Autor Tema: Rucna kocnica passat b6  (Pročitano 393 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže stung1

• VW Početnik
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b6 sportline
Rucna kocnica passat b6
« poslato: Jun 28, 2018, 02:35:45 posle podne »
Drugari u pitanju je slijedeće. Otpustim rucnu na autu i ona se uredno otpusti ali ostane na istrument tabli da pisti upozorenje i da blinka lampica upozorenja. Skopcam na dijagnostiku i majstor mi kaze da je kao motor desni zaglavio i on mi kaže da se mora mjenjati. Pa bi moje pitanje bilo dali se mora bas odmah mjenjati ili moze biti da se može očistiti(razraditi) ili tako nesto, da odmah ne izliječem lovu jer nije bas jeftin. U pitanju je passat b6 2006.
Ako su dva muškaraca koji izadju iz jedne zene braca, onda su i dva muškaraca koji  udju u jednu ženu makar drugi rodjaci.

Van mreže Speedey

• Transporter
  • Sr. Member
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Rucna kocnica passat b6
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2018, 03:53:29 posle podne »
Vidim da si iz mog kraja. Imas na Piku reparaciju tvog motorica ukoliko je do njega problem https://www.olx.ba/r/22285296/352228, izace te sigurno jeftinije. E sad ako je sama celjust problem, treba samo reparirati celjust to je nekih 30ak KM gumica i jos ruke koliko ko uzme.

Van mreže stung1

• VW Početnik
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2018, 10:03:03 posle podne »
Hvala zemljace bacicu poruku da vidim koliko dodje.pozz
Ako su dva muškaraca koji izadju iz jedne zene braca, onda su i dva muškaraca koji  udju u jednu ženu makar drugi rodjaci.

Van mreže stung1

• VW Početnik
« Odgovor #3 poslato: Jul 04, 2018, 05:56:00 posle podne »
Da podijelim iskustvo. Problem rijesen kupovinom novog motorica jer je stari bukvalno pukao i unjega je usla voda. Novi sam nabavio uz pomoc kolege forumasa @limp19  buraz hvala jos jednom. Motor zamijenjen greske obrisane i sada sve radi ko bog. Prilikom crkavanja starog motorica sa njim je crkao i neki od osiguraca tako da je i on se morao zamijeniti da bi sve proradilo. majstor1 majstor1 majstor1 driving driving driving driving

Van mreže limp19

• Sr. Member
  • Auto: Passat 6
« Odgovor #4 poslato: Jul 04, 2018, 10:05:36 posle podne »
Hvala tebi drug sad samo  driving