VW - Forum > Održavanje i servisi

Gde kupiti delove?

(1/179) > >>

Rogi:
Ova tema je namenjena za informacije o potraznji delova. Kome treba bilo sta od delova da ne bi otvarali nove teme za svaku sitnicu,neka postavi ovde pitanje!

Bez ikakvih komentara,samo informacije o otpadima,prodavnicama,itd..... Svaki suvisan post bice obrisan!

Rogi:
Pitanje postavio marko6 : "Gde ima da se kupi set za reparaciju podizaca stakla golfa4 ili samo ona dva plasticna klizaca gde se srafi staklo?"

DANDY : "ima po 900 dinara u gestu,,,,te plastikice koje klize po nosacu i u koje idu sajlice"

Prodavnica delova "Gest" Kneginje Zorke 58a. 011 /3440 266

Rogi:
nemanja7 "gde bi mogao da nabavim zabice za branik..malo sam cuknuo branik i pukle su 3 zabice pa ne znam gde da trazim...samo da nije po auto otpadima...

na Zrenjaninskom putu Krnjaca...Golas se zove radnja imaju sve od plastike ali bas sve...

link : http://www.golas.co.yu/kontakt/index.html

DANDY:
boske zarkovo 063-362-981 ima dijelova svasta nesto i ok leek
crni u stejanovcima kod sremske mitrovice 063-520-745 rastura strance
kaludjerica 0638343428 dovlace polovne dijelove od preko
overdrive dobropoznati, imaju od ptice mlijeko,,,,polovni dijelovi 065-400-7000

to su oni sa kojima sam ja imao dobra iskustva, imam preko 100 brojeva tel drugih, ali nisu pouzdani...

sto se tice novih dijelova jedan od odlicnih prodavaca je leek sto ima prodavnicu u garazama kod poste u vojvode stepe kod one vojne zgrade jedinstvo (gdje se onaj doktor bacio sa zgrade kad je upucao zenu) ali ne znam gdje mi je broje tel...

golfo:
Posto je rec o novim auto delovima,moram da preporucim firmu Golf komerc iz NS,dosta su korektini,cene su im ok i uvek su spremi da pomognu pa ako nekom nesto treba neka ih kontaktira na 021/530-053,063/526-851,063/8743523 vlasnik se zove Boro!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju