Autor Tema: A3 8l 1.8t  (Pročitano 9843 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nebojsaGtd

• Sr. Member
  • Pol: Muškarac
Odg: A3 8l 1.8t
« Odgovor #80 poslato: Januar 07, 2019, 10:32:28 posle podne »
stiglo nesto da pravi drustvo audiju  biggrin GTI 8v nekad bio 1.8 EV uparen sa 9A menjacem. u planu okolo ostati GTI optika stari tip a motor neki malo moderniji Valjda ne smeta sto ovde pisem. Vec sam par delova prikupio Votex spojler VDO satice GTI lip Meku tablu u extra stanju trebam jos neke 14ke 8j pokupiti za njega i zender spojler i naci gti plitke branike.  :79
« Poslednja izmena: Januar 07, 2019, 10:34:05 posle podne od strane nebojsaGtd »
Poznaces me u mraku po felgama I turbaku… 1.8T

Van mreže Madison

• Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, mk4 GTI
« Odgovor #81 poslato: Januar 08, 2019, 02:37:27 posle podne »
Daj novu temu za dvojku, cestitam na kupovini. beer

Van mreže nebojsaGtd

• Sr. Member
« Odgovor #82 poslato: Januar 27, 2019, 01:05:04 pre podne »
Hvala Madison bice uskoro tema cim se pocne raditi na vozilu. Na otpadu naletim na ovo uzeo sam naravno ali tuzna sudbina mu je sto je svajcarac. Ide na prodaju tuto kompleto.

Van mreže nebojsaGtd

• Sr. Member
« Odgovor #83 poslato: Februar 12, 2019, 12:25:39 pre podne »
Malo je audi bio zapostavljen dok sam dvojku kupio I neke delove za nju prikupio sad sam je pauzirao da zavrsim audija pa cemo onda poceti s njom. Radilo se ponesto na audiju, poceo bio da zeza sa prvim jutarnjim paljenjem a I u vuci je malo zakazivao pa je odluceno da se pocupa ''Visak delova'' . Sve fino pocupano I blindirano N249,N211,SAI provucena nova vakum creva za regulator goriva i blow off. Skinuta i prednja folija radi puta u vasu drzavicu pa da me ne bi zezala vasa Milicija  biggrin . Uradjen atest plina i jos svasta ponesto. Sad se spremam iduci mesec kad otopli da se ofarbaju branici pragovi zadnja desna stranica i mozda hauba videcemo I Tomasonke al ne znam u koju bi ih boju verovatno ce ici u sjajnu crnu(najsjajniju koju nadjem a da je obicna)  biggrin Da ne bude bez slike

Visak delova

I jedna sa vw festa u Zivinicama od prosle godine (2018) meni jako draga.

« Poslednja izmena: Februar 12, 2019, 12:28:11 pre podne od strane nebojsaGtd »