Audi - Forum > AUDI kvarovi i popravke

Audi a4 b6 1.9 96kw 131ks trese na leru dok je hladan!

(1/5) > >>

Kojic1212:
Zdravo ljudi, ja sam nov na forumu imam audi a4 iz naslova, problem je sledeci auto kad ga upalim dok je hladan pomalo se stresa na momente u leru kad pocne da treska pipnem gas i pustim i obicno se smiri to traje povremeno sve dok ne dodje do 90c posle toga se ne trese uopste, auto ne dimi vuce dobro msm podjednako hladan i vruc, pali kako treba, jedino to sto se trese dok je hladan i da promeni se zvuk motora dok se trese, preko dijagnostike u parametrima dizni prikazuje da su dizne u redu msm  da su korekcije dobre, plivajuci zamajac je polovan ne lupa nema vibracije na papucici kvacila nesto minimalno na vecim brzinama, i kad pritiskam pedalu kvacila dok se tako trese nekad stresanje prestane a nekad ne, eto ako ima neko neki odgovor zahvalan sam unapred 😁

Desmo:
Kod mene na A3 8L se isto desava od kako sam ga kupio i zadnjih 50.000km tako. Kad se pritisne kvacilo ne trese i kad se zagreje prestane. Set kvacila jos uvek nije menjan. Isto ASZ

Kojic1212:
U dogovoru sam sa majstorom posle praznika da odvezem auto da pocupa dizne i da zameni gumice, i naravno da se prokontrolisu kad su vec izvadjene, tako da bar razjasnimo da su dizne dobre iako posle toga opet bude treslo onda smatram da je definitivno plivajuci. Jedino o cemu razmisljam da li moguce da ne valja plivajuci pa trese dok je hladan, ali kad se zagreje ne trese. Kad je na 90c radi savrseno bez ikakvih trzaja. I meni je ovaj problem vec godinu dana msm odkad sam kupio auto a presao sam do sada oko 15.000 sigurno. Ne znam da li uopste moze biti do neceg drugog. 🤣

Desmo:
Vozi to i ne diraj nista

Kojic1212:
Nervira me pogotovo sad sto je hladnije vreme pa duze treba da se dostigne 90c a leti se skoro i ne oseti toplo vreme😁

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju