Autor Tema: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks  (Pročitano 9830 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2010, 07:54:00 posle podne »
Pitanje je tek postavio, neko bi mu se pre ili kasnije javio.
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže zverko

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 357
  • Karma: +1/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #21 poslato: Maj 20, 2010, 08:00:15 posle podne »
polako , polako... ne srdi se... niko te ne diskriminise samo ti ukazuje na pogresan pristup.
ajde da probamo ovako. BRC servis... pa? inzenjer koji radi u BRC servisu... pa? ne znam dal me kapiras. miodrag petkovic... pa? nikako nije relevantan podatak a to sto si ti izneo i sto nazivas cinjenicom jednostavno to nije. Svi Z-tec motori mogu da rade na TNG sa dodatkom FlashLube aditiva a mogu cak i bez njega...
znaci, nema potrebe za ironijom i nema potrebe da verujes svakom sta ti kaze a pogotovo ne onima sto isticu svoju titulu. primera radi ovaj ovde IvanT je takodje inzenjer masinstva pa to retko ko zna jer on covek to ne istice. ovako da ga vidis reko bi da je i osnovnu zavrsio na mufte ali, kad progovori deluje nacitano  lollol

dakle, niko tebe nece da banuje, niti da te tera, nitida ti zabrani pristup . jednostavno ima ovde ljudi koji nesto znaju i sad dodjes ti i kao reko mi pera iz BRC-a i to je cinjenica....razmisli malo ;)

Van mreže IvanT

  • VW Početnik
  • Poruke: 53
  • Age: 48
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • http://www.lovatogas.co.rs
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2010, 08:25:46 posle podne »
@ivan1984:  dakle, da rezimiramo, ...za mazdu 6, 1.8 nikako ne preporucuju ugradnju plina, bar su meni tako rekli... posle ovako neceg napisanog mozes da ocekujes samo djon i to da izvines, govnjiv. zasto, ko ne preporucuje, ko je tebi to rekao? nadam se da kapiras poentu ovog mog proseravanja za koje si samo ti i niko drugi kriv.


E ovako, zvao sam 3 BRC servisa, pa potom inzinjera koji radi u BRC-a i zove se Miodrag Petkovic (mogu ti poslati br preko pp ako mi bas ne verujes). Ako ovo nije dovoljno relevantan podatak onda ovaj forum nije za mene i molim administratora da me zauvek iskljuci i dozivotno zabrani pristup.

Nisam imo nameru da coveku pkvarim kupovinu, vec sam samo izneo cinjenicu, moze da se desi a i ne mora. Veca je sansa da se ne desi, gledajucu iskustva ostalih clanova foruma.

Ni malo mi se ne svidja nacin na koji reagujete, nije ni malo korektan.
A pritom, decku niko nije odgovorio na post do danas. A danas, nakon mog posta, brdo nekih poruka sa raznoraznim pljuvacinama po meni i mom postu.
Imam osecaj da se ovde novi clanovi foruma malo diskriminisu. Nije to ok...

Ako nisam u pravu jos jednom molim administratora da me banuje i dozivotno zabrani pristup ovom forumu.
Hvala


Imenjace, ja necu mnogo pametovati i pisati o razlozima zbog kojih "inzinjeri" u nasem BRCu hoce ili nece da ugradjuju gas u pojedine modele automobila. Mazdin 1.8 motor je pravljen za gas... http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&editSearch=&lang=en&export=ALSO_EXPORT&sortOption.sortOrder=ASCENDING&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=&maxMileage=&fuel=LPG&ambitCountry=&zipcode=
....eto rezultata na brzinu. Tacno je i to da postoje motori kod kojih se javlja VSR, ali je takodje jako bitno poznavati i razloge zbog kojih dolazi do VSRa.
Autogas mozda deluje jako jednostavno i tacno je da uredjaje ugradjuje svaki taxista koji je vozio Zastavu na gas, ali sa tehnicke strane tu postoji puno zackoljica koju nazalost vecina servisera ne poznaje, a mali je broj onih koji su spremni da uce (sujeta je cudo).

Sto se foruma tice, naravno da svako ima pravo na svoje misljenje ali o tehnickim temama ne treba raspravljati sa stavom "...cuo sam od prijatelja...", vec je potrebno izneti cinjenice koje govore u prilog tome. Nema potrebe za povisenim tonom i molbom za Ban, forumi i postoje da bi se razmenila misljenja, a u ovakvim temama se uvek nadje neko ko je dovoljno strucan kako bi razresio dileme. Ja cu se truditi da vam uvek pomognem u svim temama koje su vezane za autogas, tuning, dijagnostiku.... kako bi se forum podigao do visokog strucnog nivoa i kako bi smo uvek imali do kraja razresene probleme.  ;)
2002 VW Passat 1.8T LPG
http://www.lovatogas.co.rs

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #23 poslato: Maj 20, 2010, 10:37:32 posle podne »
Ama ljudi, ne srdim se. Zvao sam coveka, razgovarao sa njim. Ono sto je on meni rekao je da moze ali nece da daju garanciju. Ja ga pitam zasto? A on meni, zato sto npr posle 20.000km moze da dodje do havarije motora. pominjao mi je hladjenje ventila itd...  Da se razumemo, je ne tvrdim to, vec prenosim informaciju koju sam dobio od coveka. Ako mi ne verujes mogu ti stvarno dati njegov broj da ga pitas. Nisam strucan po tom pitanju. Zato je Ivan T strucan pa moze demantovati tvrdnje BRC-a i kako kazes navodnog inzinjera.
Malo mi je zaparalo usi ono "Drugi post a vec tako" pa sam zato onako reagovao. Nije mi on isticao titulu vec su me uputili iz servisa na njega... ;)
Ali ajde da ne idemo vise u off, izvinjavam se ako je bilo teskih reci.
Drago mi je da smo se upoznali, kolege  ;)

Van mreže zverko

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 357
  • Karma: +1/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #24 poslato: Maj 20, 2010, 11:17:03 posle podne »
weletu zena davno nije dala a i on se i ne trudi da trazi vec samo sanja svoj novi auto i to kako ce da ga budzi... ne zameri mu... opusteno, nije sve kao sto izgleda ;)

Van mreže ivan.stojanovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 418
  • Age: 38
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 1.6 TDI BlueMotion
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #25 poslato: Maj 22, 2010, 11:52:57 posle podne »
Pozdrav,

iskreno me mrzelo da citam sta je pre ko rekao, ima dve strane, ali evo mog iskustva:

ja vozim golfa 2.0 115ks, isti motor kao taj pasat. Auto na plin ide super, nista losije nego na benzin, mozda minimalno. Sto se potrosnje tice, trosi isto kao na benzin, na otvorenom oko 6-7 litara (ali ne na autoputu). Na autoputu na nekih 140km/h trosi oko 8 litara. Po gradu nisam iskreno pratio, znam da trosi preko 12-13 sigurno (trosi cini mi se po prospektu 11 litara u gradu).

Samo se nadam da ti se nece desiti problem kao i meni i da ti pukne plasticna usisna grana :( Sekvent je ugradjen, ali je mator i dotrajao pa je malo pomesao benzin i plin.

Pozddrav!
Ivan Stojanovic
Golf Mk6 1.6 TDI BlueMotion

Van mreže djorici

  • VW Početnik
  • Poruke: 59
  • Age: 49
  • Lokacija: Pirot
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #26 poslato: Avgust 23, 2013, 11:43:29 posle podne »
Ja vozim pasata 2.0 85 KW na plin vec 2 godine i nemam problema,pisem iz licnog iskustva a ne reko mi burazer,cuo sam od prijatelja itd.