Autor Tema: Golf 2 -preporuka za mehanicara  (Pročitano 4497 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Golf 2 -preporuka za mehanicara
« poslato: Jul 24, 2016, 09:42:36 pre podne »
Nisam bas upucen u pravila, pa ne znam da li ovim krsim neka pravila o reklamiranju i slicno. Nadam se da ne krsim. U svakom slucaju ako krsim, zamolio bih onoga ko bude brisao temu, da mi posalje pm sa nekim savetom gde i kako mogu da se obratim povodom ovog problema.

Dakle potreban mi je neki dobar, a ne (pre)skup mehanicar, koji radi starija kola (golf 2) i koji je na Banjici ili okolnim krajevima (ne bih daidem u Bele vode kod mehanicara).

Ako moze neka preporuka, posto sam izludeo vise sa pokusajima da nadjem nekog dobrog i pouzdanog mehanicara. Sve sto sam nasao je ili preskupo, ili su ljudi maksimalno neodgovorni ili su na drugom kraju grada i tako dalje. Dakle neki old school mehanicar na Banjici ili sto blize njoj.

Ako ne sme ovde, saljite mi preporuke ne pm, ili na mail milan64586@gmail.com. Bitno mi je samo da informacija nekako stigne do mene. Nije bitno kako. Hvala.

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2016, 09:48:55 pre podne »
Ja nzm gde je banjica i kolko je daleko od zemuna,al znam da mozes da odes bas u zemun u backu 21e i potrazis majstor GEDORU i resi ces problem. ;)

Radi covek perfektno svi ce ti ga preporuciti ;)
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2016, 10:10:39 pre podne »
Banjica je tacno na drugom kraju grada u odnosu na Zemun. Cuo sam za njega, ali ne mogu da idem na drugi kraj grada kad god mi treba mehanicar. Treba mi nesto u blizini.

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2016, 11:01:24 pre podne »
ee pa jbg za drugog ne znam,ja sam cak doso iz raske kod njega,ljudi dolaze sa svih strana i nije im tesko i vredi prec 500km do takvog majstora ;)
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže SaleGolf3

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 261
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +13/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 3 1.6 74kw aft
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2016, 11:02:26 pre podne »
Banjica-Zemun - - 20min

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2016, 01:36:01 posle podne »
20 minuta, ako nema nikog na mostovima. A posto se to desava jednom godisnje, malo je vise. Drugo, kad odem i ostavim auto, sta onda? Da se hibernizujem? Da li da mu stojim nad glavom 5h dok mi uradi posao, ili da idem da setam po Zemunu i razgledam prirodne lepote, ili na bus pa kuci? Busom mi treba 1-1.5 sat da se vratim (znam posto sam ranije putovao busom svakodnevno u Zemun). Pa onda opet busom kod njega, kad zavrsi auto, pa opet autom preko mostova kuci. Pa izracunaj onda da li je to 20 minuta ili je malo vise. A izracunaj i koliko sam odlazak kosta, sto u gorivu, sto u autobuskim kartama i sto je najvaznije u mom vremenu koga nemam za bacanje. Ja treba znaci da odvojim jedan ceo dan za mehanicara i odlaske, dolaske i tako dalje. ja za to nemam vremena.

Pritom citam komentare o coveku. Ne znam naravno koliko je sve to tacno, ali sam procitao na par mesta od razlicitih ljudi. Kazu da ga, citiram "boli ku*ac" i da je dobar majstor, ali ako se "zainteresuje". A ako ne, onda ti izadje na nos dok ti nesto zavrsi. To je bas definicija majstora kakvog ne trazim. Ja sam od mog majstora kod koga sam odlazio godinama, pobegao upravo zbog takvog ponasanja. Kad god mi nesto treba za auto, moram mesec dana da se natezem sa njim, ne bi li me primio i uradio nesto. I jos se postavlja uvek kao da mi cini neku uslugu. Od toga mi je muka, zato i trazim drugog. Preporucili su mi nekog Bugarcica u Knezevcu. To mi je relativno blizu (blize svakako od Zemuna). Medjutim evo ima jedno 10 dana kako se natezem sa njim i juce sam i konacno presekao i precrtao ga. Odem lepo kod coveka, da ga upoznam licno, a ne telefonom. Nije mi bilo tesko da sednem u kola i to uradim. Kaze u guzvi je da se javim u cetvrtak. Jos ga lepo pitam i kazem, da mi nije nista hitno, samo hocu da zakazem termin i da dodjem tada kada mi on kaze da dodjem. Kaze, ne zovi me u cetvrtak. Zovem ga u cetvrtak, on nema pojma ko sam ja i o cemu se radi. Kaze opet istu pricu, zauzet, puno kola bla, bla. Ja objasnim opet sve ispocetka, kaze zovi ujutro. Ja zovem ujutro, on opet nema pojma da je sa mnom pricao i sta je pricao i opet mi prica kako je u guzvi kako ima puno kola i tako dalje. I kao zovi me za par sati. I ja ga opet zovem za par sati i covek OPET ne zna ko sam i OPET ista prica, kao sa trake. I ja sam vec tu brojao do deset u sebi, da ne kazem sta imam. I kazem mu da sam zvao vec deset puta i da me za*ebava vec nedelju dana i da se on meni javi kada bude mogao da me primi. I kaze zvace za sat ipo. I evo cekam od petka da prodje tih sat ipo vremena.

Dakle treba mi majstor koji ce reci, dodji za mesec dana u 11h. I da ja mogu da dodjem za mesec dana u 11h i da znam da je to sigurno i da ce me tada sigurno primiti i zavrsiti mi posao. Oni se svi (cast izuzecima) ponasaju kao da su Bogom dani i da ja treba da ih molim da bi im dao pare. E pa racunam da bar za je*enog golfa dvojku postoje mehanicari koji umeju da rade i kojima trebaju pare. I zato sam se i obratio ovde da vidim da li neko moze nekog da mi preporuci. Kazem, ne vozim bugatija pa da moram da trazim ko ce ga popraviti. Vozim usr*nog golfa dvojku koga ima ili je imalo 80% ljudi u Srbiji i koga bi bar valjda trebalo svi da znaju da poprave.

Ako postoji neki takav u Beogradu, a da je na Banjici ili sto blize Banjici, javite. Ako nista ne uradim mozda odem i do tog Gedore, da ne ispadne da sticem utisak o coveku preko foruma. Mada, svakako bih voleo da nadjem nekog majstora koji mi je blize i kod koga cu redovno odrzavati auto i znati da je normalan covek i da je moguce sa njim postoci ljudski dogovor bez gubitka kilograma zivaca svakog puta.

Van mreže knalek

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 849
  • Age: 55
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Karma: +56/-19
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 6 2.0 TDI CFFB
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #6 poslato: Jul 24, 2016, 02:18:07 posle podne »
To što ti hoćeš nema nigde. Niko ti ne može zakazati mesec dana unapred. Pa čak ni ranije. Meni se retko kad dešavalo  da mi zakaže za dva-tri dana i da se do tada ne čujemo, nego samo dođem. Opet, oni koji dobro i pošteno rade, imaju i posla, pa ne mogu brzo da te prime. Sledeće, svi oni znaju da rade dvojku, ali neće bre više ljudi da rade matore automobile. Lakše se rade noviji automobili, a dolaskom novijih automobila je došla i elektronika, pa je to prilika da mehaničari manje rade mehaniku koja je teška. Za starije automobile, idealno održavanje i popravke su da nešto radiš sam, a ono što ne možeš da upoznaš 2-3 lokalna mehaničara, pa kad ne može jedan, može drugi i tako... Pri tom znaš koji bolje radi ovo koji ono...
Nema dogovora izmedju lavova i ljudi.

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #7 poslato: Jul 24, 2016, 02:25:03 posle podne »
ja mislim da ti decko bacis tu dvojku na otpad i kupis nesto drugo koje nece da se kvari i koje se lakse popravlja ako se slucajno pokvari. :53
idi kod majstora nek ti to napravi ako mozes da odvojis vremena i ne naglabaj ovde vec si izgubio pola dana a do sad bi stigo do zemuna,pa cak bi ga nino i popravio jbt.

 :26
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #8 poslato: Jul 24, 2016, 02:28:27 posle podne »
Ako ces ti "decko" da mi kupis auto, ja cu ga rado prihvatiti. Ako ne, onda bih te zamolio "decko" da svoje misljenje zadrzis za sebe i pomognes savetom, ako ga imas. Ako ne, onda da preskocis ovu temu. Nisam trazio moralne lekcije, nego lokaciju mehanicara koji hoce da se mesa u svoj posao.


@knalek
Pa da, to je upravo ono o cemu ja pricam. Nece da rade svoj posao. Stari je auto. Progospodili su svi. Nekada su se mehanicari borili k'o lavovi da zarade neki dinar i popravljali su ako treba i motokultivatore. Danas svi postali gospoda. Svi bi da sede u belim rukavicama i da im neko donosi samo pare.

Nisam ja rekao da hocu da dodjem za mesec dana. Nego sam to naveo kao primer, da mi nije problem da cekam i mesec dana ako treba, ali da znam da ce me tada primiti i uraditi svoj posao. Ja imam svoj posao i svoj zivot i ne mogu da izgubim par nedelja da se jurim i poklapam sa mehanicarima. Hocu da mi kazu kada da dodjem, da dodjem i da zavrsim posao.

Lokalne mehanicare nemam. Da imam ne bih otvarao ovu temu i pisao ove epove.
« Poslednja izmena: Jul 24, 2016, 02:30:07 posle podne od strane milan64586 »

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #9 poslato: Jul 24, 2016, 03:29:39 posle podne »
Sacekaj mozda se javi neko od tvojih komsija iz kraja pa ti daju neku preporuku. A isprati i ovu temu ako nisi http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=67984.0
Vremena se menjaju pa se tako menjaju i majstori. Zamisli mi sto vozimo kola stara 30 godina kad oteramo auto kod majstora i treba sa se skine neki sraf koji godinama nije pipnut. Pa ceo dan im ode na nas auto a nikad ne mogu da naplate to mucenje koje traje ceo dan jer ce onda da ispadnu derikoze.
Logicno da vise vole novija kola da rade. Uradi nekoliko novijih automobila lepo se naplati i ide se kuci na vreme.
A ove nase starudije kad se zalomi sraf mogu samo da placu...

I ne veruj u sve sto procitas na netu najbolje da doneses zakljucak kad vidis svojim ocima...
« Poslednja izmena: Jul 24, 2016, 03:32:03 posle podne od strane Алал вера! »

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #10 poslato: Jul 24, 2016, 03:43:42 posle podne »
U pravu si.

Ok, da ne tupimo vise, ako neko zna nekog konkretnog majstora na ovoj lokaciji, neka javi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #11 poslato: Jul 24, 2016, 04:38:26 posle podne »
A gde ti zivis?

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #12 poslato: Jul 24, 2016, 04:39:26 posle podne »
Banjica.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #13 poslato: Jul 24, 2016, 04:42:28 posle podne »
Ti si musterija koju bi svaki majstor pozeleo, ali najbolje ti je resenje ovlasceni servis, tamo dobijes sve u minut.

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

igorpolic

  • Gost
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #14 poslato: Jul 24, 2016, 05:43:16 posle podne »
Probaj sa Gagijem, covek je od reci i kada kaze u 9h naprimer, bolje ti je da ne kasnis. http://www.vw-club.rs/forum/index.php?action=profile;u=26093
:53 Majstor je odlican. Zivi u Zarkovu, sto ti je relativno blizu. Pusti mu poruku i vidi dali moze da te primi i kada, ovo ti kazem zato sto znam da se covek sprema na odmor sa porodicom sledece nedelje da putuje.

@Matovicu ukoliko nemas sta da napises, preskoci ne prosipaj pamet. Upozoravan si nekoliko puta zbog takvog ponasanja, al opet se ponavljas.

Izvinjavam se za off. beer

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #15 poslato: Jul 24, 2016, 05:47:24 posle podne »
Ok, hvala. Kontaktiracu ga.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #16 poslato: Jul 24, 2016, 05:52:01 posle podne »
Nino ti je babo za taj tvoj auto.Ja coveka licno ne znam,al sam se cuo sa njim par puta i lik je bas na mestu.Prosle godine sam ga zvao za glavu motora,ovek reko imam i toliko je para,ja reko salji..i bilo sve po ps-u.Boljeg od njega ces tesko naci u zemlji a ne u Bg-u.Ja isto vozim dvojku ne bas neki rare model i imam dosta majstora drugara al kad sam imo neki problem sa motorom veruj mi da mi je Nino bio blizi otero bi mu auto...I zato ne mrsi tu nego pravac Zemun..Pogledaj po forumu,sta je sve Nino napravio,to vecina majstora kod nas nije ni videla..
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #17 poslato: Jul 24, 2016, 05:52:17 posle podne »
ja nista nisam reko pogresno,sve je onako kako treba preporucio sam majstora i to je to... :59

. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže milan64586

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #18 poslato: Jul 24, 2016, 05:53:40 posle podne »
Dobro. Hvala svima. Videcu sta mi je najbolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

igorpolic

  • Gost
Odg: Golf 2 -preporuka za mehanicara
« Odgovor #19 poslato: Jul 24, 2016, 06:02:18 posle podne »
Imas predlog za dva odlicna majstora sa foruma. na tebi je da odlucis gde i kod koga ces. Al da su dobri obojica jesu,ne dobri nego odlicni. beer

@Matke Procitaj pravila foruma i stavi prst na celo i razmisli jos jednom dal si u pravu ili ne, pre nego napises sledeci post. Ovo ti je samo deo pravila foruma, i opet te molim da razmislis jos jednom dal si u pravu ili nisi, pogotovo za deo koji je ispisan crvenim slovima gde lepopise ZABRANJENO JE:

OSNOVNA PRAVILA FORUMA:

Niko ne voli pravila i mi ne volimo da članove primoravamo na njih, ali da bi bili sigurni da će ovaj forum biti i ostati zanimljiv pročitajte nekoliko jednostavnih pravila koja očekujemo da poštujete!


OBAVEŠTENJE ZA SVE ČLANOVE:

Administratori i Moderatori kontrolišu sobe onako kako ih vidite i njihove odluke su konačne i neopozive.
Moderatori kontrolišu svoje sobe. Oni će editovati i/ili izbrisati postove i/ili njihove delove da bi bili u skladu sa pravilima foruma. Kako Moderatori razumeju pravila foruma samo je na njima i sve zavisi od slučaja do slučaja. Njihova odluka je konačna. Ako mislite da je njihova odluka pogrešna, stavite sebi do znanja da oni ovo posmatraju kao treća strana i da svoje odluke sprovode na činjenicama, a ne emocijama. Protestvovanje protiv tih odluka neće doneti promenu. To vam može samo doneti upozorenje (warn/ban).
Spamovanje Administratora i Moderatora sa protestovanjem u vezi postova koji edituju/pomeraju/brišu i zaključavaju moze samo rezultirati upozorenjem.

Jednostavno! Vodite računa o sebi samima. Ako ste upozoreni jednom za povredu pravila, naučite nešto. Ako opet povredite pravila bićete jos jednom upozoreni. Ako i dalje nastavite sa istim ponašanjem, to će Vas dovesti do privremene zabrane pristupu forumu (bann). Dok poštujete pravila biće sve u redu.
 


ZABRANJENO JE:

- neprikladno ponašanje i prepiranje sa Moderatorima/Administratorima;
- spamovati forum (slati veću količinu beskorisnih postova);
- neprikladno ponašanje prema ostalim članovima foruma i njihovim postovima;
- koristiti pogrdne, proste i one reči koje bi mogle nekog da uvrede;
- reklamirati druge sajtove konstantno;
- isticanje pripadnosti nekog sportskog kluba;
- da se u jednu poruku ubacuje vise od 3 "smajlija".
- razgovarati o politici, veri, rasizmu i ostalim stvarima koje bi mogle izazvati svakakve rasprave. Ipak je ovo forum o automobilima.