Autor Tema: ispadanje poluosovine iz zgloba vw mk2  (Pročitano 8250 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jovankeba

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: ispadanje poluosovine iz zgloba vw mk2
« Odgovor #20 poslato: Mart 12, 2011, 03:06:21 pre podne »
ljudi,bio sam ja na centriranju (nisam odmah skapiro da j optika druga rec za centriranje  clap ) menjao kugle i selene...pregledani krajevi spone ...sve je ok,ali oni tamo ne podesavaju nagib tocka po vertikalnoj osi .... koliko sam razumeo....bilo mi je nesto -4,55 za levi i -0,5 za desni ...to su rezultati....od pree desetak dana...podesio mi je na -0.2 i za levi i desni koliko se secam...i postavio dijagnozu da je rukavac kriv  batine

Van mreže vladar

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 380
  • Age: 40
  • Lokacija: Nova Pazova
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2, 4, 5 + 5 DSG
Odg: ispadanje poluosovine iz zgloba vw mk2
« Odgovor #21 poslato: Avgust 26, 2011, 12:10:15 posle podne »
Citam ovo kod tebe jer ja imam neki drugi problem ( kineticki mi stalno puca ) al htedoh te pitati za to tvoje....
viljuske kada si menjao tj kupovao... jel su skinute sa dvojke pred tvojim ocima ili si ih kupio skinute? viljuska od trojke i dvojke je na oko ista, identicna... sve se montira normalno ali je trojkina za nekih 1-2 cm duza... ako je viljuska duza automatski ti izbacuje donji deo tocka ka napolju.... a samim tim ti je onda i poluosovina u odnosu na tu viljusku kraca. uzmi sam metar i izmeri kod nekog drugara dvojku, raspon od kugle do kugle, izmeri viljuske i sve to, pa proveri na tvom.... mislim, to i sam mozes.... a za viljusku ti kazem jer smo mi imali slicnu situaciju na golfu trojci... na kog je montirana viljuska od dvojke, pa je bila takva situacija... samo kontra :D

Van mreže jovankeba

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: ispadanje poluosovine iz zgloba vw mk2
« Odgovor #22 poslato: Januar 29, 2013, 12:33:48 pre podne »
ljudi,bili ste u pravu ,kraca poluosovina za 1 cm,stavljena druga pouosovina,,i vec dve godine poluosovina ne ispada iz zgloba:D amin ;)

Van mreže Nikola GTi

  • Nikola Mihajlovic
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1933
  • Age: 35
  • Lokacija: Jagodina
  • Karma: +34/-49
  • Pol: Muškarac
  • Golf u srcu GTi u krvi :)
  • Auto: Golfovi i a3
Odg: ispadanje poluosovine iz zgloba vw mk2
« Odgovor #23 poslato: Januar 30, 2013, 05:47:00 posle podne »
u covece sad ce dve godine kako si otvorio temu, dobro si se setio da napises sta je bilo u pitanju