Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 210321 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13064
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #580 poslato: Jun 27, 2017, 12:56:32 pre podne »
Bas sam imao u planu da posetim Frusku Goru za vikend, ali kad videh onu vrucincinu, plan se prebacio na jezerce kod Zrenjanina. :)
Malo me sad odvlaci ovaj uzan put, ali to mi je definitvno jedno od buducih destinacija. Hvala kao i uvek za ideje. beer

Van mreže markogti16v

  • VW Početnik
  • Poruke: 111
  • Age: 43
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gti16v
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #581 poslato: Jun 27, 2017, 06:28:54 pre podne »
Ima jezera i na Fruskoj Gori  biggrin

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9780
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #582 poslato: Jun 27, 2017, 10:12:40 pre podne »
Madisone sto ces u Zrenjanin? Idi u Sremske karlovce ako nisi bio. Srem je po meni lepsi od Banata

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13064
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #583 poslato: Jun 27, 2017, 11:08:01 pre podne »
Bio sam vec u Karlovcima, nisam nikad bio u Zrenjaninu, pa eto. Bas lep gradic i ono kupaliste Peskara je fino sredjeno. U povratku Carska Bara, al' se nekad dobro jelo...
Samo sto je Vojvodina smor za voznju, nigde krivine. :)

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9780
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #584 poslato: Jun 27, 2017, 11:21:20 pre podne »
Poteraj ga onda u povratku preko Vrsca, Kovina i Smedereva, dobar je put ima finih krivina oko Deliblatske pescare a put je nov.
Imas "usput" lepu kafinicu u Staroj Palanci ako volis ribu. (Sidro)




 Bela Crkva je isto blizu ima lepih jezera. Ako prolazis pici na Vracevgajsko
Taman mozes posle Smedereva autoputem ka Krusevcu

Eve ti ruta
https://goo.gl/maps/7dm4Jk8mexL2
« Poslednja izmena: Jun 27, 2017, 11:34:59 pre podne od strane Desmo »

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13064
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #585 poslato: Jun 27, 2017, 12:39:19 posle podne »
Bio sam proslog leta do Bele Crkve i Vrsca preko pescare, jeste zanimljivije za voznju. Belocrkvanska jezera su odlicna, imam i poznanike tamo.

A ja sam ti sad u Beogradu, zato se i vise krecem po ovim krajevima, ne bih bas zapucao iz Krusevca na dan u Zrenjanin. :)

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4817
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #586 poslato: Jun 27, 2017, 04:13:05 posle podne »
Travi bas taj wargas sto si ga uslikao je cetverotaktni 1.3 prekopiran od vw-a. prije nekih 15-tak godina su barabe kod nas ovdje ubacile dizel iz pola kao u Gavre u ovakvog wargasa
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #587 poslato: Jun 27, 2017, 07:31:46 posle podne »
Ima i kod mene u ulici jedan takav četvorotaktni wargas, neki matorac ga povremeno luftira ali se nikada ne vozi, bar kojiko sam ja primetio. Matirala je farba skroz ali se zato limarijski solidno drži sve ove godine.

Citat
svaka cast na slikama  tapsac uvek se odusevim kad udjem u tvoju temu :) steta sto se nisi provozao do Zlat. al bice prilika  beer 

usijao si krkelu nema dalje, formidable mnoge mladje kolege bi joj pozavidele  tapsac

Hvala.
A što se tiče Zlatibora, bio sam planirao da dodjem što sam i rekao Madisonu kada me je pitao kakvi su mi planovi. Medjutim, neposredno pred taj skup je u mom selu bilo olujno nevreme sa grmljavinom što je rezultiralo udarom groma u glavnu strujnu konzolu na kući a onda se sve to prenelo dovodnim kablom do strujomera gde je sve izgorelo. Sva sreća da se nije prenelo na stambenu instalaciju  yupi3ti ...

Nov orman, osigurači + prateća oprema me neplanski finansijski izula tako da mi je sve ostalo silom prilike palo u drugi plan  badmood ...

...

...
A što se tiče usijanosti krkele ... pa znaš kako, družim se sa Paulom, Damirom i Djuricom ... učim i prepisujem samo od najboljih forumskih stručnjaka  coilleo2tj ...

Nego, da trknem i završim putopis. Raspisao sam se kao da sam prešao 2000 km a ne samo 200  lollol lollol lollol ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #588 poslato: Jun 27, 2017, 09:53:51 posle podne »
Na iriškom vencu beše debela ladovina pa se tu malo rashladismo ja i krkela. Dalje nas put vodi kroz šumu pa je prijatnije za vožnju.

...
Cilj mi je Vrdnik ... banja bazen ovo ono, tu sam planirao malo dužu rehabilitaciju  :66 ...
Sad već gassiram solidnim putem,a takva je i većina puteva po FG tako da Madisone slobodno pali na tu stranu.

Gassss   driving a onda radi ručna ... neki novi momenti, nisam odavno prolazio ovim šorom. Levi migavac pa da vidimo šta se to krije iza krivine.

...
Mislim da je udaljeno 700m od glavnog puta ... kocka, cvrče zvrčci i odma znam da je fenseraj u pitanju ...

...

...
I bankina je fensi, zar ne ...

...

...
Hajde da vidimo šta je iza krivine ... ili iza okuke, što bi rekla naša braća ...

...
Ulaz u kompleks ...

...

...
Ulazim na parking a ono sve salonski primerci. Au reko gde ja to dodje, ovaj Mk4 beše najlosiji od svih parkiranih.
Sigurno ga vozi baba sera, nema ko drugi. Pa čak je i ona više uspela u životu nego ja  boodala ... ja se zakopao u Mk1 i to mi je vrh sveta  boodala ... daće valjda bog da i ja napredujem bar do Mk2 ...

...

...
Mesto je za svaku preporuku ... ali samo za one koji vole da se pokažu i da budu vidjeni tj za one što imaju mišljenje o sebi kao što ima onaj žabac cermit iz teme o kupovini vozila  lollol ...

Sve je besprekorno i uradjeno sa stilom ... ali meni ta atmosfera gde dominiraju veštački osmesi ne prija  :69 ...

...

...

...
Zahvaljujem se na gostoprimstvu i ćao zdravo ...
A u Vrdniku  yupi3ti clap tapsac ... udri brigu na veselje ...
Beše neki sabor, boka muzika samo tako ...

...
Vreme je da se pregrize neki q.rc, ceo dan se motalo a serva nema  boodala ... Roštilj na svakom koraku ali meni zapade kotlić u oči  celebrate. Viknem odma duplu porciju kad oni kažu NEMA.

... kako bre, nema ...
... to je samo za učesnike sabora, nije za prodaju. Imate roštilj preko puta ...

Ma neću roštilj, jedem ga svaki dan. Samo kotlić i ništa drugo. Promenim taktiku pa udarim na šlihtanje što je dalo pozitivne rezultate  :79 ...

...
Kotlić i ljuto idu u duetu, vidim ja kolko je sati. Merkam točionicu i razmišljam šta mi je činiti  :54 ...

...
Ma ko ga hebe, izvetriće do polaska kući. Nigde ne žurim.
Prilazim i vičem majstoru da natoči jedno zmijče, ali malo. Rekoh mu da vozim pa ne smem veliko.

Onda se u razgovor ubacuje čika u plavom ... MA ŠTA MALO, UZMI VELIKO. JEDNO SE TOLERIŠE  lollol lollol lollol ...

...
E onda mi se otvorila dizna  beer  ... ko drugo grlo na karbu kad poteram preko 3000 obrtaja  lollol ...
Posle drugog su mi sve bile tu i tamo ali posle trećeg su mi sve bile lepotice  lollol ...
Ona u zelenom je dobra da ljulja a ova plava da žulja ... mada kod one levo sam već imao prolaz, ta me je uveliko skidala pogledom  lollol ...

...
Onda sledi prekid filma, pivkana je učinila svoje. Ali je brzo i isparila.
Šetnja, djuska, bleja i kad su se misli izbistrile povratak za bg preko rume i šimanovaca. Na satu ravno 195 km.

Ima još brdo slika ali da ne smaram ...

Plivajući sa 5,5

...

...
4 MOTION ...

...
Kolega ...

...

...
...  mahac ... do sledećeg piskaranja ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #589 poslato: Jun 27, 2017, 10:04:33 posle podne »
Svaka čast!  :46

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #590 poslato: Jun 28, 2017, 12:43:25 pre podne »
  :46  celebrate   :75 Toliko od mene.  :45
« Poslednja izmena: Jun 28, 2017, 07:49:10 pre podne od strane Joca »
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #591 poslato: Jun 29, 2017, 06:12:03 posle podne »
Konačno malo i u ovaj kraj :) s obzirom da su putevi u Vojvodini uglavnom dosadni i ravni, i ja često kad hoću malo da se izduvam gas prema iriškom vencu i vrdniku :) ima lep vidikovac i mesto za rostiljanje i uzivanje na zmajevcu, prosao si tuda verovatno, to ti je kod onog račvanja levo vrdnik desno rakovac(taj spust prema rakovcu je bas extra za voznju).  driving

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #592 poslato: Jul 23, 2017, 06:18:59 posle podne »
I u mesecu julu smo se vozili na plinčugu  driving ...

Znate, to je ono gorivo koje se koristi  za kuvanje ... ali kada se doda par desetina evrića više i umesto poljaka ili turčina se ugradi oridjidji lovato, onda je to neka sasvim druga priča u kojoj je 100,000 km predjenog puta bez ikakvih zajebancija sasvim normalna stvar.

Nema ništa novo, sve po starom. Samo  driving :83 :dunk.

Pre neko veče pročitam par komentara pa se ubi od  lollol lollol lollol ... Tako i dobi ideju da sklepam ovo piskaranje, inspiracije na forumu je pretek.

Ovaj vikend je ugradnja diodica i triodica bila u drugom planu, isto kao i farbanje kočionih klješta. Pa da predjemo na stvar ... od svitanja do sumraka 400 km  driving ...

Ništa Evzoni, ništa Santorini ... matora je krkela za te poduhvate. Nije to za nas, meni i njoj je preostalo samo pilićarenje po sopstvenom dvorištu kako bi u slučaju potrebe vrlo brzo bili došlepani. Glavni krivac je ovaj 1,8 turbak što mi čekića ispod haube ... pričaju mangupi da ga koks hebe samo tako mada ja takvih problema nemam jer optima je keva ...

 :84 ... a što se tiče kokosa, baunti je tu i mama i tata  wub ...

Doručak u prirodi čim se pobeglo iz grada. Haubu koristim kao mikrotalasnu rernu za podgrevanje bajatih sendviča.

...
Prva jutarnja kafica u vw cafeu. Moje omiljeno mesto kada prolazim tom stranom sveta ...

...
Podmireni u full.u krećemo dalje. Zvrči mi mobilni pa u maniru savesnog vozača dajem desni migavac i stajem na proširenje pored puta kako bih se javio na tel. Obilazi me mk 2 sa velikom nalepnicom kluba na zadnjem staklu i pozdravlja sirenom. Ovim putem im odpozdravljam   congratulations ...

Stajanka u Svilajncu i poseta prirodnjačkom muzeju.

...
Parking je u okviru muzeja, nalazim hladovinu a onda vučem ručnu i puštam dobermana da čuva krkelu dok smo mi u razgledanju.

...
Ako nekoga zanima, ulaznica je 500 dinara a muzej za svaku preporuku. Svi primerci su u prirodnoj veličini.

...

...
Ova konstantacija mi je napravila paralelu izmedju nekadašnjih i ovih sadašnjih dinosaurusa. Nekada je bilo pravilo što veće telo to je mozak manji. A danas je što manji penis to veća kubikaža  big_boss ...

...

...
Obilazimo dalje ...

...

...

...
Bilo je tu još svasta nešto ali je ovo ipak vw club a ne čas iz biologije  lollol ...

...  :84 ... a jel vas zanima pogled sa terase na okolinu  :54 ...

...
 lollol lollol lollol kad je doberman spazio ovu bebicu pobegao je u tri lepe PM  lollol lollol . Ostavi mi krkelu na milost i ne milost ovih avetinja  lollol ...

...
Pradeda od foke, mada je možda i prababa. Jbg, nisam zagledao ispod repa  :) ...

...
JBT, komarci ko rode  :73 ...

...
Kremenkovi ljubimci ...

...

...

...

...
Ubismo sat vremena u razgledanju mada je i vrućina ubila nas dok je krkela čuvala stražu u ladovini. Popismo po gutljaj ladne vode sa izvora a onda trk dalje  driving ...

...
Put  nas je dalje vodio kroz prelepu prirodu a tako je i bilo tokom celog dana  driving :83 ...

...

Dragi čitaoci, sad sledi kratak EPP  lollol  a onda nastavak ture   driving ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #593 poslato: Jul 23, 2017, 08:23:51 posle podne »
Dalje nas je put vodio sve do manastira Manasija ...

...
Ovaj  put je i Travelmanka bila član posade. Dobija voljno dok se krkela manekeniše.  Jbg, zna se koje starešina vozila ... mada čitao sam u nekim temama kako su pojedinci pitali žene u kojoj boji da kupe kola  i koje felne da stave  lollol ..  boodala ...

...

...
Parkiram izlazim ovo ono kad eto već graja oko mene.
Navikao je čika Travi na sve to, tako je uvek gde god se krkela pojavi. Za prave ljubitelje uvek imam vremena i spreman sam da odgovorim na svako njihovo pitanje mada često i pomoslim kako bi bilo bolje da vozim mk7 jer bih tada bio skroz ne primetan  bicedobro ...

Pozdrav za ovaj mladi par, dao sam im preporuku za vw club gde mogu dobiti obilje korisnioh informacija i saveta.

...
Obilazak manastira ...

...

...

...
Osoblje ...

...
U predhodnom postu je bio čas iz biologije a sada je iz istorije  bicedobro ... Jbg, svi moji postovi su poučni pa tako i ovaj lollol lollol lollol ...
Bila neka grupa sa vodičem pa sam pustio uvo ... a sad se qrčim znanjem  lollol ...
Na postavljeno pitanje zašto su na manastirima vrata uglavnom uzana i mala, većina je uglavnom ćutala mada je bilo i raznoraznih komentara. Ispravan odgovor je da je to zbog turaka tj da bi bili onemogućeni da tokom svojih krvavih pohoda ulaze sa konjima u manastire i tamo skrnave njihovu unutrašnjost.

...

...
Upekla zvezda samo tako, već je blizu 40. podeoku.
Neko pritisne dugmence na klimatroniku i sve mu je potaman ... a sirotinja kako se snadje.
Čitam komentare pojedinaca da li sa ovim ili onim felnama smeju da idu tamo ili vamo na kupanje pa mi nikako ne bi jasno kako to da od veličine felne zavisi izbor destinacije za godišnji odmor. Munem ga u prvu, prebacim u kvatro of road a moje 13ice kopaju za sve pare. Jbg, imam najmanji na forumu ali se zato kupam na kojoj god plaži poželim ...

...
Padoše lonice ispod kolena same ... trk u vodu oma ... a potok žubori žubori žuboriiii ... Dobro, nije kao na Nikiana beaches ali je za sirotinju i ovo premija ....

...
Jedna morska, slikana sa pučine boodala ...

...
Tuširanje pranje presvlačenje a naposletku mazanje kopertonom da mi kvarcovanje ne bi preselo.
Iz off roada ga prebacujem na pozer mod a onda krkela asfaltom jedri dalje  driving ...

...

...
Znate ono ... sad malo promidzbeni program pa se vozimo dalje  ;) ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #594 poslato: Jul 23, 2017, 10:17:25 posle podne »
E jes bio merak u onim brzacima, rashladili smo se na keca  :25 ...
Jedrimo dalje, krkela samo pliva po onim krivinama i puteljcima pa tako i dodjosmo do narednog pit stopa.

PARK MINIJATURA je jedinstvena turistička ponuda ovoga kraja a i cele Srbije. Sastoji se od verne postavke srednjevekovnih srpskih manastira i starih srpskih kuća. Ima ih preko 100  thumbup ...

...
Parkiranje u hladu ... meni je svejedno gde ali gledam ove novokomponovane kako se biju za mesto jer će im se u suprotnom istopiti ona PVC krila i haube na suncu boodala ...

...
Ulazimo a ono tamo  wub ...

...
Deo postavke manastira ...

...

...

...

...
Stare srpske kuće ...

...

...
Bife sa pogledom na krkelu ...

...

...
Ovuda smo se vozikali ...

...
A tamo ćemo se tek vozikati  :79 ... Ulazimo u šumicu i kroz ladovinku gasiram do sledeće stajanke  clap ...

...

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže voodoons

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 648
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk5 estate 2.0TDI DSG
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #595 poslato: Jul 24, 2017, 08:02:14 pre podne »
Svaka čast :) ti i krkela bas znate da uživate ;)
I da znaš, na plincugu se vozi sa osmehom na licu i 72din po litru... naravno, pod uslovom, kao i za sve ostalo, da to valja i da radi...


Sent from mighty voodoo magic ;)

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #596 poslato: Jul 24, 2017, 08:10:56 posle podne »
Hvala drugar  :26 .... sezona je godisnjih odmora, svi skitaju pa hajd malo da piskaram i razbijem forumsku mrtvaju  :13 ...

Krkela je davno ispričana priča mada njeno vreme tek dolazi. Jeste ona glavna tema u svakom putopisu ali ovaj put bacam pažnju na neke druge detalje jer je ova naša zemlja, kakva god da je, prepuna prirodnih lepota, Pa ko voli nek izvoli  driving driving ...

Džabe spušten krov, džabe spušteni prozori kad fen duva za vrat. Krkeli to ne smeta jer je skala od temperature zakucala na sredinu i ne mrda ka desnoj strani ali su zato meni gaćice ovlažile za sve pare  boodala ....

Kad smo već u tom kraju, mogli bi pošteno i da se rashladimo. U njoj je konstantna temperatura preko cele godine 7 stepeni.

...
Aklimatizacija na ex, ladno zmijče mi spušta unutrašnju temperaturu za nekoliko stupnjeva  beer ...

...
Ufur je 300 dinara pa ko se ne boji mraka i drekavca neka zaroni u dubinu ...

...

...

...
Šta je više zajebanije ... kad se spolja ušlo unutra ili kada se iz pećine izašlo na sunce ... nemam pojma, bitno da mi je čuka sve to podnela  alealeee ...

Sedimo tako ispod šljive i grejemo se  cold .... a onda ugleda njega  :71 ...
Jel se sećate prošlog putopisa i ribolovačko bajkerskih priča sa iriškog venca  :54 ... citiraću samog sebe

Citat
Glavna tema su ribolovačke priče. Oni meni kako 200 na zadnjem točku a ja njima na njihovo pitanje kolko konja imam ispod haube odgovaram sa DOVOLJNO DA SA TREĆOM ISPRAŠIM GS.a 1200

E to je taj trotinet koji gleda krkeli u dupli izduv  bicedobro ...

...

...
 wub wub wub

,,,

Adrenalin i dalje radi  :41 ...
Priča se da devojčice i dečaci koji letuju na mikonosu i lesbosu vole da jašu bananu privezanu za barku dok plovi morem. Pravi momci vole da jašu oblake  bicedobro ...
 
...
Ovako to izgleda sa zemlje ...

...
... thumbup ...

...
Što bi rekle babe, svakog gosta 3 dana dosta. Izgustiralo se i to pa trrk do krkele. Jedino je ona u svakom trenu poželjna  driving :83 ...
Krenusmo dalje, smetali mu tu neki TDIjevci ali ispreskakala je to krkela očas posla. Znateono, iz 3, u 2, pa gas u patos  driving ...

...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže voodoons

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 648
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk5 estate 2.0TDI DSG
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #597 poslato: Jul 24, 2017, 08:23:38 posle podne »
TDImt sa crvenim MT koji daju po 50Nm svaki


Sent from mighty voodoo magic ;)

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #598 poslato: Jul 24, 2017, 09:29:18 posle podne »
TDimt sa crvenim MT  lollol lollol lollol .... e to jos nisam cuo  thumbup ...

Nego, tih 50Nm ... koliko je to u kw  :55 ... jel to vise nego sto ima ovaj strujomobil kw  ;) ... Ali o tome cemo drugi put, treba nesto da piskaramo sutra i prekosutra

...

Kad je krkela imala mooda prosle godine da stane na crtu jednom pišljivom Lambu, onda je tek Nikola pačija škola za nju  lollol ...
...

...
I posle Joca savetuje onog shoneta u temi o kupovini vozila da je vagen sranje i da mu je bolje da kupi opela   coilleo2tj ...

Pa kad je opel bolji što on nije kupio opelovog dizelaša nego vozi TDIja sa crvenim MT  lollol lollol lollol ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #599 poslato: Jul 24, 2017, 09:50:59 posle podne »
U temi ti ne pišem više jer stvarno ne bih mogao da te pohvalim a da to već neko nije, obožavam je  wub
Što se savetovanja tiče... mogao si primetiti da ja samo prenosim od iskusnih iz gornjih postova ;)