Autor Tema: Golf 4 1.6 16v - gubi gas  (Pročitano 1211 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milanco

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd - Prokuplje
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Golf 4 1.6 16v - gubi gas
« poslato: Decembar 19, 2011, 11:21:43 posle podne »
Dešava mi se u poslednje vreme da mi auto izgubi gas u sred vožnje, kao da je nestalo gorivo. Prvih par puta je to trajalo po 1-2 s, a sada već i po nekoliko sekundi. Zadnji put mi je na auto-putu pri brzini od oko 80 izgubio gas sve dok nije pala brzina do nekih 50 i tek je onda nastavio da ide normalno. Inače, u pitanju je Golf 4 1.6 16v ,105 ks, 2002 god. Gledao sam skoro na dijagnostici, ali nije bilo nikakvih grešala. Da li može da se desi da je u pitanju filter za gorivo, pošto nije zamenjen, a ja sam prešao nekih 14.000 km otkako sam ga kupio, a pre toga ko zna kad je menjan. Iskreno, ne razumem se oliko, ali se nadam da je neka takva banalnost, da nisu u pitanju neke dizne ili neka teška elektronika, jer sam onda obrao bostan...

Van mreže Milan 1.3

  • VW Početnik
  • Poruke: 37
  • Lokacija: Pozarevac
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 4 1.6 16v - gubi gas
« Odgovor #1 poslato: Decembar 23, 2011, 03:42:06 posle podne »
Ja imam isti problem na golf 2 1991 1.3,ajnspric, idem normalno i odjednom izgubi gas,uspori pa cimne i nikako ne moze da se vozi. e sad jedan drug mi je pokazao foru,skinem konektor sa plavog davaca na racvi i ide normalno,ali posle moras da ga konektujes da bi uplio,a sta je u pitanju ne znam, menjao sam i taj davac i opet nista.Rekli su mi da za to treba da se ide kod auto elektronicara...