VW - Forum > Golf 1 / Jetta

Golf Cabrio 16v

(1/319) > >>

Madison:
Epa ovako ljudi, danas sam pazario auto, u pitanju je golf mk1 cabrio GTI, 88. god, bio je sa k glavom, ali je stavljen karburator zbog plina. Od opreme je nekad imao kuku, sad nema ni to  lollol
Sasvim fino ide s obzirom da je na karburator i plin. Radi i na benzin odlicno sto me iznenadilo. Daleko je od dobrog stanja naravno, ali sam toga svestan.
Enterijer je uzasan, nema cak ni patosnice, prljav itd...
Mehanicki je sasvim solidan, nista ne lupa, nema lufta, krov je korektno zategnut, moguce da je fabricki jos uvek.

Ono sto me najvise nervira je prednji branik koji je bio udaren, pa je lose sredjen, i instrument tabla, koja je pola od dvojke, pola od keca...tj. tabla je od dvojke a ubudzen je u nju obrtomer od keca. Imao je nekad i board, rucica je tu. Ali, radice se sa strpljenjem i srediti sve, nadam se.

Evo slika sa oglasa, za vikend cu ga oprati, pa ce biti bolje slike:











E da, golfic ima neke crvene opruge, solidno je nizak i krut i sto je zanimljivo ima diskove i pozadi umesto dobosa, napred su ventilirajuci, tako da necu morati da prebacujem sa dvojke.

Fica:
A fino fino i u zdralje da ga vozis, i naravno lagano i natanane da ga sredjujes.

gedora:
kakvi su dalji planovi?

 pop1

MACNE_GTI:
Nek je sa srecom brate,da te lepo sluzi i da predjes mnogo KM..

kubura16v:
Srecno brate i polako sve redom,ima potencijala  mahac

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju