Autor Tema: Letovanje 2012 - da li idete negde?  (Pročitano 44257 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #40 poslato: Jun 24, 2012, 11:08:41 posle podne »
sad sam se vratio sa ohrida , sve pohvale , jezero kristalno cisto , sobe na savakom koraku , kafici i restorani ,po zadnjem standardu , plaze na 5 km od ohrida da birras ,sve one hotelske , u samom ohridu i nisu bas , sve isto ko da si u grcku , samo voda nije slana i super je a kupanje ,cene kao kod nas ,a i sve nasi proizvodi ,sa sve scandall i svet plus magazini

topllo preporucujem

Ko je naviko na cene u BGd i NS, ima da bude odusevljen...
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže guluaz

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1213
  • Age: 39
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +23/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #41 poslato: Jun 24, 2012, 11:15:41 posle podne »
da da ,tai rad , ovde na jugu su ipak manje ,nego u bg,ns
i meni je trebo jedan rezervoar , do tamo i nazad i jos mi ostalo da se svrckam po gradu , par dana

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #42 poslato: Jun 25, 2012, 12:28:59 pre podne »
sad sam se vratio sa ohrida , sve pohvale , jezero kristalno cisto , sobe na savakom koraku , kafici i restorani ,po zadnjem standardu , plaze na 5 km od ohrida da birras ,sve one hotelske , u samom ohridu i nisu bas , sve isto ko da si u grcku , samo voda nije slana i super je a kupanje ,cene kao kod nas ,a i sve nasi proizvodi ,sa sve scandall i svet plus magazini

topllo preporucujem
jel i dalje prljavo svuda i svi pricaju shiptarski?
bio sam pre dve godine i bukvalno pobegao, nisam hteo ni da prenocim koliko mi sve bilo odvratno

Tasos mi je odlican, ali da se ja odmorim i da ne brinem za decu, Zlatibor je zakon. Gledas u nebo, gledas u travu i razmisljas o smislu zivota. Kao krava.  biggrin Pod Zlatiborom podrazumevam, Taru, Mitrovac na tari, Racu, Kremnu, Mokru Goru, Sirogojno, Tornik i predivne ljude koje niko nema. Ja sam odrastao na moru tako da mi more nije nista specijalno
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže @aca@

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 547
  • Age: 49
  • Lokacija: bgd
  • Karma: +9/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk4, pasat b5 1,9tdi
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #43 poslato: Jun 25, 2012, 12:36:33 pre podne »
sad sam se vratio sa ohrida , sve pohvale , jezero kristalno cisto , sobe na savakom koraku , kafici i restorani ,po zadnjem standardu , plaze na 5 km od ohrida da birras ,sve one hotelske , u samom ohridu i nisu bas , sve isto ko da si u grcku , samo voda nije slana i super je a kupanje ,cene kao kod nas ,a i sve nasi proizvodi ,sa sve scandall i svet plus magazini

topllo preporucujem
jel i dalje prljavo svuda i svi pricaju shiptarski?
bio sam pre dve godine i bukvalno pobegao, nisam hteo ni da prenocim koliko mi sve bilo odvratno

Tasos mi je odlican, ali da se ja odmorim i da ne brinem za decu, Zlatibor je zakon. Gledas u nebo, gledas u travu i razmisljas o smislu zivota. Kao krava.  biggrin Pod Zlatiborom podrazumevam, Taru, Mitrovac na tari, Racu, Kremnu, Mokru Goru, Sirogojno, Tornik i predivne ljude koje niko nema. Ja sam odrastao na moru tako da mi more nije nista specijalno
slazem se sa tobom wele tapsac ali ja prvo odem malo da se deca kupaju pa u povratku svratim na zlatar ko tece ubijem 2 do 3 dana i onda teskom mukom za bgd badmood
govorim tiho i nosim psa sa sobom

Van mreže guluaz

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1213
  • Age: 39
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +23/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #44 poslato: Jun 25, 2012, 02:05:17 pre podne »
svi pricaju makedonski i turski , mada se ne obazirem toliko , medju makedoncima sam opusten ,najsmesnije mi kad uvece pustim tv ,pa one njihove sihronizacije , od serije i filmovi , plakanje

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #45 poslato: Jun 25, 2012, 02:24:40 pre podne »
A jesi gledao nekad utakmicu s makedonski spiker? Frli go topkata na Mesiii .... i kaaakvo zabivanje vo gol na  Mesiiii.... lollol  neponovljivo

p.s. nema turski na Ohrid verovatno misliš na albanski?
nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže Cobrica

  • VW Početnik
  • Poruke: 143
  • Age: 41
  • Lokacija: Dorćol
  • Karma: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV TDI
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #46 poslato: Jun 25, 2012, 08:59:40 pre podne »
Grčka  -  Lefkada , sredina jula  B)

Van mreže sale-nis

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 354
  • Age: 39
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +13/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat 1.9TDI - 96kw
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #47 poslato: Jun 25, 2012, 09:59:51 pre podne »
GR:  Stavros (smestaj) - Vrasna, Asprovalta, Olimpiada (izleti) 09.07. - 21.07.  driving

Van mreže zemunac

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1417
  • Age: 51
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +40/-29
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V,C5,M3 ,Honda
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #48 poslato: Jun 25, 2012, 10:09:36 pre podne »
sad sam se vratio sa ohrida , sve pohvale , jezero kristalno cisto , sobe na savakom koraku , kafici i restorani ,po zadnjem standardu , plaze na 5 km od ohrida da birras ,sve one hotelske , u samom ohridu i nisu bas , sve isto ko da si u grcku , samo voda nije slana i super je a kupanje ,cene kao kod nas ,a i sve nasi proizvodi ,sa sve scandall i svet plus magazini

topllo preporucujem
jel i dalje prljavo svuda i svi pricaju shiptarski?
bio sam pre dve godine i bukvalno pobegao, nisam hteo ni da prenocim koliko mi sve bilo odvratno



I meni je tamo odvratno prljavo i neprijatno zbog siptara,bio sam skoro sluzbeno...ne bi letovao iako je jako lepo.
ONLY IN A
   |_Jeep_|
   (OlllllllO)

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #49 poslato: Jun 25, 2012, 12:08:03 posle podne »
ja cu biti od 20og u kotoru nekih 12 dana pa posle ili ostanem u budvi jos toliko il neka grcka srednji prsten na bum pa sta bude bude....

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #50 poslato: Jun 25, 2012, 01:30:36 posle podne »
Na Tasosu sam bio 2007., jako lepo, lepe plaže, čisto more, priroda... nema nekog noćnog života, kao na Zakintosu (2008.), a na Zakintosu su plaže takođe vrhunske a Jonsko more fantazija čisto(lepše je od Egeja)...Hanioti i Pefkohori više puta to je manje više poznato, a ove godine Zlatibor 10ak dana...
Земунчанин

Van mreže zemunac

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1417
  • Age: 51
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +40/-29
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V,C5,M3 ,Honda
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #51 poslato: Jun 25, 2012, 07:51:54 posle podne »
ja cu biti od 20og u kotoru nekih 12 dana pa posle ili ostanem u budvi jos toliko il neka grcka srednji prsten na bum pa sta bude bude....

mogli bi da se nadjemo jedno vece ili jedan dan,da ispijemo neko pivo dole...
ONLY IN A
   |_Jeep_|
   (OlllllllO)

Van mreže Cobrica

  • VW Početnik
  • Poruke: 143
  • Age: 41
  • Lokacija: Dorćol
  • Karma: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV TDI
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #52 poslato: Jun 26, 2012, 08:27:22 pre podne »
Na Tasosu sam bio 2007., jako lepo, lepe plaže, čisto more, priroda... nema nekog noćnog života, kao na Zakintosu (2008.), a na Zakintosu su plaže takođe vrhunske a Jonsko more fantazija čisto(lepše je od Egeja)...Hanioti i Pefkohori više puta to je manje više poznato, a ove godine Zlatibor 10ak dana...

Zakintos ima dobro more i prelepe plaže (npr. ona čuvena sa razglednica Navadjo- Shipwreck), nego mi bili smešteni u Laganasu... Bili smo zgranuti tolikom dozom primitivizma od strane ovih "svetskih" naroda. Npr. Englezi su kao pušteni sa lanca, noću je blaga anarhija po ulicama. Ali imaju i ova mala mirnija mesta, ako idem ponovo ići ću tako negde.

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #53 poslato: Jun 26, 2012, 08:47:18 pre podne »
lose si napisao, englezi jesu pusteni sa lanca,ono kao ti netreba. Da vidis sta rade po Amsterdamu svaki petak i subotu,nebi ti bilo dobro.
Oce neko na Afriicki kontinent na more il je daleko ?

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #54 poslato: Jun 26, 2012, 08:47:35 pre podne »
Bio sam u Argasiju, bulja je plaža, ali sam iznajmio auto pa sam sve plaže izoveravao, a Englezi-stoka seljačka...Kada sam vozio kola samo sam vodio računa da neko od tih pijanaca ne pređe sa bagijem u moju traku...Sakupi se uveče njih 10, kao čopor,pa idu kao sumanuti kroz grad, pijani, dobacuju, mangupiraju se...Laganas je baš za noćni provod(i za nekog ko ima živaca da trpi razularene Engleze), ima lepu plažu i onaj kafić sa onom jebačkom plažom na ostrvcetu, za bleju...Kada sam sedeo u nekom noćnom klubu, u Laganasu, neka naša ekipa iz Niša radila obezbeđenje, pa mi kaže jedan momak :''Očukali bi brate mi njih svako veče zbog takvog ponašanja, ali moramo da ih tolerišemo zbog gazde''.
Plaža u zalivu Kareta vrhunska, u mestu Aliki, a i u Laganasu je lepa i velika...Zakintos je baš dobar...
Čuo sam da je Kefalonija (veće ostrvo na severu) još lepša...
Земунчанин

Van mreže Cobrica

  • VW Početnik
  • Poruke: 143
  • Age: 41
  • Lokacija: Dorćol
  • Karma: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV TDI
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #55 poslato: Jun 26, 2012, 09:13:27 pre podne »
Jel si bio na onoj plaži na Zakintosu, mislim da se zove Sv. Nikola ili tako nešto... malo krupniji pesak i gde je ona mala crkvica sa leve strane. Oduševljen sam bio, a stvarno sam bio svuda. Idem samo na letovanja, zime ne jeb..  lollol

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #56 poslato: Jun 26, 2012, 09:42:33 pre podne »
Sve sam plaže izoveravao, išao sam avionom a tamo sam na 5 dana uzeo auto,ne mogu da se setim tačno svake plaže, bio sam pre 5 godina pa mi se meša i sa Tasosom i nekim drugim mestima....
Da je malo bolji standard išao bi možda i na zimovanje, ovako, ovog leta Zlatibor i to je to od odmora..
« Poslednja izmena: Jun 26, 2012, 09:44:12 pre podne od strane Fred Peric »
Земунчанин

Van mreže Cobrica

  • VW Početnik
  • Poruke: 143
  • Age: 41
  • Lokacija: Dorćol
  • Karma: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV TDI
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #57 poslato: Jun 26, 2012, 09:50:54 pre podne »
Bio pre dve nedelje nešto službeno gore na Zlatiboru... Znam da nije počela sezona ali ipak... za tih par dana povremeno prodje neki čovek tu i tamo. Šalim se ali je stvarno opao standard gradjana, pričao sa neki ljudima koji drže lokale kažu katastrofa, nemaju ljudi para. Velika je ponuda gore a nema tolike tražnje.
Tako da i ja idem samo na letovanja, ako se može... Štedi se tokom godine pa koliko se uštedi  B)

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #58 poslato: Jun 26, 2012, 09:56:02 pre podne »
2006., '07., '08. sam skupio pare za letovanje od nekih studentski poslova(rad u kafiću i td....), 2009. nisam išao a 2010. i 2011. već je bilo tesno, ali sam se iskombinovao za Grčku..ove godine teško ...Sledeće, ako Bog da, neki Skijatos, Krit, možda Turska ili u Nemačku na more biggrin
« Poslednja izmena: Jun 26, 2012, 10:00:20 pre podne od strane Fred Peric »
Земунчанин

Van mreže BorkoUE

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 351
  • Age: 38
  • Lokacija: Užice
  • Karma: +14/-11
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2012 - da li idete negde?
« Odgovor #59 poslato: Jun 26, 2012, 10:30:31 pre podne »
Bio pre dve nedelje nešto službeno gore na Zlatiboru... Znam da nije počela sezona ali ipak... za tih par dana povremeno prodje neki čovek tu i tamo. Šalim se ali je stvarno opao standard gradjana, pričao sa neki ljudima koji drže lokale kažu katastrofa, nemaju ljudi para. Velika je ponuda gore a nema tolike tražnje.
Tako da i ja idem samo na letovanja, ako se može... Štedi se tokom godine pa koliko se uštedi  B)

...Jeste buraz njima slabo,zato sto su navikli da zarade hiljade i hiljade eura po sezoni,navikli su da nema dan kad kafane nisu pune,i apartmani prazni.Jbg ljudi kriza je u celoj drzavi,ne mogu da ocekuju da ce da bude kao prethodnih godina.Ali opet veruj da posluju dosta dobro za ovo vreme...
Citat: gedora  Jun 18, 2012, 11:24:49 posle podne

evo i pekar gleda onaj snimak ni njemu nista nije jasno sto posto