Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2705910 puta)

0 Članovi i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15460 poslato: April 24, 2014, 10:25:42 pre podne »
Igore ja se nadam da nisi ozbiljan
Novinar skoro da je upucen o cemu pise. Prvo cena nije 90din vec je 83din trenutno. Drugo da je prosao kroz matematiku video bi da je jos uvek isplatljivo. Trece novinaru je u interesu da napise senzaciju, a ne istinu tako da ovaj clanak ima tezinu sastava o prirodi i drustvu deteta iz treceg razreda osnovne.
Odavno je odredjena politika da drzava otima sto vise i da je isplatljivost plina na granici sa dizelom. Tako ce da bude i ubuduce. Dugorocne beneficije koristenja TNG drzavu ne zanimaju. Sutra kad budemo vozili na struju na neki nacin ce biti i to oporezovano do maksimuma kroz razne neke agencije i nove zakone.
Ono sto mene odvraca od plina jesu razni atesti, reatesti, dazbine i jos milion gluposti koje ce da izmisle u medjuvremenu koje ponizavaju ljude te samo iz tog razloga ne bi ugradio plin.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15461 poslato: April 24, 2014, 10:29:08 pre podne »
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15462 poslato: April 24, 2014, 10:30:24 pre podne »
sto se plasis, lakse se upali benzin nego plin... ima jako "uzak" AFR gde je uopste zapaljiv. tehnicki kad bi napunio celu kucu plinom i upalio sibicu ne bi se nista desilo..
*pricam hipoteticki, ne isprobavati
lollol

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15463 poslato: April 24, 2014, 10:38:57 pre podne »
Poliću,meni pričaš.Šta misliš kako je meni u Jugiću punom TNG.  lost006
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15464 poslato: April 24, 2014, 10:55:07 pre podne »
Hahaha pa ja sam mislio da ste vi normalni. Ajde brzo obojica na YT i gledajte testove sa kolima na benzin i sa kolima na plin sta se desava kad ih zapale i sta se desava sa direktnim udarcem u rezervoar plina. Ili pitaj kolege koliko je opasan TNG
Pri tome udises nikotin svaki dan, a brine te plin :) Tebi treba dati sluzbeni TNG auto kao terapija za odvikavanje od pusenja
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5027
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15465 poslato: April 24, 2014, 11:13:02 pre podne »
Ti da pitas nekoga??? Pa sad si me razocarao. Skoro sam mislio da pokrenem inicijativu da Wikipedia promeni ime u Blejdopedia. Ja sam taman hteo pitati za jos neki savet oko dece, posto vidim da si u kontaktu sa decom i da si upucen, ja takve mogucnosti nemam, pa bi rado cuo jos pokoju od tebe kako odgajati decu koju nemas. Ovu koju imam mi je lako, nego tu koju nemam mi je nepoznanica. Reci mi onako iz iskustva kad kenjaju retko, a zuckasto jel to od kupusa iz sarme ili lose varenje mleka?
Kako ide raspored vakcina? Sta je najbolje za temperaturu? Do kad ispadaju mlecni? Kojim danima je dezurna Tirsova, a kojim institut Vukan Cupic? Od koje godine je najbolje operisati krajnike? Koliko placas obdaniste, a koliko van skolske aktivnosti? Koliko cesto radite sportski pregled? Gde radite analizu krvi i mokrace? Koliko vremena ti potrosi odvezi-dovezi akcije? Koju hranu treba izbegavati, a koju pojacati? Za sta su talentovani, za sta nisu?
Ajde odgovori za dobrobit svih nas koji nisu u kontaktu sa decom vec smo culi za njih na televiziji da postoje. Podeli poneki roditeljski savet, pa da nam krene bolje u zivotu.

Ti si legenda brate  lollol lollol lollol Nek si ziv i zdrav 100 godina.  :26

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Marko011 Mk4

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3898
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +113/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk4
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15466 poslato: April 24, 2014, 11:36:35 pre podne »
Hahaha pa ja sam mislio da ste vi normalni. Ajde brzo obojica na YT i gledajte testove sa kolima na benzin i sa kolima na plin sta se desava kad ih zapale i sta se desava sa direktnim udarcem u rezervoar plina. Ili pitaj kolege koliko je opasan TNG
Pri tome udises nikotin svaki dan, a brine te plin :) Tebi treba dati sluzbeni TNG auto kao terapija za odvikavanje od pusenja

Mislis li zaista da je tako sa uredjajima koji su ugradjeni kod nazovi "Majstora"(Pere, Zike, Mike...) koji budze sve i svasta(ja ih znam koliko hoces)? Pojedinci misle da su se toliko uvestili da sami ugrade plin kod sebe, nakon skupljenih delova od 5 neregistrovanih auta i nekoliko kracih sustreta sa majstorima za plin. Oni nisu ni svesni da su potencijale "kamikaze" u saobracaju. Svaka cast servisima koji su ovlasceni i imaju sertifikat za rad ali malo je takvih. Vecinu ljudi koje znam a imaju ugradjen plin vise provode vremena po majstorima neko u autu,

To bi i sam trebao da znas... Koliko imas bobina u gepeku i koliko si protokomera promenio do sada?(ovo nema veze sa majstorom vec sa autom koji je napravljen da radi na benizin a ne na piln. Cveletu svaka cast kako radi)
Nothing is impossible !!!!!

Van mreže Giche

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2001
  • Age: 48
  • Lokacija: Kacarevo
  • Karma: +22/-7
  • Pol: Muškarac
  • Ne brze od zivota!
  • Auto: Polo 6N
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15467 poslato: April 24, 2014, 12:35:33 posle podne »

Van mreže AleksandarBL

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 234
  • Age: 31
  • Lokacija: Бања Лука, Република Српска
  • Karma: +5/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 SDI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15468 poslato: April 24, 2014, 01:08:05 posle podne »
 batine

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15469 poslato: April 24, 2014, 01:53:53 posle podne »
 :46    :53



Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15470 poslato: April 24, 2014, 01:56:55 posle podne »
Hahaha pa ja sam mislio da ste vi normalni. Ajde brzo obojica na YT i gledajte testove sa kolima na benzin i sa kolima na plin sta se desava kad ih zapale i sta se desava sa direktnim udarcem u rezervoar plina. Ili pitaj kolege koliko je opasan TNG
Pri tome udises nikotin svaki dan, a brine te plin :) Tebi treba dati sluzbeni TNG auto kao terapija za odvikavanje od pusenja

Mislis li zaista da je tako sa uredjajima koji su ugradjeni kod nazovi "Majstora"(Pere, Zike, Mike...) koji budze sve i svasta(ja ih znam koliko hoces)? Pojedinci misle da su se toliko uvestili da sami ugrade plin kod sebe, nakon skupljenih delova od 5 neregistrovanih auta i nekoliko kracih sustreta sa majstorima za plin. Oni nisu ni svesni da su potencijale "kamikaze" u saobracaju. Svaka cast servisima koji su ovlasceni i imaju sertifikat za rad ali malo je takvih. Vecinu ljudi koje znam a imaju ugradjen plin vise provode vremena po majstorima neko u autu,

To bi i sam trebao da znas... Koliko imas bobina u gepeku i koliko si protokomera promenio do sada?(ovo nema veze sa majstorom vec sa autom koji je napravljen da radi na benizin a ne na piln. Cveletu svaka cast kako radi)
Ova priča nema veze sa temom koliko je sam plinski uređaj bezbedan. Nije priča o kućnim radinostima već o fabričkim proizvodima sa sertifikatom. Pogrešno si priču razumeo. Ja govorim o uređajima koji proizvode svetski priznati i sertifikovani proizvođači plinske opreme. Za kućne radinosti služi atest i saobraćajna policija.
Jednu bobinu sam kupio čim sam uzeo auto pre nego je plin bio na njemu. 30e
U međuvremenu sam kupio crvene bobine od Golfa 5 GTI, tako da imam rezervni set. Ako nekome treba potpuno ispravan komplet original bobina - dogovorićemo se :) Protokomer sam zamenio na Cveletovu sugestiju pre par godina. Ispostavilo se da je moj protokomer ispravan, a za taj novi dobio sam pare nazad od prodavca (kupljen preko beja). Tako da od tih misterioznih kvarova koje si naveo meni za 50.000km se nije ništa desilo.
Ti što vise po majstorima su verovatno oni što neće da plate dobrog majstora već će komšija da skarabudži nešto od lešine, pa onda vrzino kolo. Uostalom i da odu kod majstora, kakve veze ima? Pa i to je uređaj koji se kvari čak i nakon garantnog roka od tri godine, ali cena popravke je opet zanemarljiva na uštedu koju ostvari u periodu eksploatacije.
« Poslednja izmena: April 24, 2014, 02:20:39 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže pirke12

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 872
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +37/-18
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15471 poslato: April 24, 2014, 04:32:43 posle podne »
Marko, kad bi neko od tih tvojih poznanika ugradio plin na ispravan auto ne bi imao nikakvih problema, ali kad ugradis plin na auto koji ni na benzinu ne radi naj srecnije eto problema u najavi.

Naravno da ima svega i svacega i da svako gleda da ustedi i prodje jeftinije, ali na kraju imas vise problema i das vise novca nego da si sve radio redom i kako treba.
Golf 1 Cabriolet

Van mreže kargus

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1083
  • Age: 51
  • Lokacija: Zaječar
  • Karma: +27/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15472 poslato: April 25, 2014, 05:45:48 posle podne »

Van mreže Marko011 Mk4

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3898
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +113/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk4
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15473 poslato: April 25, 2014, 08:33:53 posle podne »
Ovo je sigurno od air ride :)
Nothing is impossible !!!!!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15474 poslato: April 25, 2014, 11:08:37 posle podne »
Ili Rusi koji su sami napravili mini nuklearni reaktor. Ili su sproveli creva kroz kabinu, kao neki sa ovog foruma. Svacega ima.
Nije da kola na benzin nikad nisu planula i to bez ikakvih modifikacija. Vidjao sam licno nekoliko puta.

Imas na YT milion snimaka kako se rezervoar sa TNG ponasa pri direktnom plamenu, jakom udarcu, visokoj temperaturi, odvaljenom siguronosnom ventilu, pogodjen metkom, zapaljivim metkom, pancirnim metkom... i NIKAD ne dolazi do eksplozije.
Jedno su fobije, a drugo su tehnicka resenja koje obican narod tesko moze da prihvati. Ja ne krivim nikoga sto ima odredjenu averziju od TNG, ali je bezveze da se sire neistine kao opravdanje za licne strahove. Bar danas na internetu sve moze da se vidi.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže dule73

  • VW Driver
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1968
  • Age: 50
  • Lokacija: Nikšić-Crna Gora
  • Karma: +55/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15475 poslato: April 26, 2014, 08:39:50 posle podne »
Jeli ovo Lukina dvojka na prodaju ili je slična?

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/218789#

Van mreže denyl

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 923
  • Age: 30
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Karma: +41/-7
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Fabia vRS
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15476 poslato: April 26, 2014, 08:41:30 posle podne »
To je valda bivsa dvica od clana @gti20...

Van mreže dule73

  • VW Driver
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1968
  • Age: 50
  • Lokacija: Nikšić-Crna Gora
  • Karma: +55/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15477 poslato: April 26, 2014, 08:42:53 posle podne »
Učinje mi se da je Lukina a onda je lažni oglas. I ova je  wub

Van mreže denyl

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 923
  • Age: 30
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Karma: +41/-7
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Fabia vRS
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15478 poslato: April 26, 2014, 08:47:11 posle podne »
Jako je lepa  formidable

Van mreže Limited

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2469
  • Lokacija: Montenegro
  • Karma: +45/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: IMT 539
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15479 poslato: April 26, 2014, 09:02:13 posle podne »