Autor Tema: Klaparanje / tandrkanje negde iza table  (Pročitano 3820 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ogish4

  • VW Početnik
  • Poruke: 158
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon mk3 1.2 TSI 2017.
Klaparanje / tandrkanje negde iza table
« poslato: Februar 12, 2023, 04:15:18 posle podne »
Kod mene sve neki fantomski problemi/zvukovi.

Iz cista mira se pojavio neki zvuk koji kao da dolazi negde iz sredine table, iza negde, tu gde je multimedija pa iza... Sve sam uradio sto sam mogao a zvuk se cuje kada usporavam, tipa dodjem negde do trece prema drugoj i najcesce tada cujem taj zvuk...

Je l ima neko ko bi mogao da mi izvadi multimediju i proveri tu pozadi da li je sve pricvrsceno kako treba?

Da li moze zvuk da se prenosi negde od auspuha ?

Van mreže bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1228
  • Age: 37
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: Klaparanje / tandrkanje negde iza table
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2023, 05:35:20 posle podne »
Ne bi vjerovao od kuda zvuk moze sve da prenosi! Ja zamalo krenuh da vadim tablu zbog male bocice koja se pomjerala na kocenje i lupkala u ladicu ispod mog sjedista lollol lollol

Van mreže Ogish4

  • VW Početnik
  • Poruke: 158
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon mk3 1.2 TSI 2017.
Odg: Klaparanje / tandrkanje negde iza table
« Odgovor #2 poslato: Februar 13, 2023, 03:10:40 posle podne »
Brate, ja sam bolestan sto se tice bilo kakvih zvukova a VW (Seat) su za to ocigledno stvoreni.
Jos kako je zima krenula, svaki dan sam 2 sata u garazi jureci raznorazne cvrcke !!

Juce sam ovim povodom skidao okvir cajgera koji zveci i krcka pa sam stavljao sundjer itd.
Videcemo da li se ovaj zvuk izgubio, nisam jos siguran.
Sad' hocu da izvadim multimediju da vidim tu pozadi sta se desava i da i tu malo tapaciram... ali nemam one kljuceve za vadjenje.. i tako, uvek neka igranka.

Van mreže bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1228
  • Age: 37
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: Klaparanje / tandrkanje negde iza table
« Odgovor #3 poslato: Februar 13, 2023, 04:23:49 posle podne »
E jbg, znam, imam golfa, nije strasno ali ima sitnica ali zato imam i audija, tu je vec druga prica...njemu fabricki dodje "tapacirano" na dosta djelova i plastika unutra

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13677
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Klaparanje / tandrkanje negde iza table
« Odgovor #4 poslato: Februar 13, 2023, 04:38:58 posle podne »
Brate, ja sam bolestan sto se tice bilo kakvih zvukova a VW (Seat) su za to ocigledno stvoreni.
Jos kako je zima krenula, svaki dan sam 2 sata u garazi jureci raznorazne cvrcke !!

Juce sam ovim povodom skidao okvir cajgera koji zveci i krcka pa sam stavljao sundjer itd.
Videcemo da li se ovaj zvuk izgubio, nisam jos siguran.
Sad' hocu da izvadim multimediju da vidim tu pozadi sta se desava i da i tu malo tapaciram... ali nemam one kljuceve za vadjenje.. i tako, uvek neka igranka.
Nisi vozio Renoa pa ne znaš šta je muka sa cvrčcima. biggrin

Van mreže bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1228
  • Age: 37
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: Klaparanje / tandrkanje negde iza table
« Odgovor #5 poslato: Februar 13, 2023, 05:59:37 posle podne »
Ja imam i neku mrtvu lagunu 2006 pa nije ni primaci kao insignija sto sam imao sluzbenu 2018g tako nesto...ljudi to ne biste vjerovali...krstaris 80km/h otvorenim putem, fatas lagano krivinu, a ona brate... kad pocne da joj se lomi unutra onaj centralni dio oko mjenjaca, imam osjecaj da se tockovima pregazi ta plastika ne bi se tako cula...jedino sto je na to auto valjalo donekle je sto je bila 2.0t 250ks, a ni to nije bilo nesto vau nego vise onako zvuci.. i sa rucnom na prednjim tockovima bonk bonk...ili je tako napravljena da u voznji reaguje, uglavnom je pod rucnu nisi mogao baciti!
« Poslednja izmena: Februar 13, 2023, 06:02:12 posle podne od strane bogdanPG »