Autor Tema: Fabricka muzika u golfu IV  (Pročitano 1708 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Fabricka muzika u golfu IV
« poslato: Maj 16, 2010, 11:02:00 pre podne »
Imam u Golfu IV fabricki radio-kasetofon i cd player (odvojeni dekovi) i imam par pitanja u vezi njih.
1. Radio - kasetofon mi se sam gasi na svakih sat vremena, pretpostavljam da se moze nekako iskljuciti ali ne znam kako;
2. Radio mi ne bira sam stanice, odnosno kada ukljuciim automatsko biranje stanica on pronadje jednu ili dve stanice i stalno se vrti na njima. Kada ukljucim biranje stanica preko funkcije SCAN pronadje vise stanice ali ne sve (uporedjivao sam sa drugim radiom koji imam u dvojci);
3. Na cd player-u mi ne radi osvetljenje oko dugmeta EJECT pa me zanima postoji li mogucnost da se promeni sijalica ili dioda.
Svaka pomoc je dobrodosla... Unapred hvala. biggrin
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricka muzika u golfu IV
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2010, 01:15:09 posle podne »
to sa stanicama je ili losa antena ili je ukljucena neka funkcija tipa TP,AF,Local, a ovo sto se gasi sam mi vec lici na neki kvar,ako imas kod najbolje da ga skines sa napajanja da se resetuje pa probaj , mozda se nesto i resi , a sto se Cd playera tice verovatno ti je crkla sijalica, a to moze neki elektronicar da ti zameni

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricka muzika u golfu IV
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2010, 02:25:12 posle podne »
Pokusacu to sa resetovanjem, valjda ce se nesto poboljsati, a pokusacu i da ovaj radio iz dvojke povezem sa antenom na cetvorci pa cu videti da li je antena u pitanju. A ovo sto se gasi na svakih sat vremena mi ne lici na kvar, jer se gasi na svakih 59 minuta, kao da je tako programiran.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.