Autor Tema: P : Seat Leon 1p Cupra - Stage 1 300ks  (Pročitano 314 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže WilliamWallace

• VW Početnik
P : Seat Leon 1p Cupra - Stage 1 300ks
« poslato: Oktobar 03, 2019, 11:10:32 posle podne »
Pre no sto je stavim na polovne automobile, a da bi izbegao mucenje natezanja sa razno raznim, da probam ovde na forumu, a ako i ovde ljude ne vole duge oglase, onda do mojega… :)

Dakle prodajem Seat Leon 1p Cupru u Inferi Black Pearl boji Auto je kupljen nov u Porsche Adi 2008. godine, pred sam kraj, datum isporuke 09.12. 2008. Za clanove bivseg Seat Klub Foruma, poznavaoce, ovo je "Shomijeva Kupra", imala je svoju temu na nasem forumu. Imala je tri vlasnika, prvog, Shomija, do 90 hiljada, drugog do malo preko sto, u tom periodu ju je vozio I jos jedan lik, I treceg do 130000 km na koliko je sada. Nemojte misliti da je ovo mnogo, vecina Kupri kod nas kupljenih su promenile 10+. Auto nikada nije lupan, farban, sto je takodje retko, sva stakla su prva ugradnja "Pinkelton ..08". Za one koji ne znaju, a verujem da ih nema mnogo na ovom forumu, 1p Cupra ima identican motor kao Golf VI R, Scirocco R, Audi S3 i Audi TTS, pa obzirom da svi ti drugi automobil iz fabrike izlaze sa vise konja, ova Stage 1 mapa, koja je na ovoj Kupri, ne znaci da motor radi izvan optimuma, da se nesto sili, vec naprotiv, matene je greota voziti je na fabrickoj mapi.
Auto je na Bilstein B12 Sportsline kit-u, Bilstein B8 amortizeri na Eibach Sportline oprugama, ima K&N intake, usis. Kompetan izduv je radjen kod Pirketa, sa duplim izduvima pozadi. Auto ima brutalan zvuk pri ubrzanju, puca propisno na visok obrtajima, a ne usiljeno i elektronski  kao ove nove Fice itd… Aero branik je jedino vizuelno sto je promenjeno na autu, u originalu je imao "obican" Kuprin branik, ali, po meni, je ovo najlepsa kombinacija, posto mi Aero prednji branik izgleda malo "klinacki". U motor sam sipao najskuplje ulje, Marly VX2 Racing, 3000 din. litar., zasto, zato sto sam budala, ali i veliki ljubitelj Kupre 1p, a i uzeo sam je za sebe, a razlog prodaje cu predstaviti na forumu cim prije. Svi servisi su uredno upisani u servisnu, veliki servis je uradjen na 80000km, mali pre 500 km, tako da je auto bez ulaganja. Jediino zasta bi novi vlasnik mogao da se otvori je jedno dobro i kvalitetno poliranje, nije polirana od Somija, koji ju je, koliko se secam, samo jednom polirao. Auto je registrovan do juna 2020. godine

2.0 TFSI BWJ ima kais, I da, u pravu si u slucaju da je veliki servis odradjen delovima "upitnog"kvaliteta bilo bi preporucjivo uraditi opet veliki posle 50 hiljada, ali svi delovi su poruceni u Porsche-u, tako da je miran 90000km. Naravno, sve je to diskutabilno, svi mi imamo svoju filozofiju, po meni ne mora barem 20000km da se radi nista po tom pitanju. ako ne I 40000km. No, opet Kazem, sve je to diskutabilno I individualno.

Cena za kes je 8000e, moze delimicna zamena prvenstveno za neki manji gradski auto, tipa Ibica 6L. Imam samo par slika, onako za svoju dusu jer nije bilo u planu da se prodaje.

« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2019, 02:37:17 posle podne od strane lolazoca »

Van mreže WilliamWallace

• VW Početnik
Odg: Seat Leon 1p Cupra - Stage 1 300ks
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2019, 08:03:47 posle podne »
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15204635/seat-leon-cupra-stg-1

Posto sam nasao vrhunskog majstora nisam mogao da izdrzim a da je ne ispoliram, cena je I dalje 8000e. da, I stavio sam joj drugi set felni, ovu tamniju varijantu bih da zadrzim za sebe, ali ako se buducem kupcu vise svidja onaj drugi, Boze moj.
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2019, 08:36:15 posle podne od strane WilliamWallace »