Autor Tema: Ponekad tesko pali ujutru! Audi A4 B7 2.0 TDI BPW  (Pročitano 5656 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Sepasteras

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: AUDI A4 B7 2.0 TDI BPW
Ponekad tesko pali ujutru! Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
« poslato: Februar 18, 2022, 11:18:18 posle podne »
Pozdrav ljudi,
u pitanju je A4 B7 2.0 TDI  BPW 8v Bosch,problem sa prvi paljenjem tj. jutarnjim kasnije bude sve ok.
Dešava se da par dana pali kao mina, ponekad vergla nekih desetak sekundi nekad duže,počne da kašlje kao da mu fali goriva i onda sastavi.
Jednom se desilo da kad sam okrenuo ključ,zaverglao sekundu onda muk nekih dve sekunde i onda upalio.
Auto je kod mene skoro godinu dana,kupljen od prijatelja,proveravan, u Italiji imao 182000km na zadnjem servisu 2019. kada je zadnji put bio u ovlašćenom servisu sad ima 220000km.
Auto je otišao kod električara,prenoćio i rečeno da je sve u redu sa njegove strane. Kasnije sam ga odvezo do majstora koji radi samo vw grupaciju.
Zamenjene su gumice na diznama,dizne proverene i u toleranciji su,jedna je 0,7, ove druge su malo manje.
Opet se dešava isto,s tim da mise čini da malo manje kašlje kad pali. Inače nisam rekao da auto i pre menjanja gumica ide ekstra,troši normalno,ne trese,ne varira ler gas,u vožnji se ponaša super.
Na servisu u Italiji 2019 je menjana pumpa za gorivo i uložak brave.
Ako neko ima neku ideju neka piše.