a neko ko dodje u godini 2,3 puta nezna dali je sledeca raskrsnica za 200 metara ili 2 km.druga stvar je sto neko stane da kupi cigare,jelo,pice a zaustavi sav saobracaj u traci

Van mreže Boki Mk3

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • ne brze od zivota...
  • Auto: Golf Mk3
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #188 poslato: Februar 25, 2014, 07:56:44 posle podne »
najvise sto mrzim je kad neko na ogranicenju 50, vozi 40 :) i to uglavnom bude zena :)))
Ko nema u glavi ima na google-u
Um caruje dok snaga ne popizdi... :)
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=55661.0

Van mreže Mare Wolf

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 464
  • Age: 34
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +26/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #189 poslato: Februar 25, 2014, 08:15:44 posle podne »
I mene nervira kad neki majmun  ukljuci sva 4 i stane ispred trafike na uglu raskrsnice par metara od semafora a 10 metara danje ima mesto da se parkira pop1  ...a u poslednje vreme sve cesce na to nailazim..... sto se zena tice sve je relativno... volan nije za svakoga a dozvole su mnogi pokupovali narocito otkad je polaganje poskupelo (svaka susa vozi nekog krsa) :)
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin can openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed-interest mortgage repayments....

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #190 poslato: Februar 25, 2014, 08:20:16 posle podne »
Nestere ja ne krivim takve situacije, radim u Višnjici gde svaki dan turski šleperi zaglave zbog toga što su pratili navigaciju ka Smederevu. Mučenici.
To je nešto drugo. Primere o kojima sam ja govorio je očigledan bezobrazluk. Nemoguće da ne znaš da je zabranjeno skretanje levo preko pune linije i 4 trake isto koliko je nemoguće da u sledeće dve ulice nećeš imati opciju da se okreneš regularno.
Najbolje da svi vozimo kao u Indiji i da se pozivamo na nepoznavanje raskrsnica koje su inače uredno obeležene saobraćajnim znakovima i saobraćajnim pravilima.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže nester

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 557
  • Age: 44
  • Lokacija: teslic,republika srpska
  • Karma: +26/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gti,3bg v5 4motion
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #191 poslato: Februar 25, 2014, 08:24:29 posle podne »
boki mk3 ima kod nas jos gore idu 30 na sat glavom i bradom panduri kroz grad i onda se docepaju malo boljeg puta pa ooopppp

Van mreže Boki Mk3

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • ne brze od zivota...
  • Auto: Golf Mk3
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #192 poslato: Februar 25, 2014, 09:44:04 posle podne »
kao sto rece kolega iznad  :26 nije za svakog volan  biggrin
Ko nema u glavi ima na google-u
Um caruje dok snaga ne popizdi... :)
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=55661.0

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #193 poslato: Mart 12, 2014, 12:47:48 pre podne »
Dolazim veceras kuci, naravno nigde mesta ispred zgrade za parkiranje. Gledam neki Senik parkiran na ulici, ali tako da PERFEKTNO zauzima 2 OZNACENA parking mesta na trotoaru. Pretpostavim da je neka Ćurka u obliznjem kozmetickom salonu kao i obicno. Udjem unutra pitam Da li je neciji ovaj Reno?
Ćurka: Da moj je, sta treba?
W: Da li mozete da se pomerite malo napred ili nazad kako bi mogao da se parkiram na jedno od dva parking mesta koje ste zauzeli.
Ćurka: Ne mogu sad, sredjuje mi nokte.
W: Ok, kad mozete?
Ćurka: Za nekoliko minuta
W: Ok sacekacu.
Cekao nekoliko minuta i setim se da posaljem sliku drugaru kako zenski retard parkira. Taman sto sam izvadio mob da slikam izlazi Ćurka i ljuto pita ZASTO MI SLIKATE KOLA?
W: Ma ja to nesto za svoju kolekciju jer me uvek fascinira ta zenska logika.
Ćurka: U cemu je problem?
W: Da li je moguce da ne vidis da si se parkirala na ulici i da si stala IZMEDJU 2 parking mesta da ne moze nijedno da se iskoristi? Vidis ove crte bele dole na podu? E sad da pitas dete iz prvog osnovne cemu ovo sluzi ono bi znalo odgovor.
Ćurka: Zabranjeno je parkiranje na trotoar.
W: Nije tacno, kose plave, zabranjeno je parkiranje na ulici kao sto si ti se parkirala, a ove bele linije oznacavaju parking mesto + gore imas saobracajni znak da je dozvoljeno parkiranje i za polupismene nacrtano kojim polozajem je predvidjeno parkiranje. Sa dva bocna tocka na ivicnjaku.
Ćurka: Mogao si da se uparkiras ovde izmedju
W: Nije poenta da se ja UGLAVIM izmedju tebe i ove krsine koju opet verovatno vozi neka curka sa aerobika vec da se parkiramo kako red nalaze da ja ne razmisljam da li ce za sat vremena opet neka debilana pokusati da se ugura pored mojih kola i da ih osteti.
Ćurka: Zasto mi slikas kola? To je zabranjeno
W: Nije zabranjeno, mogu da slikam sta hocu.
Ćurka: Jeste zabranjeno je, hoces da zovem policiju?
W: Ajde molim te. Evo cekam ih ovde. Zovi molim te kerove, samo jos oni fale za ovaj cirkus ovde. Zovi ih!
Ćurka: I sta prozivas zene, kao ti si neki vozac, hoces na crtu samnom, mozda sam ja bolji vozac od tebe
W: Ti si definitivno jedna od boljih vozaca to ne sumnjam, samo pomeri malo kola napred i sve je super
Seda Ćurka u kola i pomeri se 2m napred, izlazi iz kola psuje sebi u bradu i onda skapiram da pored onog odbranbenog stava koji svi imaju u danasnje vreme, a to je UVEK JE NEKO DRUGI KRIV I SAMO BEZOBRAZNO, sa zenskom osobom ne mozes da se raspravis nikada jer ona obraza nema, a batina se ne boji. Ona je lupala 10 gluposti u sekundi, ali je to nije omelo da samo blebece, besni, skace sa teme na temu bez obzira koliko se prethodnom recenicom blamirala i ispala glupa. Kao da se raspravljas sa vetrom zasto duva promaja.

Pricam sa drugarom, a on kaze da mu brat saobracajac ispricao scenu. Na raskrsnici regulise saobracaj i pokazuje zeni da prodje kroz raskrsnicu, ona kulira. On opet pokazuje ona nista. Sviraju svi iza nje, on dolazi do njenih kola kaze Gospodjo, pa vozite.
GDE DA VOZIM, PA JEL VIDIS DA JE CRVENO NA SEMAFORU????


Kako ti retardi zavrsavaju te vozacke...
« Poslednja izmena: Mart 12, 2014, 12:53:04 pre podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #194 poslato: Mart 12, 2014, 12:55:52 pre podne »
 lollol lollol lollol Kako tebe brate hoce sa retardima  lollol

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #195 poslato: Mart 12, 2014, 01:19:26 pre podne »
jebiga, nisi dovoljno zajeban.. a drugi problem je sto ulazis u raspravu, tu imaju prakse..
ja se secam blesavog komsije.. stoji nacrtano na ulazu u garazu NE PARKIRAJ.. znak, pise iznad i ispod slovima..
ja izlazim iz zgrade i vidim njega kako mrda zardinjeru od finih 100ak kila.. ne moze dzipa da provuce kako je curka parkirala 206icu.. obicno ima mesta za 2 kola.. ali eto... genije je genije..
posle 30ak minuta zezanja sa time i provlacenja bi svako normalan otisao.. oni malo manje normalni napravili neku stetu na autu.. ovaj je parkirao iza nje, potrosio jos 30min da namesti zardinjere nazad da ne moze da makne i seo u kafic na pivo da saceka da dodje i vidi..
dosla je plavusa, kokoska.. trt levo, trt desno.. pa na telefon.. pa trt levo-desno.. pa pita jel neciji x6 ovaj?.. MOJ! .. jel mozete da pomerite.. NE MOGU LUTKOOO!.. i nastavi s pivom.. ona je pokusavala da se objasnjava fino, ruzno, da preti, da zove kurtu i murtu.. zvala je parking servis, oni ne mogu nista.. njegov prilaz, njegov auto.. taj auto je stajao od petka uvece do ponedeljka ujutru kad je morao da otvori za posao..
ja liku platim pivo kad god ga vidim jer je carina xD

ovde su meni veci problem penzioneri nego zene.. propise ne jebu 2%.. pogotvo prvenstvo prolaza.. u fazonu, ja imam 8 banki, auto vredi 200e , udri ako hoces, svejedno mi je vec... vole da cirkaju.. jedan je krenuo da vozi levom stranom i stao na raskrsnici.. pa sam mu 5 minuta objasnjavao zasto necu da ga obidjem, nego ima da se prestroji kako treba.. i misli sta radi pre nego sto ubije nekog.. malo malo pa izadju na autoput kontra smerom..
lollol

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #196 poslato: Mart 14, 2014, 05:36:48 posle podne »
Krećem danas na posao, obiđem krug oko auta, kad zadnji branik blago izgreban par cm. Pogledam Fabiju pored i ona izgrebana u toj visini.
Pitam u prodavnici dve žene čija je ovo Fabija?
Ć: Moja!
-ogrebali ste mi auto evo ovde
Ć: Nisam ja (a govori iz prodavnice)
- pa evo i vi imate ogrebotinu u istoj visini preko prljavštine znači da ste skoro imali kontakt.
Ć: Nisam ja nigde mrdala sa kolima.
-Ja sam sinoć parkirao ovde vi ste bili iza mene baš tu gde i sad, a ispred je bio mercedes plave boje. Jutros nije bilo nijednih kola oko Golfa sad ste opet vi tu parkirani.
Ć: Nisam ja nigde išla samo do banke!
- ?!? Pa jeste išli ili niste, odlučite se. Ja znam da ove Fabije jutros nije bilo ovde kad sam se probudio.
Ja joj pokažem trag na njenim kolima, ona uzme rukom i obriše prljavštinu i tragove kontakta.
Ć: Evo vidite da nema tragova.
-Dobro sad to uradite i na mojim kolima... Ne može? Zato što ste moja kola izgrebali.
Izlazi valjda vlasnik te prodavnice sa 2 zuba u glavi (ženska je radnica) koji krivi sve što se parkiraju ispred prodavnice iako je označeno parking mesto iako moj Golf nije ispred prodavnice već 5m niže.
Klasika već viđena milion puta. Samo bezobrazno i negiraj sve. Obraza nema batina se ne boji. Razlog, uzrok i posledice nisu ni bitne.
- Dobro izbili ste mi minimum 20evra iz džepa, najgore je što vi udarate tuđa kola, a toliko ste dobri vozači da ni ne primećujete, a posle ne želite ni da preuzmete odgovornost.

Džabe se natežem sa ciganima, samo neko sranje ću da napravim za 20e
Što je najgore sinoć se razmišljam u pola noći da se preparkiram ko za baksuz to neko mesto ne volim tu da parkiram, ali kad sam došao samo tu bilo mesta. I ne preparkiram se. Previše budala, ali baš previše ima.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6854
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #197 poslato: Mart 14, 2014, 05:49:38 posle podne »
Wele   lollol  lollol  lollol  , ti si bas Sretan covek ... ;)


nema sta zene polako ali sigurno preuzimaju Primat -postaju dominantne u svakom pogledu ...

za koju godinu sve kucne poslove ce verni Muzevi Obavljati ...  batine
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9783
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #198 poslato: Mart 14, 2014, 07:38:55 posle podne »
@Wele


Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #199 poslato: Mart 14, 2014, 11:31:22 posle podne »
Weleeee... pa ti si bre magnet za budale!  lollol