Autor Tema: Audi A5 B8/8T iskustva?  (Pročitano 442 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gospodinbozic

• VW Početnik
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant B7
Audi A5 B8/8T iskustva?
« poslato: Maj 15, 2020, 10:23:02 posle podne »
Pozdrav svima, nov sam na forumu, izvinjavam se moderatorima ako ova tema vec postoji, potrazio sam, nisam nasao.

Elem, interesuje me manje vise SVE sto znate ili mislite/culi ste o Audi A5 B8, prve generacije, dakle 2008-2012 valjda (posle toga ide restyling).
Konkretno 2.0TDI motor sa 170+ konja. Trenutno vozim A4 B7 Avant isto 2.0TDI (140hp) i zadovoljan sam.
Benzince ne bih polovne uzimao nikad, a preko 2.0 dizele ne bih iz ociglednih razloga, jelte.

E sad, hteo bih da me upozorite na neke moguce boljke, slabe tacke i to, iskustva s autom itd.

1. Kupe ili sa 5 vrata? Brinem se zbog delova limarije, mozda je lakse naci ove sa 4 vrata jer ih vidim vise na oglasima? A i prakticnost naravno.
2. Isplati li se juriti quattro verziju? (volim malo brzu voznju, da)
3. Razlikuje li se cena odrzavanja u odnosu na A4 B8, s obzirom da je to ista sasija i isti motor?
4. Cipovanje?
5. Frame-less prozori? Nigde konkretno nisam cuo da je to nekom prokisnjavalo ili se kvarilo, ali mozda vi nesto znate?

Dodajte bilo sta, cenio bih bilo kakvu informaciju.

Hvala!  thumbup
« Poslednja izmena: Maj 15, 2020, 10:26:48 posle podne od strane gospodinbozic »

Van mreže Ivan

• One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • Pol: Muškarac
  • Auto: WV/2N
Odg: Audi A5 B8/8T iskustva?
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2020, 12:34:48 pre podne »
Dobro došao...
U skladu sa pravilima foruma, neophodno je da pre započinjanja diskusije pročitati pravila: http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=159.0

Sledeći neophodan korak je predstavljanje: http://www.vw-club.rs/forum/index.php?board=9.0

Hvala na razumevanju!
VW Club