Autor Tema: Lampica ABS-Proklizavanje i trepcuca lampica grejac motora  (Pročitano 1340 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DanijelSD91

  • VW Početnik
  • Poruke: 87
  • Lokacija: Smederevo/Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 1.9TDI 2001 130KS 96KW
Lampica ABS-Proklizavanje i trepcuca lampica grejac motora
« poslato: Jul 02, 2022, 07:46:56 posle podne »
Pozdrav ljudi ,u pitanju je Audi A4 b6 2001 godiste 1.9TDI 130ks 96kw.
Da podelim problem sa vama i kako sam ga resio ...
Upalim auto odem do grada sve super funkcionise ,vratim se do auta upalim ga kad od jednom izbaci 3 zute lampice ,lampica ABS ,za proklizavanje , i trepcuca grejac motora  .
Dodjem kuci podignem haubu prvo ispitam grejace,sva 4 ispravna rade ,pogledam osigirace svi ok ...Nisam iskreno ni zagledao toliko auto kad u jednom trenutku zena upali auto krene u rikverc i kad prikoci ne radi centralno stop svetlo i donje levo i desno , ja rekoh ma mora da je neki prekidac.Odem do kolege kad dijagnostika izbaci da je crkao prekidac za stop svetlo .Tako da sam zamenom tog prekidaca od 1000 dinara resio problem,cim sam ga namontirao sve 3 lampice su se ugasile.U slucaju da se nekom desi slican problem neka prvo pogleda znaci zadnja stop svetla i ako ne rade znace u cemu je problem.Pozdrav i svako dobro. thumbup

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9781
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Lampica ABS-Proklizavanje i trepcuca lampica grejac motora
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2022, 10:20:09 posle podne »
  alealeee

Van mreže vllada

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 486
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Lampica ABS-Proklizavanje i trepcuca lampica grejac motora
« Odgovor #2 poslato: Jul 03, 2022, 10:25:29 pre podne »
Још једном је доказано да када светле лампице нешто се дешава и да треба отићи на дијагностику и решити пеоблем, неки пут једноставно, а неки пут компликовано, али увек прво дијагностика

Sent from my vw mk5