Autor Tema: Pissed Off  (Pročitano 72417 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Pissed Off
« poslato: Maj 06, 2011, 08:09:01 pre podne »
Tražio sam sličnu temu i nisam našao (ima jedna ali je zaključana), pa reših da otvorim istu. Nadam se da neće smetati moderatorima.

Ovde možete da se izjadate o svemu onome što vas je snašlo i iznerviralo a ima veze sa vašim autom, sa ponašanjem ljudi u saobraćaju itd... Jednostavno da malo date sebi oduška.

Evo da ja počnem. Neka stoka mi je poskidala oznake "Golf" i "TDI" sa vrata prtljažnika, i ajde što je poskidao znakove kad je već toliki idiot pošto isti koštaju 300-500 dinara (naravno kopije ali maltene nema razlike), nego što mi je sivonja izgrebao auto kad je skidao znakove, idiot angry2 (glupava kobra se nije aktivirala jer nema šok senzore, dok kinezi od 30 eura imaju šok senzore bonk). A prethodno mi je neko izgulio zadnji branik u donjem levom ćošku onako seljački, do zaštite. Čovek jednostavno ne zna šta će od idiota.

Ne znam da li da prijavim pandurima pošto je ostavio otiske na sve strane. Nije mi do znački, a nije ni toliko do toga što je zagrebano, nego čisto princip, čoveče radiš ko kreten, i štediš, odričeš se svačega da bi kupio iole neki normalan auto, i onda neki kreten dođe i počne da ga čerupa.
« Poslednja izmena: Maj 06, 2011, 08:22:29 pre podne od strane MasterChief »
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 34
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: Pissed Off
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2011, 08:59:40 pre podne »
Banana drzava, secas se kako su 90tih bili popularni oni znakovi sa Mercedesa, mom caletu su na sve jednom otkinuli...

Mene vise nervira sto mi klinci skidaju kapice sa ventila, 3 puta sam stavljao lepe plave kapice, cak sam imao jedne internacionalne iz Grcke  lollol i svaki put mi skinu, verovatno im treba za skutere, posto to ne mozes prodati, ili mozes... za 100 din...

I na kraju sam stavio obicne gumene-plasticne!

Inace ovako nisam imao nikakvog na*eba zato sto nemam nikakve znakove na gepeku, jedino su mi jednom ulubili zadnja vrata na parkingu, i farbanje me izaslo oko 130e!

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: Pissed Off
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2011, 09:21:04 pre podne »
Ma ne znam više šta da kažem, konkretno gledam kako čerupaju ćaletovog Audi-a. Prvo mu izvade plastiku iz prednjeg branika, ćale kupi drugu i veže vezicom, samo da bi posle mesec dana opet isto uradili, pa onda ćale popizdi i veže jakim vezicama obadve plastike, pa onda bude miran 2-3 meseca i onda neko dođe sa dovoljno jakim sečicama pa poskida obadve, sada više i ne stavlja vozi bez istih. Jednom su skinuli i migavac u krili, pa majku mu to je barem 200 dinara novo, nego što ti izguli auto dok skida. A pre par meseci je izgleda komšija odlučio da pokloni svom kolegi sa raspalom Audi C3-kom (bio nekad taxi raspala se rbina, prešla boga oca) ratkapne sa ćaletovog auta (u ovo nisam 100% siguran, da jesam imao bi šta da im opštim, majku im neobrazovanu, lenju). badmood badmood batine. Ne znam da li se to neko nameračio ali ima boljih automobila, konkretno pored mene je bio parkiran b5.5 koji je u extra stanju, full oprema, nalickan, i sve i nikad nisam primetio da njemu neko skida nešto sa auta (kao da pikiraju mene i ćaleta), stvarno sam počeo da gubim živce polako angry2 angry2
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 34
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: Pissed Off
« Odgovor #3 poslato: Maj 06, 2011, 09:56:53 pre podne »
Ne znam sta bih ti rekao, sem da se neko nameracio na tebe :D I mom drugu su skinuli te plastike na braniku na Polu, ne mogu sad da se setim koliko su mu rekli u Porseu da kostaju te plastike, ali dosta nesto, ali verujem da ima dosta jeftinije u maloj privredi...

Da ne ureknem, ja imam srece, do sad mi niko nije obijao auto, ali su mi zimus lupili haubu, i sad moram da skidam foliju, farbam haubu, vracam foliju, ma strasno!!! I mislim da znam ko me je udario, ali nema dokaza, a kamere ispred kluba gde sam bio ne hvataju taj deo parkinga  gundjalo

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Pissed Off
« Odgovor #4 poslato: Maj 06, 2011, 01:53:53 posle podne »
Na Bezaniji se konstantno kradu osiguraci iz zajednicke potrosnje, koji kostaju oko 15din. Cele zgrade ostaju bez struje i celi BLOKOVI bez TV signala (jer iskljuce SBB lokalne pojacavace), ali 15din je 15din.
Sad jedna UDBA prica  biggrin
Drugaru na mercedesu u Mirijevu 3x krali znak. Nije samo njemu vec i drugim kolima na parkingu. I pozali se on komsiji ex inspektor, sad u penziji. Covek zna rutinu, Ilija Cvorovic  biggrin stali sa klincima, cokoladice, sokici, zezanje i nakon nekog vremena krene pricu izokolo o skidanju znakova sa kola. Klinci odrukase sve odma. Klinac 3 razred, to i to ime, kako radi, koje znakove najvise skuplja. Sve. I raportira mom ortaku. On ode u skolu kod direktora, sve isprica, oni pretres klincu u torbi 20 znakova. Dnevno krao oko 30 znakova sa kola. 3 RAZRED!!! Najjace je sto laze ko veliki, kaze nije on vec to mu je dao prijatelj da cuva. Roditelji isto debili (gle cuda), nema pas za sta da ih ujede.
Moj zakljucak je da je okruzenje problem. Svako okruzenje ima odredjen procenat budala (nema boljeg opisa u jednoj reci). Dovoljno je da odes na pijacu, udjes u pekaru par puta ili cekas red u posti i videces koji se tu stalez skuplja. Ne moze kreten na izrodi pametno i kulturno dete. To se samo nastavlja sa kolena na koleno.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže MACNE_GTI

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3510
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd-kaludjerica
  • Karma: +53/-31
  • Pol: Muškarac
  • Tata kako se pise ljubav?? Pisi sine GTI
Odg: Pissed Off
« Odgovor #5 poslato: Maj 06, 2011, 08:50:59 posle podne »
Dosao sa posla,parkiram auto u dvoriste(a razmisljam dal da ga stavim u garazu i reko aj posle cu) i ulazim u kucu,nije proslo 10minuta i samo se cuje jak udarac,ja izadjem napolje a u kolima cigla bleji,neko polupao zadnju soferku i pobego...Razlog nepoznat,jer se nisam nikome zamerio ni nista..jos je bio caletov auto u pitanju,da je moj golfa bilo bi me briga jer soferka za mog gofla kosta 10e...a ovako mi napravi vecu stetu,al sta je tu je..
PRODAJEM PLAVOG KAMELEONA.
Ne, crvenog...
Ne, zelenog... Uuuu... Ekstraaa... Ne prodajem ga !!
XD

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Pissed Off
« Odgovor #6 poslato: Maj 06, 2011, 09:00:45 posle podne »
Kod mene pa svasta: klinci poskidali 3-4 ture kapica ,aj sto su poskidali nego sto su i vracali --pa sam zestoko bio ubedjen da me neko extra zaje..va, sad ne diraju

Van mreže GolfMk2_018

  • oem+
  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 462
  • Lokacija: Ниш
  • Karma: +7/-8
  • Auto: GOLF MK2 1.6B
Odg: Pissed Off
« Odgovor #7 poslato: Maj 06, 2011, 09:49:10 posle podne »
Da se nadovežem na Wele-tovu priču! Procenat buzdovana kod nas je ogroman i na žalost još veći iz dana u dan. Da stvar bude gora uglavnom isti prave 5+ dece, a posle ih još forsiraju po tv-u sa pričom DESET GODINA ŽIVIMO U ŠUPU! Pri tome klinci jedan drugom do ušiju, a najmlađi nema ni godinu!
PA DOKLE BRE!!!
 



Meni su sa parkinga skidali kapice ventila i to ih stavio ujutru oko 11 vec u 14h ih nije bilo.Dva puta su mi skidali prohromske nastavke sa parkinga...i to uvek parkiram ispred svetiljke i izgleda lik dodje i vuce kao sivonja dok ne skina.Likovi koji grebu kola, svrljaju, lome itd...nikad mi nisu bili jasni...
« Poslednja izmena: Maj 07, 2011, 11:06:41 pre podne od strane Dino »

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Pissed Off
« Odgovor #8 poslato: Maj 06, 2011, 09:59:31 posle podne »
meni su na zastavi 101 ovde u kraju skinuli brisace,a neko mi otvorio haubu i skinuo mi kabl sa bobine i nisam mogao da upalim auto 4sata,verglao sam ko budala dok nisam video da je neko cackao,otvarao haubu itd.
a da ne spominjem sto svake godine uzimam novog kera jr mi ga neko otruje,za 4 godine sam promenio 6 terijera  angry2
  champ1

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Pissed Off
« Odgovor #9 poslato: Maj 07, 2011, 11:36:38 pre podne »
Malo ste omašili temu, nisam mislio samo na rome već pogledajte sebe i čoveka pored vas kako u autobusu, tako kolegu, drugara, prolaznika bilo koga pored vas.
Pljuvanje po ulici, bacanje opuška i papira po ulici, istresanje pixle iz kola na ulicu, bacanje pred kontejner svega i svačega, loš odnos prema infrastrukturi grada, osnovne stvari kulture življenja.
Evo test. Uđite u pekaru i obratite pažnju ko će sve da kaže dobar dan - doviđenja. Stavite to u brojke i dobićete promile, a ne procente.
Onda higijena ljudi. Znam nema se para, ali brate sapun, pasta za zube i četkica ima u totalu za 100din.
Parkiranje, zaustavljanje, vožnja... sve se prenosi dalji po principu "jebe mi se za ostale" Čovek je sociološko biće živi u društvu, a ne sam, a mi se sve više tako ponašamo.
Problem je u nama samima to sam hteo da kažem. Osnovna kutlura je nestala, a sve ostalo je samo nadogradnja.
« Poslednja izmena: Maj 08, 2011, 08:58:44 posle podne od strane Dino »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: Pissed Off
« Odgovor #10 poslato: Maj 07, 2011, 11:51:03 pre podne »
Drzite se teme koja i onako ne stoji stabilno. Smanjite prozivanje i vredjanje nacionalnosti i koliko ko ima dece i zasto.

Van mreže ilija

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2129
  • Age: 30
  • Lokacija: Hamilton, Ontario
  • Karma: +17/-13
  • Pol: Muškarac
  • DAS AUTO
Odg: Pissed Off
« Odgovor #11 poslato: Maj 07, 2011, 01:03:11 posle podne »
Kod nas je higijena uzas. Bivsa devojka mi je pricala kako njena keva ne moze da pregleda ljude koliko oni smrde i koliko su prljavi kad dodju kod lekara (inace ona je lekar opste prakse). Pa zar im je tesko da se okupaju bar taj dan kada idu kod lekara, to je po meni nesto najosnovnije, u tome se, izmedju ostalog, razlikujemo od zivotinja. A i sto kaze Vele niko ne zna da kaze ni dobar dan ni dovidjenja ni u pekari ni nigde.
nedao bog da imas 16v. isao bi oko 290

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Pissed Off
« Odgovor #12 poslato: Maj 07, 2011, 08:01:41 posle podne »
mene nerviraju ucesnici u saobracaju zbog kojih ja stanem (iako imam prvenstvo ) i pustim ih da prodju da ne bi cekali jos ko zna koliko na raskrsnici, a ne znaju ni ruku da podignu da se zahvale...  :angry:
A posebno me nervira kad, onom sto pere stakla kod semafora kazem NE, a on mi zamaze cista stakla...  angry2 ili se od nigde stvori i pocne da mi pere zadnje staklo a ona prljavstina i njihova "cista, penusava" voda se sve razliju na vratima za gepek....  boodala
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Mašinac

  • 7th Son of a 7th Son
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3141
  • Age: 39
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +67/-17
  • Pol: Muškarac
Odg: Pissed Off
« Odgovor #13 poslato: Maj 07, 2011, 10:55:40 posle podne »
Auuuu Peco, jel mislis na one kod pozorista i kod Foke na raskrsnici? Kako mene zivciraju!! Par puta sam ih lepo okupao tecnoscu za soferku...  lollol

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Pissed Off
« Odgovor #14 poslato: Maj 07, 2011, 11:32:08 posle podne »
Mene nerviraju pojedini clanovi foruma koji omalovazavaju i pogrdnim imenima nazivaju druge ucesnike foruma. Dakle, ne mora se ici u pekaru, postu, voziti se autobusom pa videti da je ne kultura svuda oko nas ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Pissed Off
« Odgovor #15 poslato: Maj 08, 2011, 03:43:47 pre podne »
@Masinac
Da, da na te mislim... dok ja kazem ne, on je vec oribao pola soferke, a drugi razmazuje zadnje staklo  biggrin
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Pissed Off
« Odgovor #16 poslato: Maj 08, 2011, 08:55:13 posle podne »
Peco, kad dolazis na raskrsnicu gde oce da ti ribaju soferku, ostavi jedno 5m izmedju tebe i kola ispred. Kad ti pridju, lagano se kreci napred i ne moze da te dohvati. Opcija B je da upalis brisace na najjace dok ne odje8e.
Meni uvek pali da ih ignorisem, gledam ispred sebe, posto stvarno nikad ni nemam zelju da ih gledam i lagano se krecem.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Pissed Off
« Odgovor #17 poslato: Maj 08, 2011, 09:11:13 posle podne »
kazite samo da znate stosketa i nece da vam peru  lollol
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Mihajlo Stankovic

  • Gost
Odg: Pissed Off
« Odgovor #18 poslato: Maj 08, 2011, 09:23:18 posle podne »
Na parkingu ispred interex-a neko je otvorio vrata širom i naravno udario u vrata od mog crvendaća ajde što ga je izgrebao nego što mi je ostavio i žutu boju njegovog krša. Taj naravno vozi krša stojadinka sva iskrivljena i zarđala. A taman je prošao dan od farbanja.  angry2
 mahac

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Pissed Off
« Odgovor #19 poslato: Maj 08, 2011, 10:08:52 posle podne »
i meni su nestala slova golf tdi
gde mogu naci ta slova,ali da nisu ona plasticna sa pijace nego neka original polovna ili kvalitetniju kopiju?