Autor Tema: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks  (Pročitano 9832 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže barbarez

  • VW Početnik
  • Poruke: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« poslato: Maj 19, 2010, 02:13:41 posle podne »
Interesuje me cena ugradnje auto gasa (patosna boca) u Passat-a 2.0i 2001 god. 116ks? Kako se pona

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #1 poslato: Maj 20, 2010, 11:19:03 pre podne »
Nemoj to da radis nikako. Ja sam cuo da su se ti motori katastrofalno lose pokazali i da je plin u njima totalni promasaj...
Ja ti nebih savetovao, ti kako hoces.
Ako hoces pasata uzmi 1.9 tdi, po meni pun pogodak.

Van mreže Igor_RS

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1008
  • Lokacija: Banja Luka - Beograd
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Passat driver
  • Auto: Passat 3C 2.0 TDI 170ks
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #2 poslato: Maj 20, 2010, 11:52:30 pre podne »
To je isti motor kao sto se ugradjivao u golf III GTI 8V i golf IV, taj motor se extra pokazao

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #3 poslato: Maj 20, 2010, 11:58:22 pre podne »
ja imam taj motor u MK4 i prezadovoljan sam, sto se tice plina neznam kako se ponasa ali nevidim zasto nebi radio dobro, ako se ugradi kvalitetan uredjaj kod dobrog majstora sigurno ce biti sve ok, mislim da IVAN-T radi te stvari, kontaktiraj njega na pm ili jos bolje nek napise on nesto u ovoj temi kao strucnjak, mozda ubedi i mene da stavim  biggrin

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #4 poslato: Maj 20, 2010, 12:12:00 posle podne »
To je isti motor kao sto se ugradjivao u golf III GTI 8V i golf IV, taj motor se extra pokazao

Moj drugar ga imao i zalivadio ga je brzo...
Barbarez daj zivota ti baci link da ga vidim i ja trazim pasata i bezao sam od tog 2.0 ko djavo od krsta...

Van mreže barbarez

  • VW Početnik
  • Poruke: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #5 poslato: Maj 20, 2010, 12:15:34 posle podne »

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #6 poslato: Maj 20, 2010, 12:25:18 posle podne »
Pa sta znam, ok izgleda cini mi se ali mene brine taj plin malo iskreno da ti kazem...

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #7 poslato: Maj 20, 2010, 12:38:45 posle podne »
ma sa sikventom ima da ide ko zmaj. das vise para vise stedi a manje servisa  ;)

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #8 poslato: Maj 20, 2010, 12:43:41 posle podne »
dodje covek iz vedra neba bez predstavljanja i 2. poruka mu je kako se on plasi plina na tom motoru  bicedobro

barbarez, ne gledaj ko ugradjuje plin za najmanje para, ako uzimas plin uzmi provereno
imas na forumu IvanT, pa da pitaj na PM sve o plinu za taj motor.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže barbarez

  • VW Početnik
  • Poruke: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #9 poslato: Maj 20, 2010, 12:45:30 posle podne »
Hvala ljudi. Idem sutra da ga vidim. Pozdrav
« Poslednja izmena: Maj 20, 2010, 01:06:34 posle podne od strane barbarez »

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #10 poslato: Maj 20, 2010, 02:16:28 posle podne »
dodje covek iz vedra neba bez predstavljanja i 2. poruka mu je kako se on plasi plina na tom motoru  bicedobro

barbarez, ne gledaj ko ugradjuje plin za najmanje para, ako uzimas plin uzmi provereno
imas na forumu IvanT, pa da pitaj na PM sve o plinu za taj motor.

Nije bez predstavljanja, pogledaj malo i videces. Decko je poslao poruku ja sam odgovorio, vi me demantujte argumentima.
Da nisam tako nesto napisao nikad mu niko nebi odgovorio...
Forum sluzi valjda za razmenu iskustava, ne znam zasto ides djonom, ali kako god...

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #11 poslato: Maj 20, 2010, 02:43:43 posle podne »
taj pasat je vec 2-3 meseca na prodaju, cena je ok al ga dobro pogledaj

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #12 poslato: Maj 20, 2010, 03:54:53 posle podne »
dodje covek iz vedra neba bez predstavljanja i 2. poruka mu je kako se on plasi plina na tom motoru  bicedobro

barbarez, ne gledaj ko ugradjuje plin za najmanje para, ako uzimas plin uzmi provereno
imas na forumu IvanT, pa da pitaj na PM sve o plinu za taj motor.

Nije bez predstavljanja, pogledaj malo i videces. Decko je poslao poruku ja sam odgovorio, vi me demantujte argumentima.
Da nisam tako nesto napisao nikad mu niko nebi odgovorio...
Forum sluzi valjda za razmenu iskustava, ne znam zasto ides djonom, ali kako god...
- nemas popunjen profil automatski nisi citao pravila ili ih ne postujes. Ne znam da li prodajes grozdje na pijaci ili ugradjujes plinski uredjaj u BRCu
- ovo gde se plasis plina na tom motoru ti je druga poruka na ovom forumu
- nijedan argument/iskustvno nisi izneo da je to losa kombinacija motora i plina. Kako da se demantuje argumentima recenica "Ja sam cuo da su se lose pokazali"?
- niko na tebe nije isao djonom, taman posla, vec sam ti samo skrenuo paznju na post u kojem nista konkretno nisi rekao, da ne kazem dovodio druge u zabludu. Da li si rekao totalno pogresno, saznacemo kad se oglasi neko ko se bavi ugradnjom plinskih uredjaja.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže IvanT

  • VW Početnik
  • Poruke: 53
  • Age: 48
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • http://www.lovatogas.co.rs
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #13 poslato: Maj 20, 2010, 04:41:55 posle podne »
Gledano sa tehnicke strane ne postoji SUS motor koji ne moze da radi na gas (ovo se odnosi i na dizel motore), a lose rade samo oni koji lose rade i na benzin ili disel. :)

VW motori od 2l i 115ks su stari, dobro provereni motori, cija je najveca mana mala snaga u odnosu na zapreminu motora, ali su upravo zbog toga to motori koji prelaze jako velike kilometraze. Postoji jedna serija tih motora ugradjivana u Golfa i Boru, koja ima problem sa kompresionim karikama, ali je to uglavnom otklonjeno u fabrickom recall-u.
Konkretno motor u ovom Passatu radi bez ikakvih problema na TNG i jako je zahvalan za ugradnju gasa, ali ovaj auto ima veci problem od tog motora......ne bih da nekome kvarim kupovinu, ali radi se o Englezu koji je prepakovan i nije zamenjeno sve sto je trebalo zamniti...ja to vidim sa fotki, a ako bih ga video uzivo nasao bih jos 20-ak dokaza.  ;)
2002 VW Passat 1.8T LPG
http://www.lovatogas.co.rs

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #14 poslato: Maj 20, 2010, 04:45:47 posle podne »
dodje covek iz vedra neba bez predstavljanja i 2. poruka mu je kako se on plasi plina na tom motoru  bicedobro

barbarez, ne gledaj ko ugradjuje plin za najmanje para, ako uzimas plin uzmi provereno
imas na forumu IvanT, pa da pitaj na PM sve o plinu za taj motor.

Nije bez predstavljanja, pogledaj malo i videces. Decko je poslao poruku ja sam odgovorio, vi me demantujte argumentima.
Da nisam tako nesto napisao nikad mu niko nebi odgovorio...
Forum sluzi valjda za razmenu iskustava, ne znam zasto ides djonom, ali kako god...
- nemas popunjen profil automatski nisi citao pravila ili ih ne postujes. Ne znam da li prodajes grozdje na pijaci ili ugradjujes plinski uredjaj u BRCu
- ovo gde se plasis plina na tom motoru ti je druga poruka na ovom forumu
- nijedan argument/iskustvno nisi izneo da je to losa kombinacija motora i plina. Kako da se demantuje argumentima recenica "Ja sam cuo da su se lose pokazali"?
- niko na tebe nije isao djonom, taman posla, vec sam ti samo skrenuo paznju na post u kojem nista konkretno nisi rekao, da ne kazem dovodio druge u zabludu. Da li si rekao totalno pogresno, saznacemo kad se oglasi neko ko se bavi ugradnjom plinskih uredjaja.

Nemam popunjen zato sto ne znam da ga popunim. Prodajem krompir, i jos po neko povrce, voce ne.
Druga poruka, pa??? Sta to treba da znaci? Imam li pravo na glas? To sto je druga mi ne daje za pravo da napisem nesto na forumu?
Boze sacuvaj da dovodim nekoga u zabludu, ja sam preneo informaciju kolegi sa foruma. Drugar je imao pasata sa tim motorom, plin u njemu, lose se pokazao coveku i prodao ga je. Do cega je ne znam.
Da, isao si djonom i opet ides i ne vidim u cemu je problem ako sam napisao u drugoj poruci da se ja plasim plina u tom motoru. Ja se plasim a drugi nek demantuju da se neosnovano plasim.
Poruke koje saljes mi zvuce bukvalno ovako: nov si, pazi sta pricas, zna se ko je stariji, nemas pravo glasa, moras da budes neutralan ako se tvoje misljenje ne poklapa sa nekim ko je vise od tebe na  forumu.
Kraj price sto se mene tice, ne zelim da se raspravljam oko gluposti. Shvatio sam poentu tvoje price, a verovatno i ostali na forumu.

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #15 poslato: Maj 20, 2010, 04:52:19 posle podne »
Gledano sa tehnicke strane ne postoji SUS motor koji ne moze da radi na gas (ovo se odnosi i na dizel motore), a lose rade samo oni koji lose rade i na benzin ili disel. :)

VW motori od 2l i 115ks su stari, dobro provereni motori, cija je najveca mana mala snaga u odnosu na zapreminu motora, ali su upravo zbog toga to motori koji prelaze jako velike kilometraze. Postoji jedna serija tih motora ugradjivana u Golfa i Boru, koja ima problem sa kompresionim karikama, ali je to uglavnom otklonjeno u fabrickom recall-u.
Konkretno motor u ovom Passatu radi bez ikakvih problema na TNG i jako je zahvalan za ugradnju gasa, ali ovaj auto ima veci problem od tog motora......ne bih da nekome kvarim kupovinu, ali radi se o Englezu koji je prepakovan i nije zamenjeno sve sto je trebalo zamniti...ja to vidim sa fotki, a ako bih ga video uzivo nasao bih jos 20-ak dokaza.  ;)

Rucna kocnica?

Van mreže barbarez

  • VW Početnik
  • Poruke: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #16 poslato: Maj 20, 2010, 05:56:17 posle podne »
Gledano sa tehnicke strane ne postoji SUS motor koji ne moze da radi na gas (ovo se odnosi i na dizel motore), a lose rade samo oni koji lose rade i na benzin ili disel. :)

VW motori od 2l i 115ks su stari, dobro provereni motori, cija je najveca mana mala snaga u odnosu na zapreminu motora, ali su upravo zbog toga to motori koji prelaze jako velike kilometraze. Postoji jedna serija tih motora ugradjivana u Golfa i Boru, koja ima problem sa kompresionim karikama, ali je to uglavnom otklonjeno u fabrickom recall-u.
Konkretno motor u ovom Passatu radi bez ikakvih problema na TNG i jako je zahvalan za ugradnju gasa, ali ovaj auto ima veci problem od tog motora......ne bih da nekome kvarim kupovinu, ali radi se o Englezu koji je prepakovan i nije zamenjeno sve sto je trebalo zamniti...ja to vidim sa fotki, a ako bih ga video uzivo nasao bih jos 20-ak dokaza.  ;)
boodala e stvarno nisam imao predstavu. Jel ti nije frka da mi ukazes na par tih stvari koje si primetio, cisto da znam u buduce, jer se stvarno ne razumem.
Pozdrav i hvala ti jos jedanput sto si mi skrenuo paznju da se ne zalecem i ne kupujem ga.
Imas pice.

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #17 poslato: Maj 20, 2010, 06:04:06 posle podne »
Gledano sa tehnicke strane ne postoji SUS motor koji ne moze da radi na gas (ovo se odnosi i na dizel motore), a lose rade samo oni koji lose rade i na benzin ili disel. :)

VW motori od 2l i 115ks su stari, dobro provereni motori, cija je najveca mana mala snaga u odnosu na zapreminu motora, ali su upravo zbog toga to motori koji prelaze jako velike kilometraze. Postoji jedna serija tih motora ugradjivana u Golfa i Boru, koja ima problem sa kompresionim karikama, ali je to uglavnom otklonjeno u fabrickom recall-u.
Konkretno motor u ovom Passatu radi bez ikakvih problema na TNG i jako je zahvalan za ugradnju gasa, ali ovaj auto ima veci problem od tog motora......ne bih da nekome kvarim kupovinu, ali radi se o Englezu koji je prepakovan i nije zamenjeno sve sto je trebalo zamniti...ja to vidim sa fotki, a ako bih ga video uzivo nasao bih jos 20-ak dokaza.  ;)


Jes da nije vezano za temu ali za mazdu 6, 1.8 nikako ne preporucuju ugradnju plina, bar su meni tako rekli. Moze da se ugradi ali BRC nece da izda garanciju na uredjaj. Zvao sam par servisa, izmedju ostalog i inzinjera u BRC-u i svi su mi isto ponovili.

Van mreže zverko

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 357
  • Karma: +1/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #18 poslato: Maj 20, 2010, 06:41:53 posle podne »
@ivan1984: ajde posto sam i ja nov ovde da ti ja kazem par reci pa da budemo na istom. to sto ti forum kapiras kao demokratiju je samo tvoj problem. opet je nas problem sto je internet ko papir i sto trpi sve. nauci da cuo sam i rekli su mi nije dovoljno relevantna osnova za bilo koju diskusiju pa ni ugradnju TNG-a. Znaci to sto si ti cuo nikoga ne zanima niti kome pomaze. To sto je tvoj drug imao problem sa tim motorom konvertovanim na TNG takodje nije ni malo relevantno za celu ovu pricu jer je on jedan od 100 koji su imali problem ali isto tako ima na hiljde koji nisu. Po tvom nicku mogu da zakljucim da si po godinama mlad, s toga, moj predlog, ucestvuj u konverzaciji ali sa pitanjima i a ne za sa zakljucima. do svega ovoga ne bi doslo da si se malo drugacije izrazio sa sve navodjenjem tog neslavnog provoda sa TNG-om. nije ni prvi ni poslednji. praksa je pokazala da ne treba birati auto prema uredjaju niti sam uredjaj za konverziju vec majstora. dakle, da rezimiramo, ...za mazdu 6, 1.8 nikako ne preporucuju ugradnju plina, bar su meni tako rekli... posle ovako neceg napisanog mozes da ocekujes samo djon i to da izvines, govnjiv. zasto, ko ne preporucuje, ko je tebi to rekao? nadam se da kapiras poentu ovog mog proseravanja za koje si samo ti i niko drugi kriv.

Van mreže ivan1984

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Cena ugradnje auto gasa u Passat 2.0i 2001.god. 116ks
« Odgovor #19 poslato: Maj 20, 2010, 07:47:27 posle podne »
@ivan1984:  dakle, da rezimiramo, ...za mazdu 6, 1.8 nikako ne preporucuju ugradnju plina, bar su meni tako rekli... posle ovako neceg napisanog mozes da ocekujes samo djon i to da izvines, govnjiv. zasto, ko ne preporucuje, ko je tebi to rekao? nadam se da kapiras poentu ovog mog proseravanja za koje si samo ti i niko drugi kriv.

E ovako, zvao sam 3 BRC servisa, pa potom inzinjera koji radi u BRC-a i zove se Miodrag Petkovic (mogu ti poslati br preko pp ako mi bas ne verujes). Ako ovo nije dovoljno relevantan podatak onda ovaj forum nije za mene i molim administratora da me zauvek iskljuci i dozivotno zabrani pristup.

Nisam imo nameru da coveku pkvarim kupovinu, vec sam samo izneo cinjenicu, moze da se desi a i ne mora. Veca je sansa da se ne desi, gledajucu iskustva ostalih clanova foruma.

Ni malo mi se ne svidja nacin na koji reagujete, nije ni malo korektan.
A pritom, decku niko nije odgovorio na post do danas. A danas, nakon mog posta, brdo nekih poruka sa raznoraznim pljuvacinama po meni i mom postu.
Imam osecaj da se ovde novi clanovi foruma malo diskriminisu. Nije to ok...

Ako nisam u pravu jos jednom molim administratora da me banuje i dozivotno zabrani pristup ovom forumu.
Hvala