Autor Tema: abs i airbagov-i  (Pročitano 1299 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Peki1980

  • VW Početnik
  • Poruke: 77
  • Age: 43
  • Lokacija: beograd
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: seat cordoba vario
abs i airbagov-i
« poslato: Oktobar 30, 2008, 08:24:01 posle podne »
e pa ovako, hteo sam da prodam auto ali usled nekih drugih kombinacija ipak cu se sa njime josh druziti neko vreme, shto znachi da cu morati da uradim kompletnu generalnu jer troshi ulje kao nezdrav ali dobro sad, to cu da reshim nego imam par pitanja u vezi abs-a i airbagova. zapravo..zanima me koliko bi koshtalo da nadjem pumpu za abs ono chudo shto stoji na glavnom kochionom cilindru jer sam na dijagnostici dobio info da je totalno crkla pumpa i takodje me zanima za airbag koja je cifra za ceo kompijuter za njega. jer je on takodje rikno. znam da je to najbolje da odem u shabac jer tamo nema shta nema nego samo ako neko zna koja je orijentaciona cifra za te dve stavke. Pitao sam za novo i pumpa za abs je oko 60.000 dinara a komp za airbag je 75.000 dinara. Mislim da je totalno suludo davati tolike pare..jbg znam da je novo ipak novo ali opet....
elem ako ko zna zanima me okvirno koje bi bile cifre za te dve stvari .
u pitanju Golf trojka 1.9td aaz motor , '97 godishte

Van mreže VW-TECH

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Lokacija: zemun
  • Karma: +9/-7
  • Auto: Seat ibiza 6L TDI
Odg: abs i airbagov-i
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:04:00 pre podne »
za cene ne znam ali mi je cudno da je abs crko posto su oni skroz pouzdani i dugotrajni. sta ti je prijavio na dijagnostici?
Say no to spark plugs!

Van mreže Peki1980

  • VW Početnik
  • Poruke: 77
  • Age: 43
  • Lokacija: beograd
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: seat cordoba vario
Odg: abs i airbagov-i
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:22:52 posle podne »
pa prijavio je da je crkla pumpa, pazi shta mi se desilo, prvo mi je odjednom prestao da radi abs, i onda odem na dijagnostiku i tamo uspem da sredim da opet proradi, valjda je sama pumpa neshto zaglavila, i sad opet, ja reko ajde odem opet na dijagnostiku ali sad vishe nema spasa, sad je totalno crkla. dakle zanima me samo koje su odprilike cene za to, koliko para da spremim ? takodje ako neko zna recite mi gde se nalazi komp za airbagove.
jbg znam da mi shabac negine a i imam josh nekih sitnica pa cu sve odjednom da uradim tamo .

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Odg: abs i airbagov-i
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2008, 01:37:49 posle podne »
koja j dijagnostika u pitanju .. nemoj da bacas pare bez veze .. neka ti miki to pogleda ....
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************