Autor Tema: Centralna brava problem!  (Pročitano 799 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Centralna brava problem!
« poslato: Januar 23, 2016, 10:39:05 posle podne »
Radi se o Passatu B5 2000 godište. E ovako, krenuo sam da upalim svetla u kabini, i ispadne mi onaj mali prekidač koji se pomera da se svetla upale. Kad sam došao kući, gledam kako bih ga vratio, i skinem komplet kućište svetla, i ne mogu da skontam kako da ga vratim, ima neki mali pleh u koji ulazi prekidač ali je on labav, lako spada sa toga, i kad se vrati nije kao pre. Ajd reko raspitaću se po internetu kako da namestim, i probam da zaključam kola ključem, neće. Zaključam sva vrata na suvozačevoj bravi, otključam tako, i probam sad ključem i opet neće. Šta da radim, šta sam zajebao? Hvala unapred, molio bih vas za brze odgovore, da sredim to što pre, popizdeo sam na sebe  :angry: :angry: :angry:

Da napomenem, ne rade ni podizači stakala, pretpostavljam ni ostala elektronika, svetla i lampice na km satu rade normalno.
« Poslednja izmena: Januar 24, 2016, 04:34:17 posle podne od strane Darko80 »
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13676
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Centralna brava problem!
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2016, 11:53:05 posle podne »
Osigurac?

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: Centralna brava problem!
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2016, 11:55:19 posle podne »
Iskreno se nadam da jeste, pošto to ne bi trebalo da bude neki problem. Možda ima neko slično iskustvo, pa reko' da znam tačnije  wacko
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Centralna brava problem!
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2016, 12:00:23 pre podne »
Kada skidao ambi svetlo sigurno si zakačio masu, osigurač definitivno... idi probnom lampom redom i proveravaj jednu i drugu stranu osigurača.

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: Centralna brava problem!
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2016, 12:06:23 pre podne »
Laknulo mi  :48 Ako jeste osigurač lako ćemo, sad mi ostaje ambijent svetlo, kako da vratim taj prekidač, opet će ispasti pa ću opet spaliti osigurač
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!