Autor Tema: Problem sa centralnom bravom  (Pročitano 499 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže IgorBBGK

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4
Problem sa centralnom bravom
« poslato: Maj 25, 2022, 08:23:04 posle podne »
Pre svega pozdrav clanovima, ovo mi je prva objava i nadam se da postavljam temu na pravom mestu.
Naime imam cudan problem sa centralnom bravom na 2001 Golf 4 1.9TDI 85kw(ne znam dal su ovi detalji bitni)
Kada koristim dugmice na kljucu dugme za otkljucavanje radi normalno, ali auto nece da zakljuca, uopste ne reaguje na to dugme, a kada kliknem dugmence za zakljucavanje na vozacevim vratima on zakljuca sve i odmah nakon toga otkljuca zadnju desnu bravu.
Taj problem se desavao povremeno i kada par puta gurnem kljuc u vozacevu bravu i okrenem ono se "odbaguje" i nastavi normalno da radi, medjutim sad nikako ne uspevam da resim problem.
Ono sto bih naglasio je da mi inace ne pisti kada mi ostanu upaljena svetla, medjutim kad se desi to da ne mogu da zakljucam auto tada mi proradi zvuk za upaljena svetla, takodje ne dobijam obavestenje da su vrata otvorena i u vratima ne svetli ono svetlo kada su otvorena.
Pretpostavljam da je u pitanju mikropredikac i planiram da odem do autoelektricara svakako, ali me zanima da li je neko imao isti problem i da li mogu da sumnjam na neki drugi deo? A ako jeste mikroprekidac da li je u vozacevim vratima ili u zadnjim desnim, s obzirom da su ona ta koja se otkljucavaju, ili to nema nikakve veze?
Hvala puno unapred na odgovorima!