Skorašnje poruke

Stranice: 1 ... 8 9 [10]
91
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato Maj 04, 2024, 09:25:11 posle podne »
Vrlo moguce sto kazes drug.Nekako tek posle velikog servisa sam osetio vibracije u leru.Ali u voznji lepo ide ne gubi snagu uzbrdo.Vozio kod 3 mehanicara i nista nisu nasli a meni u leru vibrira vise  od godinu dana.Menjo nosace na svoj rizik i nista nisam uradio i dalhe na volanu trese.Upozorio sam ih da dobro pogledaju poluosovine i glavcine i nista ne nadjose.Zglobove,lezajeve..plivajuci menjo pre 2 godine...Uglavnom kazu nije to strasno sto malo vibrira volan ali mene iritira.Letva ok i sve ali neko cudo jeste cim godinu dana pravi vibraciju.

Iritirajuce je.
92
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato Maj 04, 2024, 08:41:34 posle podne »
Ne bi smeo da trese. Jedino ako nije dobro uzupcen.
Jedan zub pa moze da pravi problem.
Ali kazes ide :rolleyes:
93
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Tresenje na vecin brzinama
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato Maj 04, 2024, 08:38:15 posle podne »
Zameni mesta felnama
Prednju na zadnju i to.....
Mozda je felna i dalje kriva a gume su ok
94
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Tresenje na vecin brzinama
« Poslednja poruka od strane Madison poslato Maj 04, 2024, 08:14:38 posle podne »
Zameni tu felnu ili je malo bolje izudaraj.
95
Golf 1 / Jetta / Odg: Jetta mk1 pocetak
« Poslednja poruka od strane Madison poslato Maj 04, 2024, 08:03:04 posle podne »
Super ispao enterijer.
Sta je sa obrtometrom? Tek sad vidim da je ispod nule, kao da je neko skidao i lose vratio.
96
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato Maj 04, 2024, 07:51:49 posle podne »
Ima li ko ideju sta bi moglo biti ako volan konstantno trese minimalno u leru?
Sve je zivo pregledano i nista nisu nasli.Cak sam na svoj rizik promenio nosace motora i i dalje imam tu vibraciju na volanu.Traje istim intezitetom godinu dana.Radjene dizne,plivajuci presao 70.000 km od zamene,veliki servis pre 40.000 km(da nije loss e uzupcen?)Cak samm i bregastu menjao pre 2 godine.Auto lepo ide ne gubi snagu.Voda,ulje sve ok ali vibracije na volanu ne popustaju .
Unapred hvala.
97
Motor, Menjač, Auspuh / Odg: Vakum ventili i gumena creva koja idu na njega za VW Polo!!!
« Poslednja poruka od strane cveki poslato Maj 04, 2024, 07:43:21 posle podne »


Da li je to magično sedmo crevo koje ide negde na bloku motora sa zadnje strane???
Molim za odgovor.
98
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Tresenje na vecin brzinama
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato Maj 04, 2024, 07:42:57 posle podne »
Pozdrav.
Kada vozim preko 130 km imam vibracije u voznji.Isao sam kod mehanicara i sve pregledano na trapu ok bilo.Salje me kod vulkanizera na ponovan pregled ovaj ustanovljava da mi jedna celicna felna. felsava i na balansu radi  ko jaje.Izudarao je nekim cekicem.Odem autoput i opet trese.
Ima li ko iz iskustva neko resenje?Zamenit felne?
To mi se desava kad sam stavio nove gume.Nije do guma
unapred hvala.Da li ima neko u Bg ko bi od vulkanizera to resio.Da nije balans masina losa ili ovaj nije popravio jajastu felnu?
99
Golf 1 / Jetta / Odg: Jetta mk1 pocetak
« Poslednja poruka od strane korun poslato Maj 04, 2024, 06:49:38 posle podne »
100
Golf 7 / Jetta / Odg: Golf mk7 GTI
« Poslednja poruka od strane Pekar poslato Maj 04, 2024, 03:34:53 posle podne »
cestitke za zenidbu  kolce
Stranice: 1 ... 8 9 [10]