Autor Tema: Prekidac ili sta vec???  (Pročitano 2850 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže adslfanatik

  • VW Početnik
  • Poruke: 120
  • Age: 42
  • Lokacija: Bor
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
Prekidac ili sta vec???
« poslato: Mart 28, 2011, 10:16:17 pre podne »
Passat B3 1.8monopoint, imam Lovato plinski uredjaj koji prebacuje na plin sa preko 2000 obrtaja, e sada kad dam kontakt i prekidac je u polozaju da pali na benzin a prebacuje na plin tek na broj obrtaja, desava se da cim nastavim dalje sa okretanjem kljuca da mi odmah cakne kod prekidaca i prebaci na plin i upali uz sekund verglanja i dodavanjem dasa na papucicu, sta bi moglo da bude? Uredjaj je igradjen nema jos godinu dana i jos je pod garancijom ali bih morao iz Bora da ga vozim u Nis ( gde je i ugradjen)..., i jel i taj prekidac spada pod garancijom? I da se nadovezem ovde sa jos jednim pitanjem: dijagnostika za ovakav auto 92godiste, gde ima u okolini Bora i koliko se krece cena dijagnostike da se uradi?

Van mreže soloymi

  • VW Početnik
  • Poruke: 22
  • Age: 44
  • Lokacija: Beograd, Banovo brdo
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Prekidac ili sta vec???
« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2011, 01:16:56 posle podne »
Koji prekidac je u pitanju? oznaka i slicno? verovatno je do prekidaca koji je rastelovan ali mora prvo da kazes koji prekidac je u pitanju da bi mogao neko da pomogne...
Dobar glas se nadaleko ?uje... ali pendrek bolje odjekuje...

Van mreže adslfanatik

  • VW Početnik
  • Poruke: 120
  • Age: 42
  • Lokacija: Bor
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Prekidac ili sta vec???
« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2011, 12:50:25 posle podne »
Resen prekidac-los kontakt buksne.

Van mreže Sale85

  • VW Početnik
  • Poruke: 45
  • Age: 38
  • Lokacija: Jagodina
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Prekidac ili sta vec???
« Odgovor #3 poslato: April 21, 2011, 03:49:56 posle podne »
kazi mi molim te kako si skontao da je prekidac u pitanju???i ja kazem mom majstoru da mene to zeza on kaze nije....jel ima da se kupe buksne negde da sam zamenim jer on ocito nema blage veze....

Van mreže adslfanatik

  • VW Početnik
  • Poruke: 120
  • Age: 42
  • Lokacija: Bor
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Prekidac ili sta vec???
« Odgovor #4 poslato: April 22, 2011, 12:10:07 posle podne »
Kad sam pritisnuo tastercic-dugme za prebacaj na plin, uhvatio sam ga tako da sam ga prstima drzao odozdo a palcem pritisnuo dugme i vidim da je tad cekao da tek na broj obrtaja prebaci na plin sto je ok, i onda sam skinuo- odvojio plastiku sa buksnama-kontaktima i video da je jedan kontakt iskrivljen tj.sabijen, malo sam mucio muku da ga izvucem i ispravim ali kad sam to odradio posle je sve bilo ok. Znas kazem buksne ali nisu klasicne vec na njih nailaze iglicasti kontakti, mozda je tako i kod tebe. Citajuci razne forume o problemima sa prebacivanjem, problem sa prekidacom stavljaju tek na 3-4 mesto ali kod mene je bio bas problem u prekidacu tj.kontaktu. Znaci mene je posluzila sreca da ga provalim, ili je mozda nesto drugo zezalo pa vise ne zeza ali ja sam otklonio taj prekid u kontaktu i sada nemam problema. Pozz

Van mreže st.giappe

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 387
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Prekidac ili sta vec???
« Odgovor #5 poslato: April 22, 2011, 01:31:05 posle podne »
masa, neka...