Autor Tema: Prednji tocak cvili sta moze da bude pasat b4  (Pročitano 3661 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ICE NP

  • VW Početnik
  • Poruke: 155
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +4/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b4
Odg: Prednji tocak cvili sta moze da bude pasat b4
« Odgovor #20 poslato: Jun 15, 2012, 12:08:59 pre podne »
Brate shvati da kod nas nema nista vise originalno i sve je samo ko ce koga da zavali posteno ti pricam.U Nemackoj bacaju nove gume koje su stajale u izlogu odredjeno vreme jer zbog atmosverskih uticaja izgube karakteristike i ljudi pametni nece da gube glave za sitno...U kvalitet protektiranih guma se sam uveri kad krenes niz ibarsku nacices sare odlepljene od slepera na svakih 10km.Sad sam pronadji sebe ovde. wacko driving driving driving. lollol

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Prednji tocak cvili sta moze da bude pasat b4
« Odgovor #21 poslato: Jun 15, 2012, 09:50:03 posle podne »
Brate shvati da kod nas nema nista vise originalno i sve je samo ko ce koga da zavali posteno ti pricam.

to je mozda karakteristicno za novi pazar, tako da naglasi svaki put kakva iskustva imas i sa kim.

Van mreže nemanja7

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1486
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd-Borca
  • Karma: +12/-10
  • Pol: Muškarac
  • Das Auto
  • Auto: Seat Leon 1.9 Seat inca 1.4
Odg: Prednji tocak cvili sta moze da bude pasat b4
« Odgovor #22 poslato: Jun 15, 2012, 10:17:21 posle podne »
Brate shvati da kod nas nema nista vise originalno i sve je samo ko ce koga da zavali posteno ti pricam.U Nemackoj bacaju nove gume koje su stajale u izlogu odredjeno vreme jer zbog atmosverskih uticaja izgube karakteristike i ljudi pametni nece da gube glave za sitno...U kvalitet protektiranih guma se sam uveri kad krenes niz ibarsku nacices sare odlepljene od slepera na svakih 10km.Sad sam pronadji sebe ovde. wacko driving driving driving. lollol

Gume su dobre iz poljske su cini mi se, nije do guma drugaciji bi zvuk bio ,da ima losih guma i lepljenih kao sto kazes bile bi jeftinije a ne kao ove i to se vidi dali je reparirana ,i nebi me zemljak zajebao sigurno ...

Van mreže Modus

  • Black shadow
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10259
  • Age: 44
  • Lokacija: Ljubljana-Prijedor (BiH-RS)
  • Karma: +214/-47
  • Pol: Muškarac
  • TDI Tako Dobar Izbor
    • VW-Club
  • Auto: Volkswagen Touran
Odg: Prednji tocak cvili sta moze da bude pasat b4
« Odgovor #23 poslato: Jun 16, 2012, 12:58:16 pre podne »
Suvišni komentari su obrisani.
Držite se teme.

Van mreže Milosh_Bgd

  • VW Početnik
  • Poruke: 163
  • Age: 41
  • Lokacija: Vozdovac - Brace Jerkovic
  • Karma: +11/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lubeničar B5.5
Odg: Prednji tocak cvili sta moze da bude pasat b4
« Odgovor #24 poslato: Jun 17, 2012, 01:20:48 pre podne »
Meni je na B4 cvilelo kao kazes kada je "majstor" slucajno priljubio onaj lim sa unutrasnje stane diska uz sam disk :D Drugi put mi je cvilelo kada je uginuo lezaj tocka.