Passat B6 2.0 TFSI

Autor Tema: Passat B6 2.0 TFSI  (Pročitano 257 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Acikabl

• VW Početnik
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6
Passat B6 2.0 TFSI
« poslato: Avgust 12, 2018, 04:44:36 posle podne »
Pozdrav,

evo da predstavim svoj Passat B6, motor me je najviše privukao i mjenjač naravno, 2.0 TFSI, 147kw - 200ks, DSG mjenjač, 2006. godina. Kilometraza je 105000km, sa urednom servisnom knjigom i gotovo svim računima od prvog dana kad je kupljen. Od opreme ima kožu, šiber, dsg, alu felne 17 Monte Carlo, i ovo standardno tempomat, board comp. itd...  biggrin
Passat je amerikanac, pa ću morati raditi neke izmjene na njemu, prvo kilometar sat, možda zadnji branik, i još neke sitnice  driving

Van mreže mikula

• Hero Member
Odg: Passat B6 2.0 TFSI
« Odgovor #1 poslato: Avgust 12, 2018, 05:08:17 posle podne »
Dobar auto, dvanaest god a samo toliko km mi nije bas verovatno mada auto na slikama deluje bas ocuvano, garant ide super dsg plus 200 ks baca osmeh na lice, i cuveno pitanje za kraj, koliko trosi goriva

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Van mreže lolazoca

• Moderator
  • Master Member
  • Smrt je glavni stos , zato se i cuva za kraj
  • Auto: Sharan 2.0 TDI
« Odgovor #2 poslato: Avgust 12, 2018, 09:37:16 posle podne »
cestitam  :26

lep auto posebno mu to dodaju felne  thumbup

ako je amerikanac , koliko znam dok sam bio u Americi ...uglavnom je kod njih sve u Miljama e sad dali je 105.000 milja ili Km ...ali je dosta ocuvan
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Lepi

• Moderator
  • Master Member
  • Auto: Rabbit 2.5
« Odgovor #3 poslato: Avgust 12, 2018, 10:00:50 posle podne »
Svaka čast za auto druže. Lepo je očuvan.

Da te ne razočaravam ali ukoliko menjač nije menjan iz fabrike je izašo kao običan Tiptronic. Za Američko/Kanadsko tržište DSG je u Passat došo tek posle 2010 god, pre toga nije bilo.

Van mreže mur3633

• Sr. Member
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
« Odgovor #4 poslato: Avgust 12, 2018, 11:12:39 posle podne »
Odličan, još je američki model.
Baš je neobičan takav.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
TDI POWER

Van mreže Acikabl

• VW Početnik
  • Auto: VW Passat B6
« Odgovor #5 poslato: Avgust 13, 2018, 10:00:55 pre podne »
Dobar auto, dvanaest god a samo toliko km mi nije bas verovatno mada auto na slikama deluje bas ocuvano, garant ide super dsg plus 200 ks baca osmeh na lice, i cuveno pitanje za kraj, koliko trosi goriva

Pojma nemam što se kilometraže tiče, ako se nekom dalo sve ovo muljati oko računa, itd, svaka mu čast  biggrin
Ide stvarno super, a što se potrošnje tiče, kako se vozi toliko troši, na otvorenom se može spustiti čak do 7 litara, a grad ide i do 15 litara, neki prosjek, grad - otvorena je oko 12 litara benzina, što nije strašno za auto od 200ks, automatik mjenjač....

cestitam  :26

lep auto posebno mu to dodaju felne  thumbup

ako je amerikanac , koliko znam dok sam bio u Americi ...uglavnom je kod njih sve u Miljama e sad dali je 105.000 milja ili Km ...ali je dosta ocuvan

Hvala, jeste amerikanac, pa ima na bordu ono da se podešava, može prikazivati u miljama i km, kod mene stoji u km i ta je kilometraža, okolo ima tragova korištenja, ovi prekidači svjetala i prozora takođe imaju tragova korištenja, al sjedišta i ova ostala unutrašnjost je bukvalno kao nova...

Svaka čast za auto druže. Lepo je očuvan.

Da te ne razočaravam ali ukoliko menjač nije menjan iz fabrike je izašo kao običan Tiptronic. Za Američko/Kanadsko tržište DSG je u Passat došo tek posle 2010 god, pre toga nije bilo.

Hvala  :)
E pa vidiš to nisam znao, ja ništa mijenjao nisam tako da onda vjerovatno i nije DSG mjenjač  :11

Odličan, još je američki model.
Baš je neobičan takav.

Hvala  :)

Jel ima neko ideju šta raditi sa ovom instrument tablom, da li je zamjeniti ili šta, malo je nezgodno jer je u miljama, pa teško pratiti ograničenja brzine  :30

Van mreže mur3633

• Sr. Member
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
« Odgovor #6 poslato: Avgust 13, 2018, 10:05:07 pre podne »
Ja mislim da može da se ukodira da pokazuje km/h.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

TDI POWER